Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

CLA je fajn motokára na víkend (CLA 250), sedí hezky, výfuky práskají. Diesel je taková nudná klasika. Ale popravdě, pocit prémiové kvality se rozhodně nedostavil ani v jednom. Coutryman mám zkušenost jen ve verzi John Cooper Works, takže to asi není úplně směrodatné. Nicméně jedna věci mi na tom autě šíleně vadila - při ideálním nastavení sedadla nešlo vidět půl vnějších zrcátek, vzhledem k jejich umístění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Better safe than sorry, ne?

Nevim jak u Volviste, ale u Merglu je to poreseny tak, ze vyklopeni ochranneho ramu je relativne pomale, nez se auto prevrati tak se to stihne, ale zaroven je to tak pomalu, ze nemuze lidem na zadnich sedadlech ublizit...

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Better safe than sorry, ne?

Nevim jak u Volviste, ale u Merglu je to poreseny tak, ze vyklopeni ochranneho ramu je relativne pomale, nez se auto prevrati tak se to stihne, ale zaroven je to tak pomalu, ze nemuze lidem na zadnich sedadlech ublizit...

Myslím si, že to u MB moc pomalé nebude a vystřelí když se auto dostane do tzv. úhlu z kterého není návratu. Pokud to výletne při nárazu do popelnic, tak je to selhání systému, aspoň tak mě to dnes popisoval automechanik. Hlavně to prý nebude úplně levné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selhání systému určitě. A leknutí to asi bylo pořádný, pokud tam někdo seděl, no a skelná sprcha taky nic, co bych si dával dobrovolně. To urvání hlavy beru jako nadsázku, opěrky jsou kus před tím a určitě je to dělaný tak ,aby to lidi vzadu nemohlo ohrozit (jinak by to tam bylo dost nanic, když to má chránit zejména je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to u MB moc pomalé nebude a vystřelí když se auto dostane do tzv. úhlu z kterého není návratu. Pokud to výletne při nárazu do popelnic, tak je to selhání systému, aspoň tak mě to dnes popisoval automechanik. Hlavně to prý nebude úplně levné...

Mně se to u MB stalo - někdo mi říkal, že se vystřelí, když 2 kola jsou ve vzduchu - a já projížděl ostřejc nějakou zatáčku a drobet tam byly díry, tak to skákalo - takže klidně. Ale sklo mi to rozhodně nerozmlátilo :-D

Jen jsem byl pak doma překvapenej, co mi to tam trčí a chvíli jsem hledal, co s tím, ale je to jednoduchý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte zkušenosti s Mazdou 3MPS po faceliftu? Chci koupit něco na dva, tři roky, a nechce se mi kupovat auto za 500k... (budu pak potřebovat větší).

Mazda sice dela super motory, ale antikorozni uprava je porad tragedie.

Krom osobni zkusenosti napr:

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/18-aut-ktera-porad-reznou-koroze-neni-minulosti/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové máte zkušenosti s Mazdou 3MPS po faceliftu? Chci koupit něco na dva, tři roky, a nechce se mi kupovat auto za 500k... (budu pak potřebovat větší).

 

Když pomineme ochranu kastle, tak jezdecky to bude super, benzínovej japonec je relativně spolehlivá záležitost a tak nějak obecně to chválili..A výkonově už to člověka baví, jednou jsme se kočkovali na R10 a jako jelo mu to pěkně.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to u MB moc pomalé nebude a vystřelí když se auto dostane do tzv. úhlu z kterého není návratu. Pokud to výletne při nárazu do popelnic, tak je to selhání systému, aspoň tak mě to dnes popisoval automechanik. Hlavně to prý nebude úplně levné...

Praveze 'vystreli' neni to pravy slovo, normalne se to vyklopi, trva to necelou vterinu, ale proste ne jako kdyz lusknes, ale spis 'bzzzzzzzzzzzzzz' a ted je dalsi vterina, aktivuje se to kdyz se odlehci zadni naprava za nejakou nastavenou mez, muze se to stat tedy i pri prudkym brzdeni, no a od odlehceni zadnich kol do prevraceni auta je vzdycky dost casu na to 'bzzzzzzzz'. Kdyby se to strilelo, tak to detem na zadnich sedackach urazi hlavicky :-) No a pak se to normalne rukou nebo tlacitkem na palubce sklopi zpatky.

Jako samo ze u toho volviste to muze bejt jinak, taky doba pokrocila a menit dalsi pyrotechnicky dily po narazu do vozejku na parkovisti u jednoty je vic fajn pro vsechny co kasirujou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...