Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Zmizik: sorry sousede ale Ty me fakt nerozhodis :) co Mustang? Uz jezdi?

Nemám potřebu tě nějak rozhazovat, jen jsem reagoval na vpravdě pitomej post. A ano: Tyhle tvoje narážky, jako že víš, kdo sem a co dělám, jsou mně sice nepříjemný ale zas na druhou stranu vím, že víš úplný hovno.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fabrika dala pokyn k vymene...no tak to jo. To se normalne deje, zavolaj cloveku domu a reknou hele, sice vam auto funguje a nic na nem neni rozbity, ale chceme vam vymenit veci za tripade, protoze si myslime ze je to dobrej napad. To se preci normalne deje, zejo. Ne ze tam nekdo sikovnej zavolal a popsal problemy...to neee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo fabrika dala pokyn k vymene...no tak to jo. To se normalne deje, zavolaj cloveku domu a reknou hele, sice vam auto funguje a nic na nem neni rozbity, ale chceme vam vymenit veci za tripade, protoze si myslime ze je to dobrej napad. To se preci normalne deje, zejo. Ne ze tam nekdo sikovnej zavolal a popsal problemy...to neee.

Trebas svolavacka. BMW ted ma akorat svolavacku na V12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pohoda. Ja koupil stary mercedes a za necely rok co to mam, jsem v servisu nekde okolo kila... A to jsem se bal, jestli to uservisuju. Jeste chvilku, kopnu to ze skaly a bude.

To ti nebylo divné, že v Olomouci jezdí jedno jediné Rko....to tvé? :) :) :)

Když jsi ho kupoval, tak jsem ti tady přál hodně štěstí na dobrej kus, tak to nevyšlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...