Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Nechal jsem kompletní předek včetně světel, blatníků, zrcátka, prahy, nasavaci kapsy na stranách. Vše kam můžou letět sutry. Zbytek keramika :D

 

Moco: Gecko... Vybrané byl průser, lakované, ačkoliv junge sterne... Tak jsem vzal nové auto v Německu, ale musí být 3 měsíce přihlášené, ať dostanu tu slevu. 29.4 auto uvolní, hrozne čekání. Ale zase najeto pod 2t km a plná záruka. Kompletní AMG paket, včetně kol a plná výbava. Už se těším, snad víc než na Porsche :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já koukal na nějakou firmu s dobrým hodnocením v Olomouci a tam měli 3 vrstvou nano keramiku za cca 12 tis. Prý to vydrží 3 roky.

Z vlastnej skusenosti pri 3 vrstvach mozes ratat cca rok - 1,5r. Urcite to zalezi od najazdu, takze v tomto pripade to bolo cca 40k km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas Astona a M5 a jdes do Insignie?

:) Tos me teda dostal, fakt. A uz je doma nebo stale cekas? Ta moje ji uz stacila i pres senzory lehce tuknout pri parkovani. Těch pet metru je fakt znat...

Neni, mam ji na DB9 a je to bezva, na m5 jsem ji nechal dat pouze na čumák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas Astona a M5 a jdes do Insignie?

:) Tos me teda dostal, fakt. A uz je doma nebo stale cekas? Ta moje ji uz stacila i pres senzory lehce tuknout pri parkovani. Těch pet metru je fakt znat...

 

No jo no:) o tom můžeme pokecat po sz

Opel je již na salonu, čeká se na spz, ale je fakt nakonfigurovanej na gsi max

Hlavní je nemít kombajn:))

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo ponětí co je to za ikonu? Manželka se půjčila auto na víkend, omylem zavolala na SOS linku (naštěvovala zrcatko) a nějak rozvsvitila tuto ikonu o který nevim co signalizuje.

 

Díky

4608690cfe4008eadb624c8695b97bc6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wifi hotspot:)

To jsem si taky myslel, ale žádnou Wi-Fi jsem na telefonu nechytil. Ani v nastavení jsem to nenašel.

Ale je pravda ze v tom nastavení Mercedesu se fakt těžko vyznavam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky myslel, ale žádnou Wi-Fi jsem na telefonu nechytil. Ani v nastavení jsem to nenašel.

Ale je pravda ze v tom nastavení Mercedesu se fakt těžko vyznavam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

a nemůže to být systém e-call volání při nehodě? Tipuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš to souvisi s tím e-call, protože manželka to omylem vytocila. Ale nevím, v návodu nic není, na netu jsem nic nenašel a do Mercedesu nechci (bych si připadal jako pako).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...