Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já teda nevím. Ale přijde mi, že ten limit 130 je prostě nízký. Chápu, že na zničené D1 má svůj smysl, ale když jezdím po Německu běžné se jezdí kolem 150 až 160 a žádný problém s tím není. Občas musím absolvovat delší jízdu a když jedu na tempomat 140 nebo 130 a je to přes 1000 km tak je to na bouračku už jen proto, že u toho usnu. Mám naopak velkou radost když si vezmu Z4ku po okrese se projedu 90 abych si to užil a pak zkusím na dálnici co to dá. Taky občas jedu rychleji než 130 a to i u nás. Dost často jezdím Cheb Vary a ta dálnice je v některé hodiny téměř prázdná a až na některá místa je poměrně pěkně udělaná, rychlostní limit 150 si myslím, že by tam byl OK.

 

Ale tak jistě že můžeš mít názor, že má smysl limit vyšší. Přesvědčuj politiky (společnost), ať změní pravidla. Neexistuje objektivně dokonalé řešení: v Německu se jezdí (někde) neomezeně, v USA jsou dálnice rovné, široké jak letiště, nekonečně dlouhé a přesto tam je maximum 80 mil a málokdo to porušuje.  

 

To nicméně není můj argument, také nejezdím vždy podle předpisů. Pokud mě ale policajti změří při porušení, přiznám vinu, ponesu následky a pitomcem nazvu akorát sebe.

 

Obecně: Někteří zde vystupují jako sociopati, kteří uznávají pouze ta pravidla, které sami považují za správné. 130 km/h mám za nelogický limit, z mých 180 km/h nikomu neubude, tak si to mohu udělat dle sebe. Přitom pokud by bezdomovec kradl v Bille rum (dle něj je ochrana bohatých firem také nesmyslné opatření), budou se ohánět, kam ten svět spěje.  

Upraveno uživatelem Bobisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikatka je nadrz?

 

Je fakt ze za 55 litrovou nadrz na STIcku bych vrazdil... Melo to mit aspon 70.

XT ma 60 a taky nic moc... ;( za kolik s tim STI jezdis, 13? Spradam trochu plany... ;) Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moris: no jeli jsme domu na spanelskych po koupi vozu a prodavajici nas naprasil, na jednu stranu chapu na druhou ne, vsichni spanele jeli stejne rychle nebo rychleji. A jet 2700km nebo kolik to bylo v emku 130 neni muj salek kavy :-)) i 159 bylo za trest. To jedes v emku na ctvrt plynu.

a pak se dá třeba i takhle, na plný plyn...

 

http://ostrava.idnes.cz/nehoda-lazecka-orlova-bmw-smrt-tachometr-250-km-h-flv-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170209_100841_ostrava-zpravy_woj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XT ma 60 a taky nic moc... ;( za kolik s tim STI jezdis, 13? Spradam trochu plany... ;)

Ty jo, vubec si nedovolim hadat nejaky hodnoty prumerne spotreby...

Mame najetejch nejakejch 3000km, neni to rozhodne daily driver, takze kdyz s tim clovek jede, rad tomu slapne a to pak spotreba leti pekne nahoru :)

 

Jinak bych ale tipoval prumernou pri normalnim jezdeni tak 11-12L, dalo by se i min, ale to by se clovek trapil... A konec koncu i to auto :)

Ale je to jen odhad

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej do klubu modrého oválu, přeji Ti mnoho pohodových kilometrů.      :speak_cool:

Děkuji, snad další Seika nepadnou na nečekané opravy  :lol2: Ale je to parádní loď  :smile_anim:

 

Btw. nevíte někdo, kdo mi na té lodi ideálně na severu Prahy ošmirgluje rez a stříkne to zespod ochanou proti rezavění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jezdim tou cestou pres 10let do prace a z5, uz tam byly teda vselijake bouracky, ale ten blazen nastavil novou latku

 

v realu z toho rano pekne mrazilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdim tou cestou pres 10let do prace a z5, uz tam byly teda vselijake bouracky, ale ten blazen nastavil novou latku

 

.......

 

Mas recht, kdyz si jen vezmes ten betonovy sloup rozlamany jak paratko...

To musela byt prda ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen, tuto malformaci mají i Fóbie a Superby od II. generace výše.

 

V absolutních číslech s ohledem na dominanci Škody v ČR tato značka jistě vede, v relativních těžko. Ono třeba u Fabií s ohledem na výkon nejde čekat, že by tyto vozy patřily k největším závodníkům :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moris: no jeli jsme domu na spanelskych po koupi vozu a prodavajici nas naprasil, na jednu stranu chapu na druhou ne, vsichni spanele jeli stejne rychle nebo rychleji. A jet 2700km nebo kolik to bylo v emku 130 neni muj salek kavy :-)) i 159 bylo za trest. To jedes v emku na ctvrt plynu.

Jakoze ti prodal auto a zavolal na policajty, at si te pohlidaj, ze mozna pojedes rychle? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moris: no jeli jsme domu na spanelskych po koupi vozu a prodavajici nas naprasil, na jednu stranu chapu na druhou ne, vsichni spanele jeli stejne rychle nebo rychleji. A jet 2700km nebo kolik to bylo v emku 130 neni muj salek kavy :-)) i 159 bylo za trest. To jedes v emku na ctvrt plynu.

Jakoze ti prodal auto a zavolal na policajty, at si te pohlidaj, ze mozna pojedes rychle? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se někdy budeš rozčilovat, že "plebs" vnímá řidiče BMW jako bandu trotlů s malým pérem, tak si přečti svůj výplod. Jenom u nás, v Rusku a podobných banánových státech se najdou individua, která se chlubí porušením zákona a ještě mají tu drzost sprostě označovat policajty, kteří je při tom přistihnou :frusty: Hlavně že když někdo někomu udělá odřeninu na parkingu, tak by sekali ruce...

 

Dtto výše, český řidič bere jako bonzování i možnost poradit policii v mapě, kde se má či NEMÁ měřit.

 

 

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?qid=1486625252427&uri=CELEX:32015L0413 - s ohledem na předchozí příspěvek se mi nutí napsat, díky bohu za to.

To docela koukam jak.jsou schopni se v bruselu domluvit. Je fakt, ze od narozeni deti jsme poradne necestovali, takze moje poznatky jsou hlavne pred rokem 2012..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, vubec si nedovolim hadat nejaky hodnoty prumerne spotreby...

Mame najetejch nejakejch 3000km, neni to rozhodne daily driver, takze kdyz s tim clovek jede, rad tomu slapne a to pak spotreba leti pekne nahoru :)

Jinak bych ale tipoval prumernou pri normalnim jezdeni tak 11-12L, dalo by se i min, ale to by se clovek trapil... A konec koncu i to auto :)

Ale je to jen odhad

Diky. Vic ho toc, uz muzes, okolo 4t je to super. Kdyz jsem ho zkousel, tak pod 3t to bylo takovy zdechly, ale pak uz super zazitek. Spotreba vypada stejna jako na XT, mam cca 12,5 prumer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V absolutních číslech s ohledem na dominanci Škody v ČR tato značka jistě vede, v relativních těžko. Ono třeba u Fabií s ohledem na výkon nejde čekat, že by tyto vozy patřily k největším závodníkům :)

Ale zhusta se o to pokoušejí, zejména tříválce. V levém pruhu ve stoupání bývají zcela neodolatelní a nepřekonatelní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Bobisku, psal jsem někde o plebsu? Psal jsem někde že policisté jsou idioti? otáčíš a přetáčíš k obrazu svému. Bmw je v očích české masy většinou auto, gangstera s malým nebo možná podle Tebe prťavým pérem, to se ví a nikdo na tom nic nezmění. A jelikož mám značku bmw rád, jsem v této kategorii automaticky zařazen ne jen Tebou, ale i tou masou. Já se nikde nechlubil, že jsem jel 159kmh, já to napsal jako odpověď na kolegu pjanka co jezdí běžně celou cestu Barcelona - Praha 180 kmh na tempomat. Včera když jsem to psal, měl  jsem po dobré večeři s přáteli asi 4 panáky a jednu plzeň. Tudiž jsem asi neoprávněně použil slovo idioti, ale když se nad tím zamyslím, použil bych ho i za naprosto střízlivého stavu. Mě nezměřili policisté, ale přístroj na vytahování peněz od plebsu jak jsi napsal. Nevím kolik máš najeto km a kolik ročně najedeš km, já když jedu trasu 1000km nebo jako v tomto případě 2700 km tak při jízdě 120 ( abych náhodou nejel rychleji, tak pojedu o trochu míň abych se nedostal do kategorie Gangsteru a hovad jak jsi naznačil ) tak prostě po chvíli budu utahanej, znuděnej nečinností a budu usínat, tak to prostě mám a tak to i potvrdilo několik studii, že člověk pokud jede pomaleji, nesoustředí se tolik jako když jede svižně či rychleji. Je zvláštní, že v Německu je zcela normální, že lidé jedou do práce po dálnici rychlostí 200kmh a nikdo gangster není, přejedeš hranice do jiné členské země EU a gangster jsi :-) Všichni muzou namítat jak jsou ty stacionární radary pro dobro lidu aby nebylo moc zbytečnýho hluku a splodin v ovzduší, já v tom vidím jediné.... plnění státní kasy zcela zadarmo a bez práce. Paradoxně ty německé dálnice, kde se může legálně jezdit i 300 maji jednu z nejnižších nehodovostí na počet kilometrů dálnic. Nemám rád moralisty jako ty, znám spousty lidí co píšou podobně a jezdí jak dobytek. Snažím se jet tak, aby jsem nikoho v provozu neohrozil a nikomu neublížil. A sekat ruku za to že mi někdo kdo neumí jezdit na parkovišti podře auto? to by mě nenapadlo, většinou ujede a já si opět hlasitě řeknu co to bylo za idiota  ;) P.S. moralizuješ mě tak se Tě zeptám, zdá se Ti normální někomu odřít auto a ujet? děláš to často? A jeětě k tvému tématu, máš pocit, že PČR měří většinou na místech , na kterých by se mělo měřit? nebo maji spíš tendenci se postavit na rovný úsek s velmi širokou silnicí kousek od konce obce , já Ti odpovím, většinou se postaví tám, kde 90% řidičů dle selského rozumu usoudí, že když je všude kolem les a pole tak není nutná 50ka. Já měl telefon od sestry, že mati spadla ze schodů, celou cestu jsem se kochal v sedmičce a poslouchal muziku, v tu chvíli když jsem se dozvěděl co se stalo, jsem dupl na plyn (byl jsem 5km od máti), vlevo hřbitov, vpravo les a silnice širší než D1 cvak a papíry v prdeli, byla tam pro jistotu 50ka a PČR schovaná na zastávce MHD. A komu to pomohlo?s máti jsem jel ihned na pohotovost, doktor ji řekl že se ji prostě zatočila hlava a spadla a? Prý jsem vůbec neměl spěchat za máti ,která se kutálela ze schodů.... řekli ve SŘ. Když měl kdysi malej ve škole úraz a byl celej od krve tak jsem taky jel co to šlo.... že by instinkt? Že jsis všiml mého postu, kde jsem uvedl že jsem jel 159, že jses nenavezl do člověka co jede přes celou evropu 180 na tempomat? Máš se mnou nějaký oproblém? Jinak jel jsem 142,7 kmh na 120 dal jsem si tu práci a šel to najít. No prostě malé péro a silniční pirát v BMW.

Až se někdy budeš rozčilovat, že "plebs" vnímá řidiče BMW jako bandu trotlů s malým pérem, tak si přečti svůj výplod. Jenom u nás, v Rusku a podobných banánových státech se najdou individua, která se chlubí porušením zákona a ještě mají tu drzost sprostě označovat policajty, kteří je při tom přistihnou  :frusty: Hlavně že když někdo někomu udělá odřeninu na parkingu, tak by sekali ruce...

 

Dtto výše, český řidič bere jako bonzování i možnost poradit policii v mapě, kde se má či NEMÁ měřit. 

 

 

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?qid=1486625252427&uri=CELEX:32015L0413 - s ohledem na předchozí příspěvek se mi nutí napsat, díky bohu za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...