Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

 

Hádat se nechci, ale ve vjezdu je to překážka provozu-odtah, když se toho chytne aktivní městak (volat by měl majitel vjezdu, ale nikdy nevíš, na koho padnes). A to ho vyjde dráž než pokuta.

Ak to dobre chapem tak tu by malo platit neni zalobce neni soudce... ved on tam predsa ani nestal.... bol dohodnuty s majitelom ze mu za chvilu pride otvorit a iba cakal na vjazd ako dlho im to obom cele trvalo nie je mestakov problem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádat se nechci, ale ve vjezdu je to překážka provozu-odtah, když se toho chytne aktivní městak (volat by měl majitel vjezdu, ale nikdy nevíš, na koho padnes). A to ho vyjde dráž než pokuta.

To prece neni problem. Na palubku das plechovku/kelimek s colou, takze ti to neodtahnou. No a zbytek posles do spravniho rizeni. Kluci, co zasadne neplati pokuty, protoze nejsou prece ovce, si vzdycky poradi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba nápady nejsou blbe, ale nikdy nevíte, kdy padnete na stourala. Ona domluva s majitelem možná je, ale zažil jsem už i pokutu, když si tam stoupl sám majitel vjezdu a pak musel dokládat a handrkovat se (ona vyhláška prostě výjimky moc nezná a hovoří suše a jasně-jen když není žalobce, není tam soudce, ale někdy je náhoda převlečení s...e).

Jak říkám, radši upozorním co by mohlo nastat, ne to, co nastane.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prece neni problem. Na palubku das plechovku/kelimek s colou, takze ti to neodtahnou. No a zbytek posles do spravniho rizeni. Kluci, co zasadne neplati pokuty, protoze nejsou prece ovce, si vzdycky poradi ;)

Hele, to mě zajímá....to jako když hrozí poškození vozidla (v tvém příkladu interiéru), tak to neodtáhnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem slyšel, ale přijde mi to jako blbost, protože jak člověk dokáže, že to kafe vylila odtahovka? U nás máme lepšího borce, ten jezdí naproti do baráku nabíjet nějakou micku a vždy zaparkuje na chodníku za řadou aut a ještě pěkně za sloup, takže stojí jak největší hovado, ale neodtáhnou ho ani kdyby se rozkrájeli, prostě se tam nedostanou. Dostane tak max bloček a to ho vzhledem k povozu jistě netrápí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně botičku dát můžou, ale tím zmiznutí toho auta z místa kde nemá co dělat moc nevyřeší. Já si vždycky říkám, že až po tom chodníku kde stojí půjde nějakej nerudnej důchodce, tak mu to auto omlátí holí, to se pak bude divit :D Když už jsme u té botičky, na jak velké kolo se dá dát? Borec má Continental.

Ono u nás je to obecně docela sranda s parkováním, nejsou místa a lidi umějí být fakt neuvěřitelně kreativní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně botičku dát můžou, ale tím zmiznutí toho auta z místa kde nemá co dělat moc nevyřeší. Já si vždycky říkám, že až po tom chodníku kde stojí půjde nějakej nerudnej důchodce, tak mu to auto omlátí holí, to se pak bude divit :D Když už jsme u té botičky, na jak velké kolo se dá dát? Borec má Continental.

Ono u nás je to obecně docela sranda s parkováním, nejsou místa a lidi umějí být fakt neuvěřitelně kreativní :D

Na chodníku mezi sloupama VO není auto vyhodnoceno jako překážka provozu, tudíž dostane opravdu max. botičku, spíš jen bloček ( vysvětlení strážníka MP ). A takovejhle hloupostí mám v rukávu plno ( spíš bych ale tuhle debatu přesunul do jiného vlákna, už takhle to tu plevelíme ).

V Praze maj botičky snad i na traktor :-))

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně botičku dát můžou, ale tím zmiznutí toho auta z místa kde nemá co dělat moc nevyřeší. 

Jasně, botička není kouzelnická hůlka. Ale kdybych byl prase, parkoval na chodníku a dostal botičku, tak bych si to příště fakt rozmyslel, zda ten voser a čekání na sundání botičky za ten supr flek na chodníku stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chodníku mezi sloupama VO není auto vyhodnoceno jako překážka provozu, tudíž dostane opravdu max. botičku, spíš jen bloček ( vysvětlení strážníka MP ). A takovejhle hloupostí mám v rukávu plno ( spíš bych ale tuhle debatu přesunul do jiného vlákna, už takhle to tu plevelíme ).

V Praze maj botičky snad i na traktor :-))

 

Oni by ho v situaci, kterou popisuju ani nevytáhli, není jak, borec to má fakt vymyšlené, což potvrzují i tvá slova, že pravděpodobně dostane jen bloček, který je pro něj nic. Mě je celkem ukradený, stojí u jiného baráku a na rozdíl od dementů co parkují stylem používání nárazníků místo senzorů mi alespoň nemlátí do auta, ale ono i na něj dojde, až někoho fakt nas.re, ten lak bude mnohem dražší :D

 

Jasně, botička není kouzelnická hůlka. Ale kdybych byl prase, parkoval na chodníku a dostal botičku, tak bych si to příště fakt rozmyslel, zda ten voser a čekání na sundání botičky za ten supr flek na chodníku stojí...

 

U normálního člověka by to tak asi i zafungovalo, ale věř, že u tohodle asi moc ne. Skočil by mezitím zpátky za slečnou, dal ještě jedno číslo, aby se nenudil a hotovo, přesně takový typ to je, takže si nedělám žádné iluze o nějakém uvědomnění :D

Jak píšu i výše, mě je ukradený, psal jsem to jen jako reakci na to, jak někteří dokáží zamezit odtáhnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...