Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

My jsme po Mitsubishi Lancer s 3. přírůstkem museli pořídit něco většího, Citroen C4 Grand a bo nemám rád naftu, tak už jen s trivalcem, 1.2, jediným benzínem, který nabízejí. Už jsem si za pár měsíců zvykl na úžasný výhled jako z vesmírné lodi (C4 Spacetourer) a na příjemný komfort.3de356eac649dae8693314d0cf7c3c86.jpg

 

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že bych se bál nákupu, to zrovna ne ale některý věci za okno nedávám a obecně nemám rád když mi v zatáčkách vzadu něco bambelá sem tam. jeden známý si takhle pivním sudem rozbil okno. Proto na takovýhle věci mám hrcprc kšandu neboli ráčnovou kurtu, hodím smyčku kolem a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme po Mitsubishi Lancer s 3. přírůstkem museli pořídit něco většího, Citroen C4 Grand a bo nemám rád naftu, tak už jen s trivalcem, 1.2, jediným benzínem, který nabízejí. Už jsem si za pár měsíců zvykl na úžasný výhled jako z vesmírné lodi (C4 Spacetourer) a na příjemný komfort.3de356eac649dae8693314d0cf7c3c86.jpg

 

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Ten ?tri valec? nie je na tak veľké auto slabej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude dost subjektivní, papírově má 96 kw, takže to nezní moc skvěle. Já osobně nedostatek dynamiky nepociťují i v 5 lidech. Auto je lehke, ma 1,35t myslim. Jde hodně rychle do otáček. Jen ten zvuk je typicky trivalcový. Je třeba si zvyknout. Má už filtr pevných částic.

 

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to mel jasny - vesli jsme se uplne normalne a firemni politika ohledne vyberu nad ramec standardu mluvi jasne :).

 

Mimochodem, kdyby nekdo dumal, jak cestovat s malyma deckama do zahranici, kde se pak clovek prepravuje pujcenym autem a musi resit autosedacky. My jsme brali s sebou svoje - cestou na letiste jsme tim vyresili problem, jak odvezt decka v taxiku, letecky se prepravujou gratis a na miste urceni jsem je zase pridelal do pujcenyho auta a jelo se.

 

Ja cestoval sam a chteli mi nacpat Armadu. Ukecal jsem je aspon na Altimu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...