Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Je to trápení s tou elektrikou :) ale je fakt že rozjezdy má pěkny i když se v tom cítím nejistě hlavně při předjíždění...

Dnes plně nabito a dojezd 205 km.Couračky po Hradci a směr Nový Bydžov a zpět.Dojezd 80 km. Jinak to dá max.do Prahy po dálnici a tam hned na nabíječku.Domu bych to nechtěl...auto za míč.

 

 

Zlatá Šmoulinka :)

post-21035-0-62481100-1568228144_thumb.jpg

post-21035-0-08769900-1568228205_thumb.jpg

post-21035-0-58979300-1568228213_thumb.jpg

post-21035-0-97917500-1568228225_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já proč u nás teď furt vypadává proud, kluci z ČEZ Distribuce si nabíjejí káry...

 

PS: ať jsem fér, tak minulý týden to byla upadlá cedulka... :lol2:

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/olomoucko-prerovsko-vypadek-proudu-rozvodna-pricina-blackout.A190909_152258_olomouc-zpravy_stk

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel mi dopis od Republique Francaise, ze mam zaplatit 35 euro za parkovani na verejnem prostranstvi v Bordeaux v delce delsi nez 7 dni :-))))

Je tam moje svycarska prevozni SPZ, ale typ auta je Mitsubishi... no proste je to uplne absurdni nesmysl, v Bordeaux jsem s tim autem nebyl, nenechal jsem ho tam stat, vlastne vubec ve Francii jsem nebyl, nikdy, ani s zadnym jinym autem... navic datum prestupku je kdyz uz jsem mel na aute cesky SPZ.... ty svycarsky jsem pochopitelne nikomu nedal.

Vsechny ty papiry jsou ve francouzstine, googlem jsem nejak pochopil, ze je tam moznost oznacit ?auto neni moje? a spolu s nejakymi dukazy o tom tvrzeni poslat zpet...

Tak nevim, mam to resit a tim padem ty jejich zbytecny republice dat dukaz hlavne o tom, ze fakt fyzicky existuju, nebo to proste uplne ignorovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel mi dopis od Republique Francaise, ze mam zaplatit 35 euro....

...Tak nevim, mam to resit a tim padem ty jejich zbytecny republice dat dukaz hlavne o tom, ze fakt fyzicky existuju, nebo to proste uplne ignorovat?

 

I ten čas, který jsi ze zvědavosti proseděl u Google překladače a přepisoval do něj ty jejich slovíčka, byl zbytečně utracený čas, který jsi mohl věnovat něčemu lepšímu/příjemnějšímu/důležitějšímu.

Samozřejmě ignorovat a nadále se tím nezabývat a asi nejlepší, co lze udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 3 mesicich jsem vyvetral Starenu. Jen krouzek pres mesto, dotankovat a zpatky do ukrytu. Letos jsme najeli jen asi 820 km. Jak ji taham ven malo, mam pokazdy skleb na ksichte, kdyz se osmivalec nadechne a bez namahy zabere, s tim svym typickym elanem a zvukovym doprovodem. Je to porad bozi svezeni.

d98d863df53213dbe9c3aff3dc155f50.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc nejezdis?

 

Letos to nak nevychazelo. Malo casu, blby pocasi, a jak uz nebydlim na baraku a nemam kde mejt a susit po jizde, tak se mi kolikrat ani nechtelo. Takze letos jen na servis, ze servisu, na STK, z STK, na vystavu, z vystavy, na sraz a ze srazu. A dneska 20 kilaku po Praze .. :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...