Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já rád červenou na autech a v týhle barvě jich moc nebude, což je pro mě plus. :D Je to Innovation 154kW nafta/8st automat/4x4. Béžová kůže a všechny možný elektronický blbosti, asistenty a hračky :D. Chybí panorama, adaptabilní podvozek, BOSE muzika, OPC paket, nezávislý topení a tažný. Jinak je tam skoro vše co jde. Dva dny jsou fakt málo, ale zatím jsem úplně odvařenej třeba z těch AGR sedaček. Řídil jsem, nebo aspoň seděl, ve všem možným, ale tyhle sedadla jsou pohádka. Když jsem šéfovi řekl konfiguraci, tak jsem si vyslechl, že jsem hovado :D a to má teď novou BMW 5 :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím taky pochválit Opel z hlediska cena/ výkony atd. Teď jsem sice po 4letech dal pryč Opel Antara ,ale nejlépe prodané(-53%) a nejnižší náklady na servis. Pohodlí na dlouhé cesty hlavně dálnice. Před a po mám Touareg a vezmu-li všechny aspekty tak rozhodně není tento opel za ty peníze o tolik horší. Samozřejmě nejde srovnávat beru poměrem jen. Za ty 4roky 20tis. bez dph jen koukám do účetnictví klasický servis s přezutím kol(bohužel uskladnit nešlo). Kolegu Opel tak navnadil ,že šel do GrandlandX tak jsem zvědav zda-li tomu bude také tak. Už ta obrovská sleva při nákupu je taková potěšující o levné havarijce ani nemluvím. Bohužel Opel opravdu špatné renomé. 9 z 10 za tu dobu co jsem jezdil se ptalo jen jaký s tím problém :) na ujištění jaký by měl být vždyť to nové auto jen nevěřícné pohledy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Opel: u nás má ta značka ještě relativně dobrou pověst oproti jiným zemím. Nicméně nedopatřením jsem nedávno řídil asi 20 km vůz jménem Opel Crossland a mohu s čistým svědomím říct, že větší shit jsem neřídil minimálně 10 let. Vůbec jsem netušil, že je dnes ještě možné vyrábět a prodávat tak strašné auto. Nová insignie vypadá velmi dobře, zatím jsem neměl tu čest. Chci věřit, že to bude lepší, než předchozí generace..ono se taky uvidí, až to bude jezdit aspoň rok dva..

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holky, nerikejte mi, ze tohle je dobre.

Michelin pilot alpin pa4, oznacene vnejsi strany jsou i na fotce venku. Vsude pisou, ze tak je to dobre a leva a prava pneumatika se nevyrabi. Prece takhle jak ty vzorky jsou a otacej se stejnym smerem, se prece nevyporadaji stejne s aquaplanningem. Ty vnitrni strany me serou. Jedna guma tlaci vodu od stredu ven a ta druha sbira vodu pod sebe.

post-11423-0-69434000-1542458142_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holky, nerikejte mi, ze tohle je dobre.

Michelin pilot alpin pa4, oznacene vnejsi strany jsou i na fotce venku. Vsude pisou, ze tak je to dobre a leva a prava pneumatika se nevyrabi. Prece takhle jak ty vzorky jsou a otacej se stejnym smerem, se prece nevyporadaji stejne s aquaplanningem. Ty vnitrni strany me serou. Jedna guma tlaci vodu od stredu ven a ta druha sbira vodu pod sebe.

Já osobně nevidim problém. Vjedeš do vody přiměřenou rychlostí a drážkama bude prostě voda vytlačena ven.

Vjedeš do vody jak magor a můžeš mít tisíc drážek různě tvarovanejch a auto se prostě odlepí a je to v pí :-)

Nenervuj se tim, soudruh Michelin to má určitě dobře vyMicheliný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...