Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

podle me je cena mimo a proteces na tom gate. Kdyz uz takovyho mladocha, tak R107..

Tak jestli jsem to pochopil dobre, tak chce něco, co si roky nechá.... taky jsem nikde nenapsal, že bych za to vykukal 20.000  ;) ale oproti 28.000 za super vytuněnej kousek bych volil onu bílou.... Když to koupí za 17.000 tak to nemusí být špatně uložený peníze, to auto má své kouzlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide co si pamatuju, tak 500 lepší jak 560 (to melo nejake mozne motorové neduhy). Mel jsem 420 a taky stacila.

124 v 500 by byla (imho) lepsí "masírka", kdyz si vzpomenu jak jsem u ní stál v CH za tenkrát drobné,dal bych si par facek :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide pokud je to 5tikilo v cajku tak bych neváhal ani minutu.... trochu bych se bál italských nemocí jako auto už po celolaku ( kroupy nebo parkovací šrámy atd ) nebo úprava tacha ( dělaj to stejně jako češi ) na fotkách ovšem vypadá jako to jedno z deseti co se v itálii vyplatí, žádná sůl a sníh. Pro mě je naopak tato bílá v závalů černých, šedých a stříbrných vzácností. Bližší info hledej na mercedesových fórech , bohužel osobní zkušenost nemám, co vím tak tomu rády praskaj zadní okna :-)

 

To druhý je pro mě už přeplácaný, přespoilerovaný..... já ctím heslo v jednoduchosti je krása  ;)

Reno, díky za názor. Určitě souhlasím s tím, co jsi napsal. Moje zkušenosti se starými Volvy, které byly z Itálie jsou velmi podobné - koroze nula (i když i stará Volva se drží perfektně stran anti-koroze) a kilometry někde ukroucené, jindy ne. Nu, pokud jde o tu barvu, tak si říkám, že bych radši černou nebo naopak tu světle šedou metlu. Jsem debil, protože před třemi lety jsem si nechal ujet 500 SEC v zelené lahvové metlici na kolech AMG Monoblock Aero, velurové sesle. Ta byla za 179tkč. Jen jsem si nebyl jistý tou zelenou, majitel mi tvrdil, že je to origo, ale já jsem tuhle zelenou v origu neviděl, na tom to ztroskotalo. Ten šedý by měl být docela vzácný kus (pokud je to opravdu 560 6.0 AMG) a ne jen "opti paket". A ta barva je super. Navíc je to "za rohem". 

 

podle me je cena mimo a proteces na tom gate. Kdyz uz takovyho mladocha, tak R107..

Tohle je přesně názor těch, co mě od toho odrazují. Protéct na tom logicky nechci. R107 je sice hezká, ale koncepčně na mě už stará - osobně bych v tomto volil asi jen 450 SLC, což byl osmivál, tuším pod označením M117, ale jen s třístupňovým automatem, což už nechci. Teda aspoň myslím, že automaty byly 3q, kdyžtak mě oprav. O tomto modelu toho moc nevím.

 

Davide co si pamatuju, tak 500 lepší jak 560 (to melo nejake mozne motorové neduhy). Mel jsem 420 a taky stacila.

124 v 500 by byla (imho) lepsí "masírka", kdyz si vzpomenu jak jsem u ní stál v CH za tenkrát drobné,dal bych si par facek :-(

Jak jsem psal "M3" výše, tak mě takto utekl lahvový krasavec. Dneska je to za pumelenici, ale lepší to asi nebude. A kamaráde, mrkni se na ceny 124 v osmiválu, to je těžký nesmysl. Auto má teda fakt brutální V8 a je perfektně postavené. Já jsem měl možnost se jednou svézt a zážitek byl divočejší, než z M5 E39 (alespoň pocitově). Ale ty ceny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhernej kousek. Smekám...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vjace: Díky.

 

Honzo, když si chceš udělat radost youngtimerem který se ti líbí a bereš to jako zároveň investici ( uložené peníze )tak je předpoklad, že ho 10 let neprodáš a to už si myslím, že dostat 22.000 bude hračka. Když si ho necháš let 20 tím tuplem i když nikdo nevíme co bude za 10 let, to je jasný...... Ty na to koukáš z jiného pohledu, protože v tom oboru děláš, konečné rozhodnutí je na investorovi.

 

Davide buď v klidu, e30 325i v m technicu stála před deseti lety 5000-7000? , dnes pěkný kus od 20.000 ? top kousek 30-40.000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K výše uvedenému. Oba Bayeři jsou fešáci, zejména ta krásná M3, velká pecka, barva asi TOP.

 

Díky :)

 

 

Nádhera, osobně mám raději dakrar než fénix, ale vypadá krásně, takže gratulace. Moje dostala na vánoce ty tuctový kola jak jsi psal :-))) ale doopravdu CSLkový, né CSkový jak má většina spolu s replikami. A na jaře půjde na kontrolu a výměnu všeho potřebného, brzdy ,oleje, filtry atd atd. Tak uvidíme co ji bude scházet , má už 14 let a 77tkm na hrbu  :)

 

Díky :) Já na E46 mám radši fénix, dakar mám neodlučitelně spojenej s E36. Já jsem taky uvažoval samozřejmě o originálech CSL. Dlouho jsem se rozhodoval a nakonec putovaly ty RX-II teď přes zimu na kompletní renovaci, takže si je ješte chvíli teď asi nechám... :)

Jinak ta Tvá vypadá moc pěkně a ta barva je taky docela zajímavá, takovou jsem asi ješte neviděl.

Jo a sháním HK kabeláž k audiosystému (koupil jsem repra a ten zadní zesák a pak až jsem zjistil, že je k tomu potřeba i spešl kabeláž). Kdybys náhodou o někom věděl, kdo by to měl na prodej, tak dej prosím vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, osobně mám raději dakrar než fénix, ale vypadá krásně, takže gratulace. Moje dostala na vánoce ty tuctový kola jak jsi psal :-))) ale doopravdu CSLkový, né CSkový jak má většina spolu s replikami. A na jaře půjde na kontrolu a výměnu všeho potřebného, brzdy ,oleje, filtry atd atd. Tak uvidíme co ji bude scházet , má už 14 let a 77tkm na hrbu  :)

 

 

To je přímo dokonalá kombinace všeho. Auto, ročník, kilometry, barva, kola. Ceny takových aut za pár let, to bude mazec. Vlastně už dneska jsou... Gratulace, krásná investice do radosti  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máti má auto, který v kombinaci cena/výkon/převodovka/4x4 v benzínu nebylo... Auto má 7 let a 90 tis km, asi tam za pár let natocime + 200...

 

Tvl, dyt ani ten Touareg se v benzinu nedela :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké německé SUV se nabízí výhradně s turbodieselovými motory a osmistupňovým automatem, benzinové třílitrové TSI už je tedy ze hry, přičemž modernizované motory V6 TDI existují ve dvou výkonových specifikacích.

 

Rok 2015

 

http://www.auto.cz/volkswagen-touareg-2015-ceskem-trhu-1-043-900-kc-83667

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...