Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

...proč by nešel dát třeba Eberspacher do Lexusu? Kamarád to montuje (autorizovaně) do všeho, co mu kdo doveze. Píšeš o horkovzduchu nebo ohřevu vody v topení? Lexus to zakazuje?

 

Mě dávalo smysl GS 450h, protože to by bylo na moje každodenní ježdění ideální a hodně bych ty baterie využil a když jsme dávali dohromady cenovou nabídku, tak říkal bohužel, to neumíme. Já používám nezávislé topení, které topí v autě a ohřeje motor asi tak 150x ročně, takže je to pro mě velmi důležité. Stejně tak auto bez čtyřkolky nechci, maximálně mi to vyhovuje, no a ten kufr je malinkej a ještě nesklopím sedadla, takže se mi tam nevejdou nějaké věci, které občas vozím to, je fakt mizerie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef01: to jakoze u toho Lexusu nejdou vubec sklopit zadni sedacky? Promin za blbej dotaz, proc tomu tak je? Nekteri vyrobci fakt perli.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože dávají baterie do kufru za zadní sedačky, což moc nechápu.

Aha, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou ranou udělají dvě nevýhody, malej kufr a nesklopíš sedadla, nechápu konstruktéry. Jinak auto je to pěkný, ale lišilo se to cenou od Ečka nekecám asi o 20 tis. a to Ečko má všechno co u Lexuse chybí (nepočítám poloautopilot, nebo ovládání auta přes telefon apod.), jen není hybrid, dost mě to cenově zaskočilo.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dávalo smysl GS 450h, protože to by bylo na moje každodenní ježdění ideální a hodně bych ty baterie využil a když jsme dávali

...tak to se jedná pouze o předehřev motoru a ten je menší a myslím i jednodušší na montáž než horkovzduch. To by mohlo jít. Předehřev ze obvykle dává u diesel motorů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že u dieslu ten předehřev dává smysl, u benzínu to je jedno (vyjma nějakých extrémů). Kdo si jednou zvykne na nezávislé topení, tak už bez toho auto nechce, pokud parkuje venku. Ten diesel chytá stejně v zimě jako v létě, člověk nastoupí do vyhřátého auta a ještě, pokud parkuje vyloženě pod širým nebem, má celou zimu rozmražená okna a nemusí každý škrábat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že u dieslu ten předehřev dává smysl, u benzínu to je jedno (vyjma nějakých extrémů). Kdo si jednou zvykne na nezávislé topení, tak už bez toho auto nechce, pokud parkuje venku. Ten diesel chytá stejně v zimě jako v létě, člověk nastoupí do vyhřátého auta a ještě, pokud parkuje vyloženě pod širým nebem, má celou zimu rozmražená okna a nemusí každý škrábat.

Jj, bez Webasta ani ránu, zahřívám prakticky celoročně, auto skoro nezažije studený start a u "traktoru" (LC 4,2 tdi) v podstatě nutnost <_<

 

Faktem, že koupi nového Lexusu bych si rozmýšlel, díky následnému prodeji. Buď si ho nechat "nafurt" , nebo koupit nějakou solidní ojetinu. Ceny bohužel (bohudík) padají závratně, MB apod. padají asi míň.(imho pohled kupce převážně "seknhendových" aut).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se najdou lidi, kteří rádi vyhodí každý rok klidně milion a pak stáhnou zaměstnance o 500 Kč na premiích, aby nedostal moc a hlavně ušetřil :)

Za 2 roky bude na trhu hodně E-Klasse z operativních leasingů :)

Pak někdy lepší zaplatit o 30% víc za nové auto než je zaplatit na daních :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...