Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já budu za trapáka, jezdím v tom v cem jsem nikdy jezdit nechtěl: půl roku stará stříbrná ovce v TDIčku co táhne "vocpoda". Je to v automatu a naštěstí mě to nestojí ani korunu. To je to pozitivní. A jinak jezdím manželky yarisem - to mě baví víc než octa.

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal nedávno ?novou? (lehce jetou po kolegovi) služební tatranku. S60 D4, bohužel už čtyřvál, ale jede těch 190 kobylek solidně. Po letech s automatem si navíc užívam fofrklacek.

 

Pětka co sem koupil loni pak snadno může najet za rok a půl necelých 14tkm. Kdybych to tenkrát věděl... tak bych si jí koupil stejně (asi) :D

 

9b02100e878b3c2adde9f5e147040310.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu za trapáka, jezdím v tom v cem jsem nikdy jezdit nechtěl: půl roku stará stříbrná ovce v TDIčku co táhne "vocpoda". Je to v automatu a naštěstí mě to nestojí ani korunu. To je to pozitivní. A jinak jezdím manželky yarisem - to mě baví víc než octa.

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

 

Proč má každý potřebu se omlouvat za to, že jezdí škodovkou? To auto dělá to, na co je postavený, naprosto perfektně. To, že si ho mnozí pletou s něčím jiným a pak jsou zklamaný je druhá věc. Není to sportovní, není to řidičský, není to spousta jinejch věcí. To je fakt. Ale to ani nemá v popisu práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč má každý potřebu se omlouvat za to, že jezdí škodovkou? To auto dělá to, na co je postavený, naprosto perfektně. To, že si ho mnozí pletou s něčím jiným a pak jsou zklamaný je druhá věc. Není to sportovní, není to řidičský, není to spousta jinejch věcí. To je fakt. Ale to ani nemá v popisu práce.

To není o tom, že bych se omlouval. Já to auto mám nakonec celkem rád a moje žena ještě víc. Jen jsem to nikdy nechtěl, ikdyž i svoje soukr bylo nakonec to stejné jen o generaci starší. Bylo to z naprosto praktického důvodu - Velky prostor a relativní spolehlivost. Jako pracovní nástroj slouží skvělé, na dovolenou je to pecka protože to co se nacpe do kufru je Neskutečný a jede za pusu - v tom automatu v klidu kolem 5 litrů.

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o tom, že bych se omlouval. Já to auto mám nakonec celkem rád a moje žena ještě víc. Jen jsem to nikdy nechtěl, ikdyž i svoje soukr bylo nakonec to stejné jen o generaci starší. Bylo to z naprosto praktického důvodu - Velky prostor a relativní spolehlivost. Jako pracovní nástroj slouží skvělé, na dovolenou je to pecka protože to co se nacpe do kufru je Neskutečný a jede za pusu - v tom automatu v klidu kolem 5 litrů.

 

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

no, vždyť tohle od každodenního pracanta chce cela ČR, proto v tom jezdí tolik lidí. Nejde o řidičské auto, ale o uživatelské....je to odraz české společnosti :)

Auto orientované na řidiče svádí k pirátství na silnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma golfa 7 FL a od podzimu i Toyotu Yaris, Toyotu jsem kupoval kvůli motoru a dlouhé životnosti jako sekundární auto. Ale jako, že bych byl nějak nadšený z materiálů nebo ze "simply clever" řešení u Yaris, to nemohu říct (a to nemluvím o tragickém uživatelském rozhraní).  Nicméně Yarisek, jako malé městské auto, je celkově super, jsem z něj nadšený a v tomto segmentu sehnat atmosféru s 83kW je nereálné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octavia je samozrejme vdecnym cilem ruznych vtipku, nicmene ja souhlasim tady s panem: :D

 

....?Stále mám pocit, že Octavia je snad až zbytečně dobré auto?

 

....?bych se nebál označit přímo za sportovní auto, zejména v přímém srovnání s, v ten samý týden testovaným, BMW 320d generace F30.?

 

(https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetiny-skoda-octavia-iii-2-0-tdi-bude-se-nam-styskat-21002896?dop-ab-variant=100&seq-no=3&source=hp)

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas vůbec nechápu tu glorifikaci Škodovky a koncernu.

Já ji neglorifikuji :-) naopak me trochu ( dost ) sere cenova politika škody, kdy si kolikrat dovoli byt drazsi nez golf , kde jsou lepsi materialy, zpracovani atd. Tak stejne nechapu jak na nekterych trzich octavii slevni na konci zivota o 30% a v cr ani omylem ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas vůbec nechápu tu glorifikaci Škodovky a koncernu.

+1

Mne proste vadi ty PR clanky, kdy napriklad srovnavali octu a 20 let starej s classe, kdy vitezem byla o chlup skodovka, protoze ma vetsi a praktictejsi kufr. Auto to neni spatny, ale ty urban legends okolo jsou mi protivny. Z pozice ridice octavie bych se nestydel, jen bych za ni nedal tolik penez za ojetinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať tady jenom nedržkuji, už zase jezdím tímto. Foto měsíc zpět na A1 mezi Linz a Wien, kdy se to nějak posr*lo, prostě to zdechlo a hotovo. Pomalu specifikuji nového a bude to zase S-max. Už třetí a tato jediná pakárna za x let mě asi neodradí :-)

post-19610-0-32138300-1576186114_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji neglorifikuji :-) naopak me trochu ( dost ) sere cenova politika škody, kdy si kolikrat dovoli byt drazsi nez golf , kde jsou lepsi materialy, zpracovani atd. Tak stejne nechapu jak na nekterych trzich octavii slevni na konci zivota o 30% a v cr ani omylem ....

Tak já samozřejmě nemyslel Tebe konkrétně, byl to takovej obecnej kontra povzdech k tomu Tvýmu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oktávka je určitě dobrá, rychlá a sportovní, protože mne pravidelně nějaká TD dojede, nalepí se a předjede :) . Ale od té doby, co jsem prodělal léčbu šokem s Pumpe Düse a praskající palubkou a odešlým setrvákem, jsem se škodovkou skončil.

Když jsem vybíral naposledy druhé auto cca 2,5 roku zpět, byl jsem dost překvapený, jak stejně vybavený Golf v benz.1,4 vyšel oproti oktávce ve stejné výbavě o 100t levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1

Mne proste vadi ty PR clanky, kdy napriklad srovnavali octu a 20 let starej s classe, kdy vitezem byla o chlup skodovka, protoze ma vetsi a praktictejsi kufr. Auto to neni spatny, ale ty urban legends okolo jsou mi protivny. Z pozice ridice octavie bych se nestydel, jen bych za ni nedal tolik penez za ojetinu.

 

Tak tohle je samozřejmě holej nesmysl, ale kolik myslíš že to bude mít přečtení :) Klasický útok na emoce..

 

Mě prostě jen zaujalo, že už jsem kolikrát viděl příspěvek typu - já to bohužel vyfasoval atd - kde se dotyčny skoro za kvalitní auto za stovky tisíc stydí a je skoro uražen, že u zaměstnavatel nedovolil si pořídit co já vím opela. Z mýho pohledu rouhání, protože co si budeme povídat - za vlastní by jezdil v deset let starý ojetině - a pak když to čtou lidi co služební nemají a oktávku mají vlastně jako rodiný sen tak co se jim může honit hlavou.

 

To je fuk, hoďte se zase nějaký foto něčeho, na co budeme slintat všichni..

 

Kvízová otázka - kdo má winter car pro zábavu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...