Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pravděpodobně to bude zatuhlá regulace. V RF auto mi prováděli čistění/rozhýbání regulace tuším za 3tis. ale už je to nějáký pátek. Nikdo ti ale nezaručí jestli turbo vydrží měsíc, rok, dva. Je to jak věštit z křištálové koule.

https://www.janousek-motorsport.cz/caste-dotazy/zatuhla-regulace-tdi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně to bude zatuhlá regulace. V RF auto mi prováděli čistění/rozhýbání regulace tuším za 3tis. ale už je to nějáký pátek. Nikdo ti ale nezaručí jestli turbo vydrží měsíc, rok, dva. Je to jak věštit z křištálové koule.

https://www.janousek-motorsport.cz/caste-dotazy/zatuhla-regulace-tdi/

Díky, zkrátka se uvidí až rozeberou turbo,jestli to má smysl nějak "léčit",nebo rovnou dát nové.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  :lol2:  :lol2:  koukám, že má panoramu, dokonce i nějakej laďák, to musí být sranda :-) vrzni to na jinej podvozek a semislicky a budeš mít pusu od ucha k uchu :-)

podvozek to má sportovní, je to nízký a tvrdý jako prase a  často škrtám. Původní majitel to i rozšířil a při dovozový STK mi to všechno zapsali do TP :-) S tímhle nastavením dá fušku aby si gumy kvikly. Ale půjde tam zpátky původní podvozek, dostal jsem ho k autu a nemá skoro nic najeto. ESko je už v serii nastavený dobře. Výfuk jen krásně brumlá, decentní zvuk, vysoce návykový. Rádio je v tom autě úplně zbytečný

Panorama střecha byla důvod koupě, jen mám teď furt vyfoukanou hlavu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podvozek to má sportovní, je to nízký a tvrdý jako prase a  často škrtám. Původní majitel to i rozšířil a při dovozový STK mi to všechno zapsali do TP :-) S tímhle nastavením dá fušku aby si gumy kvikly. Ale půjde tam zpátky původní podvozek, dostal jsem ho k autu a nemá skoro nic najeto. ESko je už v serii nastavený dobře. Výfuk jen krásně brumlá, decentní zvuk, vysoce návykový. Rádio je v tom autě úplně zbytečný

Panorama střecha byla důvod koupě, jen mám teď furt vyfoukanou hlavu 

Tak ať ti průvan nesfoukne šediny z kebule! ;)

Jinak fajne motokára...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smg neni uplne spatny, ale musis bejt prvni majitel a starat se... coz je u jetejch m division celkem nemozny a spousta tech v uvozovce dobrejch cen za jety emka je z nakyho duvodu a to je vetsinou kvuli tyhle sekvenci, spousta postrehu a osobnich zkusenosti najdes na bmw forech. Zkratka vetsina tech predchozich majitelu tomu dava neskutecnej kouř a neservisujou(protoze drahy) a pak ty ojetiny tak vypadaj, samozrejme se daji sehnat pekny kousky, ale to je opravdu spis o stesti a dlouhym hledani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych radši kupé a manuál. M3 je hlavně o motoru, zbytek je o osobních preferencích. Každý to máme jinak, nedávno mi jeden kolega básnil, jak je SMG skvělý, že se tohle dávalo jako jediná správná převodovka do CLS ... Já tomu nepřišel na chuť a v autě pro zábavu potřebuju kvedlat klasickou převodovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, je to o preferencich, ja naopak mam rad M3 limo 5 dver, E92 od Bangla, vypada to skoro jak klasicka trojka, nenapadny ale... kdo chce vidi a to je supr a samozrejme 4.0 8-hrnek s manualem, to sehnat je celkem problem, tech coupe je hodne, prave proto ze byvaji v hroznym stavu a za relativne malo penez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...