Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

nečakal som, že niekto sa zrovna tu nájde so Saxom :D to je originál New Morning? 16 ci 8v? každopádne povozil by som sa :)

 

ano original new morning...je to trosku poladeny 1.6 8v :) ma krasny tah od 2500ot az do 6500ot, vdaka hmotnosti 900kg si hravo poradi aj s papierovo dvakrat silnejsimi autami :) najma vodicov slavnych TeCervene Decervene iCervene vie pekne nasrat, ked uvidia v spataku maly citroen sa v okamihu zmenia na Vin Dieslov za volantom a ja sa natom len bavim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych aktualizoval požadavky, trošku specifičtější výběr. Přitlačili jsme na 700k, minimálně 2012, maximálně 70k najeto, automat, nejlépe benzín(nemusí být), nelíbí se "auta bez kufru"(hatchbacky, combíky). Zatím padlo očko na CLA, Evoque(v chudý výbavě) nebo Countryman.

 

Má tu někdo zkušenosti se spolehlivostí RR Evoque a Mini( countrymana, Clubmana nebo Mini obecně?)

 

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych aktualizoval požadavky, trošku specifičtější výběr. Přitlačili jsme na 700k, minimálně 2012, maximálně 70k najeto, automat, nejlépe benzín(nemusí být), nelíbí se "auta bez kufru"(hatchbacky, combíky). Zatím padlo očko na CLA, Evoque(v chudý výbavě) nebo Countryman.

 

Má tu někdo zkušenosti se spolehlivostí RR Evoque a Mini( countrymana, Clubmana nebo Mini obecně?)

 

Děkuji za rady

Nějak nerozumím, kdes našel u RR Evoque a Countrymana kufr, ale to je tvůj boj. Určitě doporučuju si do CLA sednout. Já v životě neviděl stísněnější interiér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nerozumím, kdes našel u RR Evoque a Countrymana kufr, ale to je tvůj boj. Určitě doporučuju si do CLA sednout. Já v životě neviděl stísněnější interiér.

No buď ať to má "kufr" nebo ať je to vyšší. CLA jdeme dneska vyzkoušet, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že dnes je ten x-drive u BMW zbytečně zprofanovaný a většina zákazníků ho zvolí. Mě to u BMW moc smysl nedává... Na tom je hezký právě to, že je to RWD a mimo jiné i proto, jak je to auto narozdíl od x-drive nízké. Do teď nechápu, že v mym případě navíc s M-paketem si to auto nikdy neškrtne o podběh.

Jinak jsem obecně zastánce 4x4 (ikdyž uznávám, že je někdy zbytečný a třeba při zábavě na okruhu kontraproduktivní), ale při takovym tom stylu rychlé jízdy mi prostě bývalá AWD dávala daleko větší jistotu než současný RWD (Karussel by jistě napsal, že je to tim, že s tim neumim :-) ) Problémy zadokolky na různě kluzkém povrchu už tu zmíněné byly, ale i za příznivého počasí je s AWD možné lépe využít větší výkon auta, než s RWD.

To je tím, že s tím neumíš jezdit. Pocit jistoty je jen pocit :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych aktualizoval požadavky, trošku specifičtější výběr. Přitlačili jsme na 700k, minimálně 2012, maximálně 70k najeto, automat, nejlépe benzín(nemusí být), nelíbí se "auta bez kufru"(hatchbacky, combíky). Zatím padlo očko na CLA, Evoque(v chudý výbavě) nebo Countryman.

 

Má tu někdo zkušenosti se spolehlivostí RR Evoque a Mini( countrymana, Clubmana nebo Mini obecně?)

 

Děkuji za rady

Zkušenosti sice nemám, ale mini (countryman) vs RR u me jasně vyhrává RR, mini mi připadá takovej nezaraditelnej mišmaš () Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych aktualizoval požadavky, trošku specifičtější výběr. Přitlačili jsme na 700k, minimálně 2012, maximálně 70k najeto, automat, nejlépe benzín(nemusí být), nelíbí se "auta bez kufru"(hatchbacky, combíky). Zatím padlo očko na CLA, Evoque(v chudý výbavě) nebo Countryman.

 

Má tu někdo zkušenosti se spolehlivostí RR Evoque a Mini( countrymana, Clubmana nebo Mini obecně?)

 

Děkuji za rady

 

CLA ma kolega z prace, ridil jsem to jednou a stacilo. Je to nedotacivy a clovek neciti ve volantu kam zataci. Kolega na Mergly neda dopustit, takze je hrozne spokojenej, ze je "kuze na volantu mnohem lepsi nez u BMW" a kecy ve stylu ze je to pohodlny a kvalitni, ale ja osobne mam radsi jistotu v tom co ridim a ta se u CLA nedostavila. Kazdopadne se v tom projed a dej vedet jak to sedlo tobe. Je mozny, ze mam jenom jednu spatnou zkusenost na spatnych gumach nebo tak neco.

 

Countryman jsem neridil, ale normalni 3-dverovy Mini mam jako kazdodenni auto. Rizeni super, spolehlivost vyborna, interier dost plastovej, ale verze po faceliftu ho maji uz mnohem lepsi, podvozek pro CR moc tvrdej (Cooper S). Doporucuju zkusit, Mini obecne ma styl a skvele se ridi.

 

Zalezi co u auta hledas. Necetl jsem tvoje puvodni prispevky, takze nevim jaky mas presne pozadavky, klidne mi napis SZ jestli te zajima neco vic.

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CLA ma kolega z prace, ridil jsem to jednou a stacilo. Je to nedotacivy a clovek neciti ve volantu kam zataci. Kolega na Mergly neda dopustit, takze je hrozne spokojenej, ze je "kuze na volantu mnohem lepsi nez u BMW" a kecy ve stylu ze je to pohodlny a kvalitni, ale ja osobne mam radsi jistotu v tom co ridim a ta se u CLA nedostavila. Kazdopadne se v tom projed a dej vedet jak to sedlo tobe. Je mozny, ze mam jenom jednu spatnou zkusenost na spatnych gumach nebo tak neco.

 

Countryman jsem neridil, ale normalni 3-dverovy Mini mam jako kazdodenni auto. Rizeni super, spolehlivost vyborna, interier dost plastovej, ale verze po faceliftu ho maji uz mnohem lepsi, podvozek pro CR moc tvrdej (Cooper S). Doporucuju zkusit, Mini obecne ma styl a skvele se ridi.

 

Zalezi co u auta hledas. Necetl jsem tvoje puvodni prispevky, takze nevim jaky mas presne pozadavky, klidne mi napis SZ jestli te zajima neco vic.

Pokud si to dobře pamatuju, tak shání auto pro přítulku, nějakou stylovku a shání čtyřkolu, aby se přítulka nebála jezdit za kluzka. Podle mě je CLA nesmysl, Countryman je fakt divnej a neznám ženskou, která by o něm řekla, že je hezkej, na rozdíl od standardního Mini. Podle mě v tomhle případě dává největší smysl ten Evoque. Ten je aspoň fak pohlednej a neřídí se špatně.

 

...Brrr, nikdy by mě nenapadlo, že budu doporučovat gazíka. Asi půjdu do pekla.

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CLA opravdu ne. Je to tvrdý, nedotáčivý, atd. No není to pravý mergl.

 

Kamarád to měl ještě v AMG paketu a teď to prodává, viz.

 

http://www.tipcar.cz/inzerat/mercedes-benz-cla-220-cdi-amg-paket-1-majit-cz-38400544.html

 

a za dva roky se toho zbavuje, od tý doby je to v prodeji a koupil si passata BiTDI 4motion DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...