Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Afri, je treba podivat se pravde do oci. Tu cokoladu dostane v aute v 99,99% pripadu to maly "prase" od dospelyho :D

 

Svoje decka miluju, cokoladu jim nezakazuju, ale v aute cokoladu fakt k dispozici nemaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, je treba podivat se pravde do oci. Tu cokoladu dostane v aute v 99,99% pripadu to maly "prase" od dospelyho :D

 

Svoje decka miluju, cokoladu jim nezakazuju, ale v aute cokoladu fakt k dispozici nemaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oni mě ji tam vždycky asi propašujou od babičky si myslím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se chtel taky zeptat, co to tam je za marshalla Afri:-))

 

Jinak Pavle, kola super, kam se hrabou origo!! Dal bych tyhle na leto ;-)

 

No a to Mini je mazlicek, toho bych si vzal pod perinu :-))

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se chtel taky zeptat, co to tam je za marshalla Afri:-))

 

Jinak Pavle, kola super, kam se hrabou origo!! Dal bych tyhle na leto ;-)

Díky. Tyhle jsou 18", na léto jsou 19". Mně se ty origo líbí. Jsou víc do červena. Tyhle jsou fakt hodně oranžový.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jezdí tu někdo s Volvem XC90? Potřeboval bych se zeptat na upřímné dojmy z auta. Já posledních 10 let jezdím jen s jednou značkou (Mercedes), a cítím trochu potřebu nějaké změny. A nové XC90 mi přijde jako něco, kvůli čemu bych jednou půlkou zadku přesedlal.

 

Pokud někdo XC90 máte, koupili byste si ho znovu? A co vás na něm štve?

Upraveno uživatelem Martin Žufánek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, proc ten diferak nebo co to je je na kazde strane jinak zakrytej? A ten reprak to sis dodelaval? Ty sedadla sou zajímavě reseny... Da se to vycvaknout úplně?

Bohužel ti odpovím asi jenom na to audio, protože víc nevím :-) Ten diferak jsem nepochopil jak myslíš, sedačky nevím jestli jdou vyndat úplně, musel bych mrknout do návodu. Složení je parádní jedním stisknutím tlačítka do této polohy. Vzadu je ještě jedna řada sedaček pro lidi s postavou alá Dachau. No a audio je v tom roce 2009 standard, dnes za placenou výbavu, no a je jedním slovem super viz. odkaz níže. Pro rodinný vůz ideální :-)

 

http://www.rockfordfosgate.com/products/selector/factory-installed-systems/mobile/

post-364-0-91504000-1510423260_thumb.jpg

post-364-0-78814100-1510423269_thumb.jpg

post-364-0-82248200-1510423276_thumb.jpg

post-364-0-25181700-1510423284_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nové XC90 mi přijde jako něco, kvůli čemu bych jednou půlkou zadku přesedlal.

Volvo mám rád, tou 90 jsem se povozil dva dny

něco málo zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/82247-petrolhead-benzinovi-sialenci/?p=1475693

 

ale ke koupi bych asi nebyl dvakrát přesvědčen, respektive nechali jsme si domů raději dvě šedesátky.

Cena je prémiová, zpracování taky, design skvělý, ale zbytek je konzerva na entou.

Nevadí to, proč by taky mělo, že ano :) ale je potřeba se s tím smířit co se jizdního projevu týká

především. Kdoby taky od takového auta čekal něco jiného.

Protiargument k tomuto je podle mého BMW X5, a to jako silný protiargument, a to BMW moc nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...