Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, JR_2010 napsal:

Polaroid jedině jako klín pod kola...Jinak by tedy stačilo aktivovat Auto Hold. Ale zase, když jsem si to teď po sobě přečetl, tak jsi na konec vybrala tu víc soft variantu, to cením.

Ajo...teď mi to došlo. A já jsem tě měla za sprosťáka, pardon... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, eskimak napsal:

To je strasne, ked vidim modre podsvietenie v aute tak by vydrbal v sekunde vsetkych co sa na tom podielali. Ergonomia (alebo ako to nazvat - pre oci) im nevravi absolutne nic.

Eskimaku, měl jsem několik let passata B5 a na modré podsvětlení vzpomínám doteď. Měl jsem nastavenou nejnižší intenzitu a těšil jsem se na každou jízdu za tmy. V B7 je červená (viz foto od Laika) a za mě nic moc. Modrá je pro mě zkrátka špičková.

Upraveno uživatelem Libor_OV
Oprava automatického dokončování.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Libor_OV napsal:

Eskimaku, měl jsem několik let passata B5 a na modré podsvětlení vzpomínám doteď. Měl jsem nastavenou nejnižší intenzitu a těšil jsem se na každou jízdu za tmy. V B7 je červená (viz foto od Laika) a za mě nic moc. Modrá je pro mě zkrátka špičková.

Ja nevravim ze sa to ludom nepaci (mne teda nie), ale ze je to nevhodne na oci v noci. Omnoho horsie vidis ak ta "oslepuje" modra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Libor_OV napsal:

Eskimaku, měl jsem několik let passata B5 a na modré podsvětlení vzpomínám doteď. Měl jsem nastavenou nejnižší intenzitu a těšil jsem se na každou jízdu za tmy. V B7 je červená (viz foto od Laika) a za mě nic moc. Modrá je pro mě zkrátka špičková.

Ono právě jde o to, že by ses v noci měl kochat pohledem na silnici a ne na přístrojovku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Dali napsal:

Okolí Hájů. :D

Krasne je tam. Super auto do tech mist. No a svezeni s M5kou dolu do Chomutova, Kadane nebo Klasterce musi bejt taky zazitek. Nasi maj chatu ve Vejprtech uz tak 40 let. Umim si predstavit tenhle kout sveta na duchod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...