Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Yep, mrkni na to live a pokud to zacinká, jdi do toho! Pokud se ti ta barva líbí teď, nejni důvod si (imo) myslet, že bys měl v čase litovat ? nejsou to hodinky :)

 

Tak jsem dal na Maxelovu radu a zacinkalo. V pátek jsem tedy objednal. STčko bude v kombíku a oranžový. Do 4 měsíců bude prý doma, tak se těším jak malej kluk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se byl podívat u detailerů, jak postupuje hloubková péče mého běláska a nestačil jsem se divit.... za těch 10let co auto sjelo z linky přece jen karoserie lehce zažloutla.... Nikdy mě to nepřišlo, ale po rozleštění celé karoserie je auto krásně bílé.... jak nové.... borci udělali skvělou práci 

 

Jinak ještě nějaké fotky z podzimu.....

post-23106-0-63897800-1577733400_thumb.jpg

post-23106-0-51895100-1577733408_thumb.jpg

post-23106-0-12965400-1577733427_thumb.jpg

post-23106-0-23931800-1577733432_thumb.jpg

post-23106-0-98341900-1577733438_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Denjl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keramiku mám na daily car a jakoze dobrý../ na tohle mě borci doporučili nějaký lepší vosk s tím, ze konkrétní typ vybereme jak to cely dolesti....

 

Ale jo, jak říkáš, je to práce a práce... chvilku jsem koukal jak makaj a delat bych to teda nechtěl

 

 

 

Moc pěkné ;) dával jsi i keramiku nebo ochrané folie?

Před nedávnem jsem viděl toto video a nikdy by mě nanapadlo kolik je to práce (i když se jedná o nové auto).

[media]https://www.youtube.com/watch?v=_myzOk9FaLQ[/media]

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bmw 5 g30 doporucuju, sam mám jako daily car 540xd a super.... tahle verze 50i už má ještě ty problemy se zapejkanim turb mezi hlavama, nebo už to je nova konstrukce??

 

 

 

 

 

Všichni pějí chválu na BMW 5 G30, tak chci vyzkoušet 550i.

Bral bych e63 nebo M5, ale obojí je mimo můj budget:/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Bmw 5 g30 doporucuju, sam mám jako daily car 540xd a super.... tahle verze 50i už má ještě ty problemy se zapejkanim turb mezi hlavama, nebo už to je nova konstrukce??

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Slyšel jsem, že na to trpěla f10, ale g30 netušim. Díky za upozornění, kouknu na to.

Těch 550 je tragicky málo.

Upraveno uživatelem sidetone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Slyšel jsem, že na to trpěla f10, ale g30 netušim. Díky za upozornění, kouknu na to.

Těch 550 je tragicky málo.

Tragicky málo asi práve kvoli tomu, že ľudia už neveria, že BMW je ten motor schopné zmontovať poriadne. Neustále ukľudňovali, že s novou generáciou už to bude cajk, ale už sa to asi nikomu nechce riskovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni pějí chválu na BMW 5 G30, tak chci vyzkoušet 550i.

Bral bych e63 nebo M5, ale obojí je mimo můj budget:/

Tak to přeji hodně štěstí při prodeji. Aktuálně jsem dal do inzerce svoji daily SQ7 a už teď toho lituji:D nejzábavnější nabídka je zatím výměna za 3ks škody superb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT3? to je trošku jiná paráda, než ta moje obyč 997.2s Kde servisuješ?? pořád né a né narazit na servis, kde budu fakt spokojenej.....

No v Porsche :-) vždyť se to nesere, takže olej, filtry a běžný servis není tak drahej. Navíc paštiky nad 10let maj slevu 30% na matroš i práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě právě všichni známí z brna co nějaký porsche mají od autorizáku porsche zrazují :D ale asi tam skončím....

 

 

No v Porsche :-) vždyť se to nesere, takže olej, filtry a běžný servis není tak drahej. Navíc paštiky nad 10let maj slevu 30% na matroš i práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono asi je v čr pár neautorizovaných servisů co se věnuje značce porsche... , ale v mém okolí znám asi jen jeden. Když se mi kdysi nabídli, že mi vymění přední lízátko v nárazníku tak si řekli asi o 5k víc než v PZ :-) takže asi tak, ale hlavně až budeš jednou 911 chtít prodat a budeš v servisce mít razítka Láďa Vomáčka, Opravy motorových vozidel, Horní Dolní nebude kupec nadšenej myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...