Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ale to je taky krasa!

 

Ja na okruhu parkrat trenoval, v Brne i Moste, ale zase nikdy s takovym dělem. Nejvic se Saabem 95 Aero a s Octavii 3 RS. Vetsinou jen upraveny Felicie, Fabie a Octavie. Ale na co fakt rad vzpominam je vycvik na letisti se starym BMW 525. Ty nekonecny drifty..... A taky na Tatru 810 6x6 pujcenou od vojaku. Na snehu...to byl hukot a drifty taky :-)))

Tak různého blbnutí na letištích jsem zažil hromadu , sada guma za víkend nebyl problém :-) vždy jsem miloval vše co smrdí benzínem a bylo mi jedno jestli to byla dědova kyvačka nebo sousedův major, kdyz jsem s nim jel nekdy ve 12ti na seno a on mi pak rekl chces sibto zkusit tak jsem byl nejšťastnější kluk na světě. Domu k jeho baraku to bylo pořád jen po polní cestě a po poli. Asi tyden po zážitku s zetorem přijel na chalupu strejda s fungl novým maluchem, říkám bratrankovi bez vzit fotrovi klice z bundy :-) Rekl jsem si startovat to nebudu, do by se nastval, ale kdyz to jen odbrzdim, dam neutral a odemknu volant a sklouznem se dolu do dědiny tak se nic nestane :-))) za dvě minuty plachtění jsme byli u hospody auto zamknu a jdem pěšky nahoru k baraku. Už předem jsem veděl že bude zle, ale za ty dvě minuty ve fungl novém fiatu mi těch pár facek stál :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím kluci myjete? Běžně jezdím na myčku a beru to jen wapkouz největšího bordelu. Ale na jaře a podzim to chce vzít ručně a dočista. Zatím jsem to bral měkkým košťátkem a šamponem od Sheronu, ale cítím, že by to šlo nějak lépe. 

 

Objednal jsem teda rukavici z nanovlákna a šampón Meguiars Ultimate Wash & Wax, tak jsem zvědavj, jak to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem provetral Starenu dneska, tak mi to zase zvedlo naladu :).

 

f79a7d2aab4abb02e666c5338ed9484a.jpeg

 

5186e1b65068d8b123300b614bed9b7a.jpeg

 

25fb82174c0829bc8c787acc8a3da258.jpeg

Už jsem myslel, že jsi ji prodal. Těším se na tvé fotky M5 jako malý kluk. Pořád sleduji na Youtube E39 jsou to ještě pořádný báva. Koukám tak po něčem, ale mě bude stačit 530i.  Kdyby jsi jel k nám na jih, rád bych tvou pětku okoukl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím kluci myjete? Běžně jezdím na myčku a beru to jen wapkouz největšího bordelu. Ale na jaře a podzim to chce vzít ručně a dočista. Zatím jsem to bral měkkým košťátkem a šamponem od Sheronu, ale cítím, že by to šlo nějak lépe.

 

Objednal jsem teda rukavici z nanovlákna a šampón Meguiars Ultimate Wash & Wax, tak jsem zvědavj, jak to půjde.

já myju wapkou, pak myju houbičkou z mikrovlákna a nanosamponem, pak opět wapka a utírání houbičkou s takovyma housenkama z mikrovlákna a ususim ručníkem z decathlonu. A je to. Na kola beru kostatko s jemnymi vlákny Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je rec o BMW, tak mi to pripomnelo tyhle legendarni videa z ceskych cest. Ten clovek je buh. :D

 

Chapem preco sa ti to paci. Tiez som mal 18. Videl som minutu, a mas pravdu. Okrem jedneho slova, kde si sa sekol - spravne ma byt "Ten clovek je posahany debil."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim rad svizne a ne vzdy podle predpisu, ale tenhle clovek je fakt KOKOT!

Edit dodatek po reakci kofoly: Jako v ruce to muze mit sebelip, ale styl je agresivni, tem autum pred sebou je defakto v kufru...

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho řidiče znám poměrně dlouho. A spíš, než že by to měl v ruce jako nikdo, bych řekl, že to nemá v hlavě úplně stopro a posunutý pud sebezáchovy. A k tomu velký kus štěstí. Nicméně i přes to už má taky pár testovacích aut na střeše na svědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...