Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Úplně nechápu, co je na tom špatně. Ano, existuje kategorie aut označovaných jako SUV a některá jsou lepší a některá horší. Proto jsem taky psal, že je to jedno z nejlepších SUV a ne jedno z nejlepších aut. 
 
BMW 4 nedělal Kabaň, ale Dukec (Chorvat narozený ve Frankfurtu, takže vlastně Němec). Kabaně právě tehdy přesunuli do Rolls Royce, protože ty obří ledviny dělat nechtěl. Tam vydržel chvíli a je zpátky ve VW.
Design ve Škodovce pak dělá Oliver Stefani, taky Němec, který přišel od VW a má na svědomí například Golf, Passat, Tiguan..
Taky se mi ty ledviny nezamlouvají, ale počkám si, až ten “grc” uvidím naživo. Navíc zatím není v plánu tenhle designový prvek dávat na ostatní modely a čtyřka není úplně highlight BMW, takže bych to nebral tak vážně. A stejně si myslím, že za 20 let se na to budou pět ódy, jak bylo tehdy BMW odvážné a ceny toho modelu poletí nahoru. Btw. facelift 5er se na druhou stranu hodně povedl a to auto vypadá fakt dobře. A dělal ho stejnej člověk.

Zkazil si mi vtip. Co vtip, dva vtipy. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, M3maniac napsal:

no jebat, zlaté staré časy ...

Tohle je ve srovnání s tím novým sh*tem docela dobrý porňák.

Připadá mi to asi nějak takhle:

Co se nám dřív líbilo, protože to bylo pěkný a fajn.

1615455113_naforum.thumb.jpg.b17ab14399c9d9d3fe9876a0719e09a6.jpg

Co se nám "má"/"musí" líbit teď, protože je to prý záhodno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a dneska jsem si vyzkoušel "Trojku" v Performance verzi. Mám pocit, že když se Elon začal vážně zabývat myšlenkou jak efektivně porazit gravitaci, tak ho to napadlo asi v nějakým podobným modelu Tesly. Zrychlení z 0 na 100 za 3.2 vteřiny totiž opravdu navodí silnou potřebu dobývání vesmíru. Nebo vlastně čehokoli... :-)

0.thumb.jpg.a148a63b648d71b5b877bcba0436a8fe.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...