Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já keyless-go nemám a včetně planžety na mechanické otevření dveří po mě chtějí taky 9k.. :rifle:

 

Hezký, kor za v podstatě obyč klíč, jaká značka, taky MB? 

EDIT: Nedocvaklo mi to, sorry, tzn. myslíš ten klasickej moderní MB klíč s planžetou, kterym fyzicky startuješ, tzn. buď pouze bez keyless úplně, nebo jen bez go?

 

A co v pripade ze bude zly transponder.. ?

 

A co to vyzkoušet, prověřit si příčinu, stylem: otevřít auto fungujícím klíčem a pak zkusit nastartovat tim nefunkčnim? Co dává šťávu klíči, když je zasunutej v tý Mini-zdířce? Btw. to je stejnej princin jako u BMW E90, nebo?

Upraveno uživatelem Olaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimal by ma sposob akym moze ten kluc dostavat stavu ked je cely v plaste a nikde nie je ziadna stycna plocha ktora by dodavala nejaky prud do kluca.. 

 

Pokud to neni ironie  :lol2:, tak taky nechápu. Měl jsem za to, že tam nějaká styčná plocha být musí. Holt asi nějaký teleshopping řešení...

 

Jaký máte kluci MB klíče? Už se to umí i mimo dealera. Na MB fóru je kluk co to umí...

 

Já tuhle klasiku, akorát navíc s otevíráním kufru, viz první obrázek, a na webasto mám ten druhej... 

post-13579-0-25146500-1548861770.jpg

post-13579-0-07507500-1548861844_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle klasický klíče není problém, dělá i ty novější. A jestli chtěli v MB devítku, tak u něj se tušim se určitě vlezete do půlky ceny dealera. Kdyby někdo chtěl, zjistim číslo a pošlu do sz kdyžtak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máte kluci MB klíče? Už se to umí i mimo dealera. Na MB fóru je kluk co to umí...

 

 

Tyhle klasický klíče není problém, dělá i ty novější. A jestli chtěli v MB devítku, tak u něj se tušim se určitě vlezete do půlky ceny dealera. Kdyby někdo chtěl, zjistim číslo a pošlu do sz kdyžtak.

Mám tyhle. Starý obyč je origo MB, stříbrný je fake z  https://www.autoklice.com/  tuším pětku mě stál. Ale moc mu nevěřím. Mám strach aby se neodpároval, tak je jako záložní. Podle mě jasný číňan, týpek co mi ho pároval s autem se ohradil, že to čína není. Nevěřím ani jemu. Příště radši vysypu v MB. Tuším v Ostravě nebo Brně, teď nevím, byl o litr levnější. Každý AD si nasadí svou cenu za klíč, který jde přímo z DE na VIN. Asi tak jak všude se vším.

post-39848-0-07639500-1548882089_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, co se to děje ? Říkám si, že bych omladil vozový park naší domácnosti, věren značce si říkám, dobře, vyměním, byť se slzou v oku, už hodně starého Focuse za třeba pětiletého... a nevěřím vlastním očím, oni do toho opravdu jako montujou litrovej tříválec a myslej to vážně ? Jako fakt ? Šmarjájózef, takhle zkazit fakt dobrý auto, to je opravdové umění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám po starších 1,6kách- ale nejsou. S ropákama  není problém, jsou na každém rohu...ale s tím už pomalu do Dojčlandu nebudu smět...a k tomu všemu ten můj je tak neuvěřitelně dobrej... nemůžu se rozhoupat...a S-Maxe mám taky v ropě, stejnej problém...Potřebuju asi benziňáka.. a ta nadávka za obsahem ,,Ekoněco" mi fakt otvírá kudlu v kapse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...