Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

No sice tady budu vypadat jako chudej příbuznej na  masopustní merendě,ale dnes s Karoqem litránek  trojhrnek, syrový motor,  ve dvou  Plzen Praha z centra do centra 53 minuty nebýt kamionú tak tam 6 byla celou cestu, spotřeba 6.4 pohodová  jízda  průměr 93/hod./zkreslila města /

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím, mě ta 124 připadá taková nějaká člunoidní. Ty velké převisy... trochu to postrádá nějaký sportovní výraz nebo jak to říct. Přijde mi, že miata je taková ostřejší, fiat spíše na takovou klidnější kochačku.

 

Teď určitě dostanu čočku od majitelů různých 911 o pojmu "ostřejší" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - ne nadarmo ten Fiat vyhrál ocenění Gay auto roku 2017 :-)

https://www.autoevolution.com/news/fiat-124-spider-named-european-gay-car-of-the-year-2017-114563.html

 

Za mě Mazda. Ale je to úplně jedno. Když nad sebou zavřu střechu, tak musím uhnout hlavou doprava o 30 stupňů :-) V takové pozici se jezdí dost blbě...

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - ne nadarmo ten Fiat vyhrál ocenění Gay auto roku 2017 :-)https://www.autoevolution.com/news/fiat-124-spider-named-european-gay-car-of-the-year-2017-114563.html

Za mě Mazda. Ale je to úplně jedno. Když nad sebou zavřu střechu, tak musím uhnout hlavou doprava o 30 stupňů :-) V takové pozici se jezdí dost blbě...

Mazda MX-5 to vyhrala rok predtim. :D Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na to koukal, ale uz to tak bylo :)

Interier je v pohode, ale zase ja nejsem rozmazlenej evropskou premii, jezdim ve Fordu. Palubni system mi prisel fajn, rychle reaguje. Motor ma silu a je to poznat. A i se s tim da zatacet :) Zatim jsem s tim jel kratce, cca 120 mil a nemam uplne co bych vytknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...