Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kdy si dělal naposledy geometrii? Neházej kotouče? Zarezlý brzdový válec? Tyčky řízení? Uložení brzdového třmenu? Těhlice? Silentbloky? Tlumič po smrti? Vibrace mohou dělat i zadní kotouče/bubny..

Je toho spousty a pokud nejses autokutil, tak jedině slušnej servis. Držím palce at pomůžou. Občas je fakt tezky tohle diagnostikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2020 v 15:04, moco napsal:

Je zde někdo, kdo má najeto na motoru vw 1.4 TGI už více než 200tkm nebo někdo, kdo tyto motory pravidelně servisuje?

Zajímali by mě zkušenosti se servisem, jestli se tam něco sere a co očekávat. Já mám zatím najeto 65tkm bez ztráty kytičky. 

Díky

Octavia 1,4 CNG  DSG najeto 280.000 km a kromě pravidelné údržby žádnej problém..90 % dálnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, ewolucionar napsal:

No, to je asi 500tis. aut, tedy zhruba pětidenní produkce automobilek v EU, už to tady proběhlo a těžko říci zda to ty novinářský nedouci kopírují nebo i překládají  :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2020 v 20:53, Radius napsal:

Než jsem přezul na letní, tak mi vibroval volant v rychlosti cca 80-120kmh při prudším brždění a občas i při jízdě na rovné silnici ve stejné rychlosti. V nižší nebo vyšší rychlosti to není znát. Přisuzoval jsem to ztracenému závaží na zimním disku a řekl jsem si, že už počkám na přezutí. Přezul jsem na letní a problém setrvával. Pak mě potkala ta boule na pravý přední gumě, co jsem tu psal a tak jsem koupil nový přední pneu a kola se vlastně již podruhé vyvažovali. Vibrace pokračovali. Tak jsem koupil nový kotouče a desky. Řekl jsem si, že se ty původní (ATE) asi zkroutili (najely 24tkm) a dal jsem včera BOSCH. Problém s vibracemi dál setrvává. Už fakt nevim, tak to v týdnu dávám do autorizáku :(

Tak v autorizáku kola znovu převáženy - OK, kotouče předku sundané a očištěné plochy - OK, změřená házivost kotoučů, podvozek (uložení kol) od A do Z zkotrolované a OK, tlumiče OK, kardan OK, dnes zkušební jízda a při brždění je to tak o dvě třetiny lepší, než to bylo, nicméně volant při jízdě dále vibruje. V pondělí ještě udělají geometrii (kterou jsem za těch 24tkm, co to mám nedělal). Pokud budou vibrace trvat dál, už nevědí. Pak už prý jen pneu, což vylučuji, protože ty přední Pirelli mají najeto k dnešku cca 250km a jak jsem psal, dělalo to i na dvou jiných sadách, co jsem měl. :(

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Až na tu registrační značku, se mi to BMW líbí.

Také by mě nevadilo a souhlasím s tou SPZ. A musí být u nás vůbec vepředu, nebo stačí jenom vzadu? Jinak mě kamarád včera povozil v nové Audi Q7, no to se mi tedy líbilo, moc, moc, toho místa v tom a tažné zařízení elektronicky ovládané, těžká pohoda. Cena 2,6 míče mě ovšem nechává úplně, ale úplně chladným :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...