Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já jsem teď na chvíli sednul do VW T-Roc R. Na to, že člověk sedí vlastně v malém SUV, je to velmi zábavné svezení. Na druhou stranu jezdím za 18 litrů a jsem neustále minimálně jednou nohou v kriminále. S tím prostě nejde jezdit normálně. Takže už se těším zpět do svého Touarega V8.

post-2894-0-04227200-1586180933_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono jedině v režimu race a sportovním programem převodovky ti to dává to, k čemu je to dobrý. Na kochání jsou jiná auta. A jasný, vzal jsem si ho teď na tejden, možná na dva..abych se pořádně svezl a kouknul co to umí. Od toho to auto je. Před a po režimu ?raketa? se k tomu samozřejmě chovám tak, jak se má ;)

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď na chvíli sednul do VW T-Roc R. Na to, že člověk sedí vlastně v malém SUV, je to velmi zábavné svezení. Na druhou stranu jezdím za 18 litrů a jsem neustále minimálně jednou nohou v kriminále. S tím prostě nejde jezdit normálně. Takže už se těším zpět do svého Touarega V8.

 

18?? To je 2.0 TSI? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu retardovi z videa.

V Nemecku podobní po spôsobení nehody dostávajú doživotie.

Len aby sa nezabudlo.

To máš jedno, aj tak ho tu někteří budou obhajovat jaký to je frajer a vlastně jezdí jen rychle, ale bezpečně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, taky jsem to zahlid v kabriu, takova konkurence k Evoque a premyslim, jakou to ma vlastne cilovku...?

Jj, přijde do Česka tak za měsíc T-Roc Cabrio. Teda měl, uvidíme co bude. ČR samozřejmě není moc země pro tohle auto. Cílovka je jižní Evropa, Amerika.. V Cabriu bude jen 1.5 TSI, takže poloviční výkon oproti tomu eRku. U nás si to koupí pár teploušů, pár milenek z povolání, možná i starších vdov, jinak je to v podstatě jen doplnění portfolia, ve kterém jinak žádné Cabrio nebylo a uřiznout stávajícímu modelu a přidat tam kus hadru je relativně levné, plus samozřejmě celosvětový hype SUV. Není to tak hnusné jako na obrázku, v dobre barvě bych řekl, že i docela fancy, ale jinak je to na prd samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja to nabizel te pani, co se mnou bydli, ale nezaujalo ji to..

Protože není ani buzna ani vdova asi :) Mě se dřív pro holku daleko víc líbil Beetle Cabrio..ale to už se nedělá. Do tohohle bych taky nešel, je to takovej prasopes..

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

K vyblitku me jednou takovyhle fanousek aut ?co to ma v ruce? vytlacil v protismeru do pangejtu. Bohuzel jsem jel na kole, byl to takovy frajer, ze se jeste vratil s teleskopem ...

A prislo ti to v poradku? Pokud ne, proc takove jednani obhajujes? Nulla poena sine lege ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...