Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ja mam nekolik aut z Nemecka a naopak Bawo bych v Cechach nikdy nekoupil a kdyz tak pouze referencku jenze to je za nesmyslnou raketu bez vybavy. Vseobecne ty auta jsou lepe vybaveny v DE a maji lepsi servis, lepsi silnice.

 

435 je bohuzel malo a kdyz jsou tak s pohonem vsech kol coz dela auto težšim a je to zdroj poruch. Zase si na chvilku dam pokoj...pred barakem stoji mrdka(cti dvojkova Fabia) v praci mam trojkovou tak jsem chtel si udelat radost...auto na vikendy. Bohuzel to nevyslo tak asi to tak melo byt...

ok. A proč jsi to nechtěl přivézt po ose? To už jsi předem tomu autu nevěřil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine s cim mohu souhlasit je, ze v nemecku jsou lepsi silnice... jinak ne. Cesky lidi jsou na opak uchylny na vybavu a kolikrat radej uprednostni vybavu pred technickym stavem auta a kilometrama...proto tady vidis hodne naslapany auta, samozrejme pohon 4x4 je bohuzel trend posledni roky, taky pakarna. Ceny srovnatelny a dealeri bmw maj taky moznosti jak jit s cenou dolu, takze bych to resil u nas a myslim ze bych poridil. Nicmene ta 4er je fakt malo casty auto, u nas spis v gt a xdrive a samozrejme DIESEL, to je v čr magicky slovo-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem tam jet v sobotu a to bych asi nezaridil prevozky jinak samozrejme vim ze se to vyplati vic...cca 200 ecek.

tak si asi vezmu dovolenou. Kvůli sobotě platit min o 15 tisíc víc (z HK cca 700 km) mi nepřijde moc rentabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejako sa do toho zamotavas. Chcel si uz poslat zalohu aj ked tam pisalo ze buracka, potom si bol zrazu prekvapeny ze buracka. A potom si uz nechcel poslat zalohu? Nejako nechapem preco vymenili pol interieru a navi, ale co uz.

Nebol si to nahodou ty co sa tu snazil predat neburane bmw co bolo vlastne burane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje auto jezdi v Pardubicich a nikdy bourane nebylo. S majitelem jsem v kontaktu a leje jen naftu a jezdi. Ma dokonce kupce co mu to auto cisti jednou za mesic a koupil by ho za ty same penize co jsem mu to prodal ja tzn.400 tisic.

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje auto jezdi v Pardubicich a nikdy bourane nebylo. S majitelem jsem v kontaktu a leje jen naftu a jezdi. Ma dokonce kupce co mu to auto cisti jednou za mesic a koupil by ho za ty same penize co jsem mu to prodal ja tzn.400 tisic.

Pozri. Kde jazdi, s kym je majitel v kontakte a kto by mu ho cistil ci kupil je irelevantne k jeho minulosti.

Myslel som ze ty si tu predaval auto ako neburane a neskor sa ukazalo ze to tak uplne nieje. Ak som sa mylil tak sa ospravedlnujem. Ale mam velmi silny pocit ze som sa nemylil. No hladat to nejdem. Dobre kup a nenechaj sa natiahnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je příběh :-) jakmile u takového auta nestojí unfallfrei tak se netřeba o něj zajímat, a taky cena není vše.

Vsak cena nebyla vubec nizka a naopak kopirovala ceny podobnych aut na trhu. Me zaujalo v prvni řade zadokolka pak motor, barva vozu a interier ktery vypadal na fotkach exkluzivne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...