Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kdyby měl někdo zájem, budu mít na prodej Mini Clubmana v dieselu 2007, 110tkm, 245.000,-Kč, automat - více případně po SZ . Ale předem říkám, že já bych jej už nechtěl. Je to super designovka, dle mého nejhezčí Mini (zejména otevírání dvěří vzadu a u spolujezdce), ale jízdně mě to nenadchlo, je to spíš pro holku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jakou má barvu Davide? 

:) já uvažoval pro manželku, takže to bude první dotaz, hehe

 

a tamto mi přišlo nějak levné, 250 při nájezdu 49 je hodně málo, se 149 by to těm 250 mohlo odpovídat více.

ani to moc neodpovídá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jakou má barvu Davide?

Tome, je to v té krásné bílé (slonová) s černými prvky, jako střecha, lemy blatníků, sloupky. Bylo lehce havarované a je po investicích cca 15.000,-Kč v nedávné době. Ale cena je už teď na spodní hranici. Více informací Ti můžu poslat do SZ, jestli chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Jimny mám 5500 km na Islandu, na asfaltu a ve městě dost utrpení. Jak je to vysoké a hranaté, není vidět bezprostředně kolem a parkovat k zábradlí, nízkému sloupku apod. lahůdka, protože to přestaneš vidět snad 2m před sebou. V terénu a brodění naopak boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej bola a jeden clen, ktory sa v tom vyzna ovela viac nez ja tvrdil, ze nie je v ziadnom pripade mozne ze by vyrobcovia na tych zmesiach setrili. Takze je dofam kazdemu jasne, ze ten clanok je len ohovaracsky bulvar. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156

Tak nejčerstvější dojmy jsou:

Auto mělo dá se říct opsaný ceník, tedy mělo i sportovní diferenciál, panoramu, veškeré moderní asistenční systémy a hlavně příplatkový, tuhostně nastavitelný podvozek, který je, nebojím se říct vyloženě pohodlný v režimu comfort.Pokud k autu přistupuje tak, že neočekáváte pokořování rychlostních rekordů, je to skvělej parťák na rychlé přejezdy Praha --> Mnichov. Z auta mám pocit gétéčka, brzdy jsem na max bohužel neměl možnost nikde vyzkoušet, ale podle 7 letých zkušeností snad veškerých Audi modelů, bych je odrovnal při intenzivním používání asi do 5 minut. Kdo chce jedovky, musí volit keramiky, které ale do S5 nejdou....

Interiér je klasika, Audi interiéry a pocit z dobře odvedené práce prostě zvládá výborně.

Trochu slabší hodnotím řízení, to je taky klasika Audi, takže gumová nuda, sódruzi z Mnichova mě vždy při řízení vykouzlí rohlík, ti to umí líp.

Zvuk V6 je fantastickej, připomíná mi staré řadové BMW, škoda jen při přeřazení vždy stejné "zabublání", po 5 minutách už víš co příjde z výfuku :-(

No a snad nejdebilnější věc je velikost nádrže, tedy S5 nejčastněji uvidíte takto:

 

 

26c2aea8dbaab6d7f044295ebe9cbb9b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné auto to je a asi pojede taky super :-) Ale případne mi to jak když Škodu Kodiaq přejede parniválec.. Prostě všechny Vw group auta mě přijdou strašně něčím podobný a myslím že Audi S5 by zasloužilo originálnější design, dle mého názoru trochu větší brutál. Ale nekamenujte mě prosím, auta nejsou mé velké hoby, ale prostě mě to tak připadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po výměně budiku v nové škodě Superb ( katalogové cena 1,1 m ) ze musím tancovat víc jak 10 litru. Jinak ze se to znovu zničí a rozhodí se něco s plovakem. Už vím ze příště Škoda ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...