Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pánové, není to sice "na pořadu dne", ale tak nějak mám roupy, co bych příští rok vyvedl, pokud na to bude a přemýšlím o Cayman S, nějak kolem roku 2008 (v manuálu), nebo 2009 (PDK, předtím tam byl tiptronic a ten nechci). Je to jedno z mála aut, co se mi líbí a láká mě, nepraktičnost mi nevadí, 2 místa jsou až moc, ale bojím se, že to nepojede. Věřím, že podvozkově a jízdní vlastnosti jsou super, ale výkonu nic moc, sice teď jezdím předokolku s DSG, ale zábavnou, protože mě chce neustále zabít a má přes 400k.

 

Má s ním někdo zkušenosti? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, není to sice "na pořadu dne", ale tak nějak mám roupy, co bych příští rok vyvedl, pokud na to bude a přemýšlím o Cayman S, nějak kolem roku 2008 (v manuálu), nebo 2009 (PDK, předtím tam byl tiptronic a ten nechci). Je to jedno z mála aut, co se mi líbí a láká mě, nepraktičnost mi nevadí, 2 místa jsou až moc, ale bojím se, že to nepojede. Věřím, že podvozkově a jízdní vlastnosti jsou super, ale výkonu nic moc, sice teď jezdím předokolku s DSG, ale zábavnou, protože mě chce neustále zabít a má přes 400k.

 

Má s ním někdo zkušenosti? Díky.

Zabavna predokolka... dobrej oxymoron :D

Se s tim Caymanen svez a uvidis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, není to sice "na pořadu dne", ale tak nějak mám roupy, co bych příští rok vyvedl, pokud na to bude a přemýšlím o Cayman S, nějak kolem roku 2008 (v manuálu), nebo 2009 (PDK, předtím tam byl tiptronic a ten nechci). Je to jedno z mála aut, co se mi líbí a láká mě, nepraktičnost mi nevadí, 2 místa jsou až moc, ale bojím se, že to nepojede. Věřím, že podvozkově a jízdní vlastnosti jsou super, ale výkonu nic moc, sice teď jezdím předokolku s DSG, ale zábavnou, protože mě chce neustále zabít a má přes 400k.

 

Má s ním někdo zkušenosti? Díky.

Jestli máš pocit, že tě chce zabít predokolka s motorem vepředu, tak si zadokolku se středovým motorem vážně nekupuj :) pokud chceš jezdit rovně, nech si co máš, pokud to myslíš vážně se sportovní jízdou, tak si kup Cayman v manuálu a neřeš výkon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o názor. Kupuji FOCUS ST kombi a váhám v barvách. Šli byste do orange fury (silena, ale klasická oranžová) nebo do performance blue (klasická fordi modrá)? Pak tam je ještě sedá nebo černá, taky zvazuji. Bílou a variace na červené už jsem zavrhl...

Viděli jste už nějaké nove ST naživo? Jakou barvu byste doporučili? Klonim se trosku k oranžové, ale nechci byt za blázna a bojím se, ze se mi za chvíli okouka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...