Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Motor 35i mám v 4coupé, je fajn, ale žere i trávu kolem cesty. Bmw mám za poslední roky naježděné vpodstatě všechny. X3 je podle mě nejhorší model za poslední dvě bmw generace a v kombinaci s tím motorem úplný nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, na ochcávce mi teče turbo, mám nabídku z rodiny X3 2005, 3.0tdi, automat, kůže, webasto nezávislé topení/chlazení, panoramatická střecha, navi, najeto 125k za 250. Asi dobrej deal, ne?
Je to po ženský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem ze srandy hledal starší X3, tak nájezd pod deště tisíc km byl zázrak, takže pokud odpovídají, tak je to první malé plus :-) Více ti prozradí majitelé těchto vozů, ale mě bylo řečeno že x3 co nejnovější, jinak tě to auto sežere, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor 3.0d je jeden z nejefektivnějších, co znám, i v té iteraci kolem roku 2007- v X5 z toho roku jezdila kolem 7 až 8 (klidná jízda, když se tomu nakládalo tak stejně pořád do 10). Rozhodně bych bral, jestli je známá historie a ten nájezd pravý, bude z toho skvělé auto.

 

Tento víkend jsem jezdil s touto hračkou...ode dneška šetřím na "vikendové auto"

 

327 koni,třilitr v benzinu...neskutečny zvukový projev ve čtyřkolce.To auto je prostě úlet :)

Kdybys to náhodou kupoval-. kup zadokol. V zimě je xDrive skvělá, ale většinu času bude zadokol lepší, pravověrnější, obzvlášť ve víkendovém autě. 1ka je skvělé auto, i ta první ve 130i byla skvělá. A jezdil jsem i novou 116d (snad ani ne 100 koní) a pořád byla super, napršelo a dala se vodit bokem všude...a bez strachu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend jsem jezdil s touto hračkou...ode dneška šetřím na "vikendové auto"

 

327 koni,třilitr v benzinu...neskutečny zvukový projev ve čtyřkolce.To auto je prostě úlet :)

 

Vypadá to na pěknou akci, kolik u nich musím nechat, abych dostal pozvánku? Nebo je to jen pro VIP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na 11let staré BMW neměl odvahu, ale pokud do toho půjdeš tak pozor na automat...ZF doporučuje ve 100-120tis výměnu oleje v převodovce (byť BMW tvrdí něco jiného) a já bych doporučil její důkladnou kontrolu což by v rámci rodiny neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory kluci. Já jsem zvyklý měnit olej v automatu po 60k (částka za výměnu je zanedbatelná) takže náplně udělám určitě všechny hned po koupi.

Jinak vzhledem k tomu, že kilometry sedí tak do toho asi půjdu... peníze bych teď začal sypat i do oktávky takže je to asi jedno... (jen turbo a intercooler by i bez daně vyšly tak na 25k).

 

Vypadá to na pěknou akci, kolik u nich musím nechat, abych dostal pozvánku? Nebo je to jen pro VIP?

Je to, řekl bych, promo akce někde na horách, nemusíš u nich nechat nic, jen tam přijet. Tuším že v Peci pod Sněžkou to bylo loni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, na ochcávce mi teče turbo, mám nabídku z rodiny X3 2005, 3.0tdi, automat, kůže, webasto nezávislé topení/chlazení, panoramatická střecha, navi, najeto 125k za 250. Asi dobrej deal, ne?

Je to po ženský.

S těma km je to dobrá koupě, jen jak tu někdo psal spotřeba 7-8 tak na to u X3 zapomeň, realita je 9-11, je tam verze motoru 204 nebo 218k jestli se nepletu. Jinak chápu, že by lidi chtěli to auto za 150k ale pokud má doopravdových 125kkm a jezdilo to na slušnou naftu a servis tak ten motor udělá klidně 4x tolik. A jezdí se v tom fakt pěkně, jak po asfaltu tak na horách...olej měň co 15kkm a ne co 30kkm a tankuj dobrou naftu. Jinak to má většinou standluftung, koukni v menu jestli to ma fakt standheizung  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma km je to dobrá koupě, jen jak tu někdo psal spotřeba 7-8 tak na to u X3 zapomeň, realita je 9-11, je tam verze motoru 204 nebo 218k jestli se nepletu. Jinak chápu, že by lidi chtěli to auto za 150k ale pokud má doopravdových 125kkm a jezdilo to na slušnou naftu a servis tak ten motor udělá klidně 4x tolik. A jezdí se v tom fakt pěkně, jak po asfaltu tak na horách...olej měň co 15kkm a ne co 30kkm a tankuj dobrou naftu. Jinak to má většinou standluftung, koukni v menu jestli to ma fakt standheizung  ;)

Říkala že po městě jezdí za 9 a kombinovanou má 7.5.

Servis dělali v BMW, naftu nevím jakou kupovala... no já měním standardně olej po 10-15kkm, většinou jak se mi chce.

Jinak to topení je vestavba od Webasta, ty šprechtíš asi o fabrických doplňcích, ne? :) Heizung tam je určitě protože si pamatuju že to zapínali v zimě.

A slečna přesedlala na Cayenne Turbo. Ne uplně typický ženský výběr :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Je to v Peci pod Snezkou jako kazdy rok a rozhodne to neni VIP akce. Ja jezdim se svou popelnici do Stratosu na servis min.jednou za rok nebo kazdych 15 tisic na olej tak jsem v centralni databazi a chodi mi od nich pozvanky jinak se tam muze prihlasit kdokoliv.

 

M.S ano. Vim. Sam mam zadokolku v trojce a nemenil bych za nic v soucasne dobe. Radost z jizdy.

 

Co se tyce vymeny prevod.oleje v BMW tak opravdu uvadi celozivotni napln coz je samozrejme nesmysl. Meni se po sto tisicich km. Jsem to absolvoval pred koncem roku. Cena vc.prace a materialu cca 15 tisic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkala že po městě jezdí za 9 a kombinovanou má 7.5.

...

A slečna přesedlala na Cayenne Turbo. Ne uplně typický ženský výběr :-D

 

Moje dáma přesedlala ze staré X5 na novou, ze 3.0D na 4,8i. Takže výkonově skoro podobně jako tahle holka.

Nicméně na tom nafťáku jsme měli spotřebu pořád 11,5, ať jsme jezdili, jak jezdili, takže těm 7 moc nevěřím. Servis za pár kaček, plno slušných dílů z druhovýroby, naprostá pohoda. Kecy o jakékoli opravě za 20 jsou nesmysl. Základ je výměna olejů (vč. diferáku, na který X5 občas trpí) a kvalitní nafta. Jen zvaž, jestli se s ním budou jezdit krátký cesty, jako u té naší (20km denně s 6 zastávkami), benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento víkend jsem jezdil s touto hračkou...ode dneška šetřím na "vikendové auto"

 

327 koni,třilitr v benzinu...neskutečny zvukový projev ve čtyřkolce.To auto je prostě úlet :)

Ja na te akci byl dneska a tohle me taky nadchlo. Bavilo me to vic nez ta 650i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švagrové nedávno na x3 2.0d odešla nějaká centrální součástka co ovládá 4x4, brzdy a ještě něco. Druhoška nejni. Platila 50k.

Jasně, je tam pár věcí, který se blbě sháněj, jako u každýho auta. Jestli to chtěla mít za tejden, tak je to jasný, ale sehnat za normální ceny se dá všechno..

Jinak 2.0D je blbej motor a u X3 je to zoufalá volba teda. (Divnější je možná jen 2,5d s pohonem vzadu u nové X5). Přeju jí, ať se jí ten motor nepotká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, je tam pár věcí, který se blbě sháněj, jako u každýho auta. Jestli to chtěla mít za tejden, tak je to jasný, ale sehnat za normální ceny se dá všechno..

Jinak 2.0D je blbej motor a u X3 je to zoufalá volba teda. (Divnější je možná jen 2,5d s pohonem vzadu u nové X5). Přeju jí, ať se jí ten motor nepotká.

To by ji asi yeblo. Turbo má už taky vyměněné. To dělala někdy ve 120k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...