Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ahoj, trosku OT, ale prislo jaro, tak bych zase rad naimpregnoval platenou strechu na cabriu. Co poradite?

Nejvic chvali jsem cetl na produkt 303 - https://www.cabrio-shop.cz/udrzba-strechy/impregnace-textilni-strechy/1516819092-303-fabric-convertible-top-care-kit.htm

 

Tipy/triky na cisteni rad uvitam.

Diky

303 Fabric Guard je opravdu asi to nej co můžeš udělat. Zahraniční detailinger to milují a sami jsme to používali v letectví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má jiný vkus. Osobně se mi ty kola moc líbí a ta pastelově šedá je nejlepší barva :cheers:

Ty kola jsou super samy o sobě, ale to auto se k nim nehodí, aspoň podle mě. A Třeba kodiaq rs s temahle kolama je vyloženě k smíchu, to dizajnoval někdo a bez očí. Z modelu, ke kterym je nabizi, se nehodí imho k žádnému, podobně jako ta šedá. Ta sedí snad jenom Scale a ta jediná by si i tyhle kola mohla dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vy jste hrozný konzervy, zamyslete se :-)) Jako, do takoveho extremu bych nešel, ale nakonec na bliti z toho taky neni. Když chce někdo stylizovat auto do streetfightera, proč ne, jeho boj. To mě by tedy daleko vic sral na tomhle aute treba znacek divize M na kufru, nebo treba samolepky miminek apod. Tohle je vtipný a me to bavi.

....i když vlastně nevim jestli to taky nemá vzadu M. :-)))

 

Joo, TLD, tohle je jiná liga!

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...