Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Smutny, strarej defik je krasnej, ale todle nasteroidovany nic je hnus... Pod sjezdovku dobry...

A k videu, jako jo, projede dost, ale otazka za jakou cenu s tema elektronickejma serapatickama....  

Mam rad Toyotu a LC 150, nebo 200 projede nesmysl, ale stoji to pak ranec dat do kupy... proto delaj oholeny pracovky co to snesou.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, LovecK napsal:

Jsem zpátečník, nosím mechanický hodinky a mám rád vůni benzínu, ale todle je zezadu jak nazvedaný auticko na ridicak od 15 let... predek fajn, ale ten zadek je trága...

Na te fotce zezadu je to na mechach zvednuty na nejvic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jen připadá, že třeba ten design není moc nadčasový, řekl bych že to rychle zestárne. Není to retrolook (Beetle,mini,500) není to ani jemné cizelování ala mercedes G, wrangler. Každopádně to úplně ztratilo kouzlo toho starého a je to 'jen' další Land Rover. Viděl sem nějaký YT videa o schopnosti v terénu nemám strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video jsem shlédnul poctivě, elektronické sarapatičky jak je už dnes běžné u většiny " offroadů" . Co bych řekl, že je problém - křížení náprav. To je skoro jak u Oktávky. Za mě do lehčího terénu v pohodě, těžší terén možná, blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedavej, jestli prijdou s nejakou verzi bez elektronickejch blbosti a za normalnejsi cenu... stare defy dosluhuji v mnoha armadach, tak treba s nejakou verzi, ktera by je mohla nahradit... pro automobilku to musel bejt slusnej kseft...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, geometr napsal:

Jak napsal TLD. Tohle je smutný. To není Defender. Nedovedu si představit, že bych s tímhle třeba měsíc předváděl to, co s Defenderem.

Poctivé Offroady bojují o přežití, není zájem, klientela se změnila a tohle by mohla být cesta ze začarovaného kruhu, aspoň jim tedy fandím. Jak píše TLD, možná kdyby zakázkově umožnili výrobu Defenderu do terénu, já tedy myslel že klasickou krabici stále na zakázku dělají... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 6 minutami, African napsal:

Poctivé Offroady bojují o přežití, není zájem, klientela se změnila a tohle by mohla být cesta ze začarovaného kruhu, aspoň jim tedy fandím. Jak píše TLD, možná kdyby zakázkově umožnili výrobu Defenderu do terénu, já tedy myslel že klasickou krabici stále na zakázku dělají... 

Asi už nikdo nepracuje v terénu :-(  Resp. vyrábí se na práci už jen pár rámovejch aut - takový ty doublecaby / picku-upy s kabinou pro 5 lidí. A i ty už začínaj bejt někdy pěkný voňavky. Defender byl Defender.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, geometr napsal:

 

Asi už nikdo nepracuje v terénu :-(  Resp. vyrábí se na práci už jen pár rámovejch aut - takový ty doublecaby / picku-upy s kabinou pro 5 lidí. A i ty už začínaj bejt někdy pěkný voňavky. Defender byl Defender.

V JAR na pláži když se zahrabalo auto, přijela na pomoc Toyota a když se zahrabala taky, přijel je vyhrabat Defík a pak už jenom zbýval traktor, ale upřímně často se nestávalo že by si neporadil :thumbsup_anim: Jop, ale když jsem v něm seděl tři hodiny v kuse, tak jsem myslel že vyrostu, to zase s tím novým by mě asi nevadilo jet nějakou delší cestu....a nějaký ten terén asi také dá samozřejmě na žádný hardcore už to asi nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, ale třeba tohle je lepší:

A teď si třeba představ, že v tom bordelu vylezeš ven (musíš) a jdeš někam uvázat naviják, vybrat nějaký ty zpříčený větve pod autem ... a pak vlezeš dovnitř na nějaký koberečky, parádní sedačky, hrábneš těma rukama na nějaký ovladače na palubce, na nějakou páku a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, geometr napsal:

A teď si třeba představ, že v tom bordelu vylezeš ven (musíš) a jdeš někam uvázat naviják, vybrat nějaký ty zpříčený větve pod autem ... a pak vlezeš dovnitř na nějaký koberečky, parádní sedačky, hrábneš těma rukama na nějaký ovladače na palubce, na nějakou páku a tak...

To je úplně jinej svět. Společný mají jen to jméno. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...