Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Nám se u nových aut vždycky výstup z rádia časem zlepšil, hlavně basy, takže věřím historce že i repro se musí nechat rozehrát. Jinak zvuk motoru je originální nebo taky nějaké trapné nahrážky z repráku ve stylu BMW a dalších borců? :-) Jinak auto fešné a asi to poletí jak raketa...

Zvuk motoru v Cupra módu je trapná náhražka pouštěná do repráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk motoru v Cupra módu je trapná náhražka pouštěná do repráků.

 

Reprák se údajně dává u BMW někde k motoru. Co ty jako fanda do aut na to, nevadí ti to? Já žadný velký autíčkář nejsem, ale asi bych do toho nešel.....připadne mi to jako klamání zákazníka.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Africane a co by si s tím chtěl dělat? Co bys koupil místo toho? Dyť už je to dnes skoro všude...

 

Hm...to máš asi pravdu že přestáváme mít na výběr a nemáme pomalu jinou možnost než si koupit zboží které ani nechceme  :death: Proč to tak vůbec je s tím srandovním reprákem, novou emisní normou EU?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak upřímně, chtěl bys, aby se v noci po ulicích proháněli týpci v autech, co řvou jako kjáva? Takhle to hučí frajerovi akorát do palice, vlk (ego) se nažere a koza (spící spoluobčan) zůstane celý (prost depresí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak upřímně, chtěl bys, aby se v noci po ulicích proháněli týpci v autech, co řvou jako kjáva? Takhle to hučí frajerovi akorát do palice, vlk (ego) se nažere a koza (spící spoluobčan) zůstane celý (prost depresí)

 

U nás na vesnici je halda řvoucích doma upravených škodovek a nikdy mi to nevadilo. Ba naopak na ulici mě to baví když projede nějáké autíčko s příjemně řvoucím motorem, rád se ohlédnu :photo: Tady to musí být strašná situace, když ukazuješ auto kámošovi a on na to, no ty vole ten motor, mazec, ten má ale krásnej zvuk :clap: Co teď? Přiznat barvu, že to je jen z repráku anebo dělat mrtvého brouka :lol2: Divná doba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Virtuální realita proniká nekompromisně do našich životů, nebude dlouho trvat a věř, že až si jednou večer budeš chtít skočit, nepolezeš do ložnice za manželkou, která nebude mít náladu, navíc, když máš v sobě sedmičku červenýho, ale nasadíš helmu a speciální oblek...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Virtuální realite proniká nekompromisně do našich životů, nebude dlouho trvat a věř, že až si jednou večer budeš chtít skočit, nepolezeš do ložnice za manželkou, která nebude mít náladu, navíc, když máš v sobě sedmičku červenýho,, ale nasadíš helmu a speciální oblek...

 Už aby to bylo ... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk v Cupra módu je tvořený rezonátorem pod předním sklem, nejde to z repráků

No vidíš, každý den se člověk učí něco nového. Já poznal, že to jde zpředu, ale myslel jsem si že to jde z repráků. Děkuju za poučení! Ještě jsem zjistil, že si v Seatu účtujou 3500 za aktivaci Full Link propojení s telefonem. To jsem nečekal. Asi se na to vykašlu, nebo víte někdo, jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...