Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Filip.J napsal:

@honzyk Jo, platí. Naposledy jsem ji nabíral přede dvěma týdny.

 

před 2 hodinami, Mareka01 napsal:

Eurooil stále bez bio. Naposledy tankováno v úterý.

Super,  já tam  po delší době tankoval dneska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, wawrik napsal:

Naozaj je to tak nehybridne „zábavný“ sedan, ako sa spomína v testoch? Tiež by si sa mohol trochu rozpísať.

Měl jsem starou Camry (04, 3.0) a v podstatě zachován "duch" toho auta. Jestli ho někde někdo pomlouvá nevím, ale v porovnání s "klasikou" : Pokus o sportovnější sedáky a podvozek, takže tvrdší. Určitě je to i ve větších kolech. Sportovnější nesportovní sedan mi úplně nedává smysl, ale na druhou stranu nepohodlné to není, jen v tom porovnání. Na rychlou, agresívnější, jízdu to nebude, spíš na pohodové až svižné cestování. Kratší sedák a u kůže nemá větrání, beru jako mínus. Jinak proč ne, dostatek výkonu a klídek s hybridem bez vysavačového projevu ala Prius. Spotřeba fajn, co jsem si to vzal spadla na 5,6. Mě sedan nic neříká, kdybych ho ale potřeboval, nemám s tím problém, za ty prachy....

Takhle stačí ? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud potřebuješ jen dezinfekci, tak si kup sprej (pěna) a udělej si to sám, ničím jiným to servisy nedělají (ptal jsem se v pár servisech)....ultrazvuk zapnutý v kabině, dle mého názoru, není tak účinný. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo osobní zkušenost s motorem 2.0 TSI 140kw v Kodiaqu?  Výkon, spotřeba, chování?

Teď mám jako služebák 110kw Tdi. Závodník to není, ale na moje ježdění ok. Řeším nové, asi zas Kodiaq, ale nevím zda jít do TSI nebo 140kw nafty.

Zvažoval jsem i Superb, tam už je lepší benzín, ale se splátkama nevím zda se vlezu, a navíc by měl jezdit na Natural 98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, moco napsal:

pokud potřebuješ jen dezinfekci, tak si kup sprej (pěna) a udělej si to sám, ničím jiným to servisy nedělají (ptal jsem se v pár servisech)....ultrazvuk zapnutý v kabině, dle mého názoru, není tak účinný. 

 

Dezinfekce jedine ozonem, stoji to par korun v servisu kde  to maj. Jinak plnicku maj dneska snad vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 6. 2020 v 15:32, Ondrej71 napsal:

Máte někdo osobní zkušenost s motorem 2.0 TSI 140kw v Kodiaqu?  Výkon, spotřeba, chování?

Teď mám jako služebák 110kw Tdi. Závodník to není, ale na moje ježdění ok. Řeším nové, asi zas Kodiaq, ale nevím zda jít do TSI nebo 140kw nafty.

Zvažoval jsem i Superb, tam už je lepší benzín, ale se splátkama nevím zda se vlezu, a navíc by měl jezdit na Natural 98.

2.0 TSI 140 kW je motor od Audi, poslední generace. V T-Roc a Passat, kde jsem s tím jezdil, funguje velmi dobře, lehký, agilní, velmi dobrá spotřeba okolo 7 - 8 litrů při svižném ježdění. Co to dělá v těžším SUV nevím..asi to bude žrát trochu víc a možná bude u SUV trochu víc chybět krouťák. Ale proti TDI 110 kW by to určitě nemělo znamenat pohoršení.

Oproti tomu 140 kW TDI nejede o moc líp než 110 kW, zato žere víc. Je dost udušenej emisema a nastavením převodovky, kvalty má dlouhý jak tejden před vejplatou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...