Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jsem si ted poridil novou SQ7 s paketem advenced podvozku.... drzi to v zatáčkách, ze mam pocit jako bych sedel v RS5, ale o 15cm vyse. S tim podvozkem to je uplne jiny auto... Masakr :)

 

Ja zkousel jednou SQ5 a jede to teda poradne, mam obyc Q5, tohle musi byt tank! Ten advanced paket my hydrauliku? Tak at slouzi, paradni auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkousel jednou SQ5 a jede to teda poradne, mam obyc Q5, tohle musi byt tank! Ten advanced paket my hydrauliku? Tak at slouzi, paradni auto!

Hydrauliky mají tusim všechny Q7 a SQ7 v zakladu, ale paket podvozku stoji nechutny balik - kdo chce at si zjisti sam :) ale ten oceni jen ten, kdo je zvykly na rychlejsi jizdu a v kostce obsahuje sportovní diferenciál quattro - řízení všech kol a elektromechanická aktivní stabilizace náklonu karoserie (servo motorky nad kazdym tlumicem, které vyrovnavaji ty naklony). To auto jsem zkousel bez toho podvozku a v primce je samozrejme rychle jako svine - stovka je tam za 4,6s, nicmene bez toho podvozku musíš diky fyzice nutne brzdit a tak velke auto není na rychlou jizdu stavene? no ale s tim podvozkem.... nebe a dudy, ted vykroužím zatáčku pod plynem jak na kolejích a auto se ani nehne. Mam doma novou RS5 a fakt to muzu porovnat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to s tou m3kou a turbem za 340tis... Já tomu pořád nerozumím. Byla svolavacka, byl to ojeb, nebo co to vlastně bylo... :D :D :D

 

Sq7 super, ale má to hovno příběh :D

Moje SQ7 ma taky pribeh? loni jsem si koupil novou Q7, abych to za 14 mesicu prodaval s docela velkou ztratou a kupoval si něco rychlejšího... sice kratky pribeh, ale o to vic bolestnejsi :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sem lezu tejden, abych se dovedel, co se tomu super autu stalo, ze se meni pomerne klicovy veci, a furt vim kulovy.

"Ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví" :D

Tak nejak je to v ty pisnicce, ci ?

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...