Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Nove Twingo nazory? Chci neco maleho a obratneho nebavi me vsude tahat 3,0 V6 a todle mi pride spravne motor vzadu pohon zadku brutalni rejd krasny to moc neni ale to je snad jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nevypadá to úplně zle.... z mé zkušenosti jsem velmi překvapenej z VW UP ( citigo ) má to máti, litr motor 60k automat a jezdí za 4,5 litrů uvnitř místa až překvapivě mnoho na svou kategorii. Jednou jsem si to půjčil na cestu do Reichu a byl jsem hodně mile překvapen, že to jelo volně pořád 140-150 v autě klídek spotřeba 6,1....

 

 

post-7459-0-99976600-1457267592_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Jeremy pravda 270cdi už po roce 2006 nekoupí :). Jedinej problém pred FC je SBC dnes už řešitelné okolo 30tis jinak nic zásadního 270cdi je slušnej motor automat je ještě starej 5kvalt takže napohodu a pokud nemá filtr pevnejch nemá najeto 500tis po praseti tak se neni ceho bát jo a pokud neni na vzduchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jeremy pravda 270cdi už po roce 2006 nekoupí :). Jedinej problém pred FC je SBC dnes už řešitelné okolo 30tis jinak nic zásadního 270cdi je slušnej motor automat je ještě starej 5kvalt takže napohodu a pokud nemá filtr pevnejch nemá najeto 500tis po praseti tak se neni ceho bát jo a pokud neni na vzduchu

2005 zkusím se zeptat v MB na kulanci. Jinak ma najeto 80.000km;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2005 zkusím se zeptat v MB na kulanci. Jinak ma najeto 80.000km;)

Myslíš, ze nekdo s dvaapul litrem v dieselu najezdil méně nez 10tkm ročně?

Ps: pokud to tedy není dvoumístný kabriolet :-)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W211 nejlepe po FC 320CDI. Jinak SBC se da repasovat dela to napr. Doli servis. Pochybuji, ze Ti to da MB u takhle stareho auta na kulanci. Pokud jo, tak dej vedet jak to dopadlo. Jinak pokud tam bude podvozek Airmatic, tak nove mechy stoji  ranec. (a proto ho mam :))) Prover si historii kam to jedilo na servis. Pokud to bylo MB, tak potvrdi i kilometry. U automatu se musi menit po 60k km olej. Tedy mel by bejt uz po vymene pri 80k km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...