Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Frostie teď vážně, tobě fakt pořád nedošlo nad čím se tu všichni tak baví?

Ne. Dal jsem mapu a bohužel jednu převzatou fotku, kterou jsem si neproveril. Pak jsem to doplnil odkazem z Cv deníku. Jo, a zapomněl jsem dodat, že u Božího Daru se krizuji tři tratě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně o té fotce to je, to víš nesmíš všemu na googlu hned věřit ;)

Právě, já ji stahl od toho kamaráda, na Google neproveril a nedodal, že může taky být ta fotka ilustrační... Mea maxima culpa!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej vejletik pred setmenim. Od vcera padalo do dnesniho poledne, pak se prudce oteplilo a zacalo prset. Tezkej a mokrej snih...celkem legrace na odklonenejch cestach. Jak je to auto tezky, bylo to o srdicku a plnejch kalhotech :) Ale dobry.

 

post-26281-0-16589700-1548524148_thumb.jpg

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte je tu niekto kto mi vie poradit ohladom ohladom kluca na mini cooper? Mam gulaty kluc ( ufo ) ktory je zlepeny. Pravdepodobne sa  v nom vybila bateria. Vie mi niekto poradit ako tu bateriu vymenim resp ako to vyriesit? Kluc mi auto uz vobec nespoznava ani sa nerozsvietia kontrolky. Zamykat a odomykat mi s mi na dialkove ovladanie ide... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. Imo cip (transponder) nie je napajany baterkou. Ta zivi iby vysielac DO, ktory ako hovoris ide, cize baterka je OK,

 

Skus druhy kluc. Aknefunguje ani ten, tak zrejme odisla citacka transpondera v aute,alebo sa nejakym zahadnym sposobom kluce odparovali od auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhy kluc mi funguje... S tym povodnym klucom mi ukazovalo na dysplaji preciarknuty kluc... teraz uz neukazuje nic.. Tak jazdim s nahradnym a ziadam o radu ako ten povodny poriesit aby fungoval...

 

Netušim, jakej máš konkrétně model mini/klíče, resp. čemu řikáš UFO, ale pokud je problém pouze ve vybitý baterce u F54 a novější, mělo by to bejt relativně easy, což by sis samo vygooglil sám:

 

pokud řikáš UFO starším klíčům, tak je to teda slušná rasovina a "úchvatný" technický řešení, to jsem ještě neviděl... Indukční nabíjení je fajn, pokud funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to druhe video je pre mna.. Taky kluc mam.. Dakujem za ochotu

 

Není zač. No ty píste, nezávidim... :( Takže buď si zkrátit dlouhej zimní večer hraním si na elektrikáře-hodináře a s jemnocitem prohodit do jinýho, klíče, nebo paleta u AD...

Já zrovna řešim další klíč k mýmu youngtimer MB, díky keyless-go za hezkou devítku... 

 

Jinak, nevíte pls někdo o slušnym opraváři klíčů z Prahy a okolí? Nějak mi blbne dálka k nezávislýmu topení, umí si vybrat roční období, kdy zazlobit...Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Já zrovna řešim další klíč k mýmu youngtimer MB, díky keyless-go za hezkou devítku... 

Já keyless-go nemám a včetně planžety na mechanické otevření dveří po mě chtějí taky 9k.. :rifle:

Zítra jedu nechat vyměnit žhavičky a pak na repas předních světel. To se zas vysypu... 

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta vymena baterky je na 2 roky nepodmienecne pre toho kto to vymyslel.

 

Aj tak som ale toho nazoru, ze baterka je OK, kedze dialkac funguje a problem je s transponderom imobilizeru v kluci, kedze druhy kluc bez problemov funguje.

 

Nedal si klucu nejaku velku ranu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jeden navrh. V niektorych klucovych sluzbach vedia nielen vypilit novy kluc podla stareho, ale aj nacitat a prepisat transponder. Skus sa tam zastavit, ci vedia nacitat udaje tvojho kluca. Ak nie, tak mas istotu, ze je to transponder.

 

Baterku nemen, pokial ti dialkac funguje tak baterka. DOBRA. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...