Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Oukej, raději to dál rozvíjet nebudu, kdo ví jak by to zase dopadlo :)

Sám teda doufám, že až přijde prcek, tak kvůli němu nebudu muset jezdit v krabici, nebo vozit 90% času vzduch..asi bude jezdit na střeše :D

Přesně jak píše Sphinx, dokud ty malý čerty nemáš doma, tak nevíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri ono to přijde a nebude to nejspíš moc dlouho trvat, tak tady pak třeba budu brečet, že musím jezdit nějakým kombajnem, nebo něčím podobným a vyžeru si to :D Hlavně ten výběr pak bude taky labůžo, když se mi skoro nic s prdelí nelíbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda už jsem myslel, že jsem divnej a jezdím velkým autem sám neboco :D ... zajímavá debata se nám tu vyklubala, jinak o S-Maxu jsem uvažoval taky, ale benzíňáků ve 2.5T je hrozně málo v pěkném, servisovaném stavu, že by mohl být za chvilku malý mě ani nenapadlo :) , ale je to přesně o preferencích, počtu dětí, jejich věku a taky jestli někdo žije aktivněji - koloXlyžeXsnowb ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad debata kufr a děti. Do pátku, kdy jsem byl vyzvednout kočárek, jsem si myslel, že mám obrovský kufr...

 

Když si odmyslíme tu krabici, ve který je sporťák. Tak tam zbude místa na jednu tašku.

 

Ošklivý prozření... :))9cfa7da233a843419eb8d5d8ead2d390.jpg

 

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s vitem/vianem se skvele jezdi.. vubec to neni tak neohrabany, jak to na prvni pohled vypada.. a proc to trochu nepovzbudit upravcem? .. samozrejme ty ceny by mohly byt prijemnejsi, ale pro me i syna /12/ je tohle idealni auto.. (teda az vyhrajem v eurolottu nebo jak se to menuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím jezdil poměrně dost a často... je to dodávka, i když poslední verze Vclass má k osobáku dosti blízko, stále je to dodávka. Ale pokud má člověk velkou rodinu, nebo často něco stěhuje (a není Sibiř :D) tak proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi divnej. Mám dvě děti a když byly úplně malé, měli jsme Accorda v kombíku, jehož 440 litrový kufr fakt nebyl velkej. V létě k moři jsme měli kočár, nafukovací kajak pro 3, já se ženou věci na šnorchlování, nic nám nechybělo (naopak soustu věcí jsme ani nevybalili) a přesto jsme měli vše pod roletkou. Na hory ve čtyřech - 4x sjezdovky a 3x běžky, dám na střechu placatou rakev a jinak v oktávce opět roletka zatažena. Když jedu v létě s kolama, tak 4 kola musí na střechu, ale já bych je dovnitř nedával už kvůli bordelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda 105, rodinný stan Kamík, 2 dospěláci, my 3 děti a pes, peřina a polštář pro každého, 2 propany, konzervy, .... týden stanování u vody v pohodě. Snad dokonce i surf se bral k vodě. Ale to je tak 30 let nazpátek, no:) Asi jak jde čas, je vše jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Škoda 105, rodinný stan Kamík, 2 dospěláci, my 3 děti a pes, peřina a polštář pro každého, 2 propany, konzervy, .... týden stanování u vody v pohodě. Snad dokonce i surf se bral k vodě. Ale to je tak 30 let nazpátek, no:) Asi jak jde čas, je vše jinak.

Všechno je stejné, jenom někdo jede na pohodu a někdo namačkanej jak sardinky, důležitá je spokojenost :-) S námi byl teď kluk u moře naposledy s VW Caravelou, by jsi měl vidět jeho rohlík na ksichtě, co ti budu povídat, super auto na cestování s rodinou....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caravellka bude super i na spaní ... to mě taky láká ... měl jsem od kamaráda půjčenou Californii, takovou tu dvoubarevnou, ale upřímně takovou pumelenici bych za novou nedal, jinak to byl super víkend. I když obyťňák je obytňák, když už jsme u toho :D :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri: Ale jo, pravda, ale jsem rád, že jsme jezdili jako sardinky, opravdu dodnes si pamatuju, jak na zadní lavici byla vrstva peřin, seděli jsme tam dokřiveni, pes lítal sem a tam, do toho hrál magnetofon nějaké country odrhovačky. Jet pohodlně, ani bych si nevzpomněl, že jsem byl na dovolené:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi divnej. Mám dvě děti a když byly úplně malé, měli jsme Accorda v kombíku, jehož 440 litrový kufr fakt nebyl velkej. V létě k moři jsme měli kočár, nafukovací kajak pro 3, já se ženou věci na šnorchlování, nic nám nechybělo (naopak soustu věcí jsme ani nevybalili) a přesto jsme měli vše pod roletkou. Na hory ve čtyřech - 4x sjezdovky a 3x běžky, dám na střechu placatou rakev a jinak v oktávce opět roletka zatažena. Když jedu v létě s kolama, tak 4 kola musí na střechu, ale já bych je dovnitř nedával už kvůli bordelu.

Njn, naše děti berou lyže a prkno, já dvoje lyže. A máš nosič lyží i rakev plnou hned. Nestěžuju si - kdyby nebylo místo, prostě bychom to nějak vyřešili. Ale když je, využije se. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je stejné, jenom někdo jede na pohodu a někdo namačkanej jak sardinky, důležitá je spokojenost :-) S námi byl teď kluk u moře naposledy s VW Caravelou, by jsi měl vidět jeho rohlík na ksichtě, co ti budu povídat, super auto na cestování s rodinou....

Přesně to řeším. Jen chci toho multivana, proti caravelle min. cenový rozdíl a má plynulý pojezd sedadel/lavice. Chci tam nechat standardně pětimístné uspořádání a být schopen za to naházet lyže, kola, vše na dovolenou kamkoliv s tím dojedu atd. Bude-li třeba, je možnost přidat další 2 sedadla. Aktuální Smax je super, pohodlný, slušná dynamika (210k vs.1800kg), ideální auto na služební cesty, ale lyže stejně musí do rakve a kola na střeše nesnáším. Před 20 lety jsme jezdili všude s už tehdy historickým Fiatem 127, rád na to vzpomínám, ale dnes s pětičlenou rodinou už to máme jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...