Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

1) nevypadá to nakonec tak děsně, jako bylo na skicách a v reálu to nejspíš bude ještě o fous lepší.

2) lidi si zvykli na Bangela, zvyknou si i na tohle, za pár let to bude kult

3) pro Čínu dnes bohužel přizpůsobuji auta skoro všechny vetsi automobilky, protože je to proste obrovský trh, který kupuje a ony potřebuji prodávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, dawe009 napsal:

Q7 za 2.6? To byla 3.0 TDI V6 v lepší výbavě. Zkus si SQ7 s V8, to je jedno z nejlepších SUV současnosti.

Jo, jo, tento motor, kolem 280 koní myslím říkal, což by mi asi stačilo :D Fakt parádní, i ty digitál budíky jako že mám rád klasiku, se mi tedy líbili, vlastně všechno. Zadní sedačky v kufru taky pěkně elektronicky, kurňa jsem slintal. Teď jsem si vzpomněl skara že musím zavolat do servisu kvůli zavaření rezavého výfuku na micině, no aspoň mám podobný zvuk jako ta q7, že bych to nechal? Socka Afri no, ale furt happy :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, dawe009 napsal:

Lidi co nemaj zrovna volnej budget na auto za trojku bych sockama nenazýval :) Si myslím, ze my tady se máme docela dobře :) 

No jasný, však si z toho dělám prdelky :D Odkojen Afrikou, co druhý rok v Nepálu jsem už tak nějak pochopil jak se v té naší malé kotlině máme....

Ale jo, auto super, to s tebou musím souhlasit :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, eskimak napsal:

Nemaju v BMW nejakeho cinskeho (edit: alebo japonskeho) dizajnera? Neverim ze tento grc stvoril europan.

a u škodovky mají asi korejce (hodně mi teď Octavia evokuje ceed) ... už ten hjundaj i30 má hezčí masku

 

4816044_nizsi-stredni-trida-v0.jpg

kia_ceed_2018_motorno-3.jpg

Octavia_liftback_34front-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, moco napsal:

Chlapy, kdyby vám tu čtyřku dali jako služebáka, tak tomu bobrovi budete chodit každý den leštit zuby (nebo ocas) do garáže. :)

 

Lestit zuby by som mu nechodil ale tak samozrejme na sluzobne auto sa nefrfle. Alebo frfle, ale co uz, prezit sa to da. No proti dvojdveraku by som bojoval vsemi 10ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, JoyStick napsal:


Pouzit “SUV” a “jedno z nejlepsich” v jedny vete... :lol2:
A k ty hruze nad tim: je to jednoduchy, Kaban ma novyho dealera a ten matros mu fakticky hodne sednul. :)

Úplně nechápu, co je na tom špatně. Ano, existuje kategorie aut označovaných jako SUV a některá jsou lepší a některá horší. Proto jsem taky psal, že je to jedno z nejlepších SUV a ne jedno z nejlepších aut. 
 

BMW 4 nedělal Kabaň, ale Dukec (Chorvat narozený ve Frankfurtu, takže vlastně Němec). Kabaně právě tehdy přesunuli do Rolls Royce, protože ty obří ledviny dělat nechtěl. Tam vydržel chvíli a je zpátky ve VW.

Design ve Škodovce pak dělá Oliver Stefani, taky Němec, který přišel od VW a má na svědomí například Golf, Passat, Tiguan..

Taky se mi ty ledviny nezamlouvají, ale počkám si, až ten “grc” uvidím naživo. Navíc zatím není v plánu tenhle designový prvek dávat na ostatní modely a čtyřka není úplně highlight BMW, takže bych to nebral tak vážně. A stejně si myslím, že za 20 let se na to budou pět ódy, jak bylo tehdy BMW odvážné a ceny toho modelu poletí nahoru. Btw. facelift 5er se na druhou stranu hodně povedl a to auto vypadá fakt dobře. A dělal ho stejnej člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...