Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

To by bylo asi do téma Nože, jakým to bylo. Nicméně, na takové není slušného slova. Já zatím na své popelnici jenom snad 2x nějaký starý kompot, švestkový a jednou sirupem, nebo kečupem vlnka přes celý

bok. Jo a jednou lehce vydřen podobný motiv, jako na Seatu, ale na krytu nádrže.

Mne urobili nedavno krasnu vlnku cez cely bok na parkovisku pred tescom ,ked si v nom musela zena ?surne? nieco kupit v jednom okresnom meste na juhu slovenska.Parkoval som normalne,parkovisko skoro doobeda prazdne,tak to pripisujem bud momentalnej flustracii,alebo znackou BL

post-61962-0-97089500-1565928307_thumb.jpeg

post-61962-0-93731300-1565928451_thumb.jpeg

post-61962-0-87847000-1565928487_thumb.jpeg

post-61962-0-37966300-1565928668_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky přidám nějaké foto děl :-) Ta švestka, nebo co, byla pak ještě jednou a mnohem horší, to jsem měl celé čelní sklo zas... . Asi jsem sousedovi skočil do oka, ale kterému a proč, to si nejsem jist :-)

post-50350-0-07921800-1565933631_thumb.jpg

post-50350-0-04287500-1565933635_thumb.jpg

post-50350-0-68583800-1565933751_thumb.jpg

Upraveno uživatelem swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 350 BE, 85tkm. Najít auto v paketu bez vzduchu není úplně prdel, ale podařilo se. Multibeam LED jsou bomba. To, že jsem chtěl tmavou barvu a tmavý interiér šlo vzhledem k stavu stranou. Takže Perlbeige met./Mandelbeige leder a matnej topol. Servis jen MB. Bohužel za poslední 3 roky najel jen 5tkm, takže musim udělat všechny náplně i převodovku přesto, že oleje mají najeto od posledního servisu jen 3tkm, také brzdy a gumy samozřejmě. Ale vše už mám nakoupený.

 

A jeden humornej ze včerejška z Chodova, sada béžových koberečků AMG stojí tady 11.500,- Kč a Kunzmann je má za 99,- Eur + 29 Eur pošta :D To se chytal za palici i ten kluk v dílech. Chtěl jsem na zimu druhou sadu. Tak jsem koupil vanu do kufru a řekl chodovu sbohem a objednal přes Kunzmann eshop.

 

Mimochodem nemáte někdo tip na výměnu oleje převodovky vč. proplachu? AD proplach nedělá nikde. Vím jen o MB station na Harfě. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tipy. Zatím nejblíže tedy MB station.

 

Jinak je mi divný, že by to špatně řadilo po proplachu. Starého oleje zůstává bez proplachu kolik, 30%?

Opouští od toho všichni AD mě rekli, přitom ty mašiny na to mají, v FA Rene jim tam ta mašina taky stojí, ale už ti to neudělají takže asi nějaké problémy byli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA většinou nedoporučovali dělat výplach u aut s větším nájezdem, kde nebyl olej měněný pravidelně, protože je obava že výplach uvolní usazeniny které se pak dostanou do mechanismu převodovky a něco ucpou např.

 

U auta s malým nájezdem nebo kde se měnilo pravidelně bych se asi nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My dáváme všechny naše auta pouze k AD a speciálně Mercedes musíme vždycky krotit aby nám nevyměnili všechno co jde :-) Teď nám chtěli vyměnit kotouče, který jsou jen lehce zvlněné. Jsou to pro ně prachy, mašinu na výplach tam mají, tak proč by to neudělali? Asi tam prostě nějaký stresík byl, já bych to nechal na nich, protože tu zkušenost s tím mají....Olej v převodovce v kilu taky měnili bez proplachu, ba naopak Mitsubishi po šedesáti pouze s proplachem. Ale samozřejmě typ převodovky nebe a dudy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...