Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 51 minutami, Dantechno napsal:

mam tam 2,0 diesel myslim , ze uz to ma chcanky....    Jako zatim mam 4,4 spotrebu. Jezdim standartne , zadny zavody ale nikoho urcite nebrzdim :D  Spotreba me prekvapila. protoze me nastvalo ze zmensili o 10 litru nadrz.

Takze 110kW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

110kw.  Palubak to pise. Ale najel jsem nejakych 900 nez se rozsvitilo oko, teda tady spis cara. Kolik to je presne v realu nevim , me staci ze nemusimcasteji na pumpu.

Trasa: vyjedu z garaze , pak doprava nahoru kolem zahradek, na hlavni .. Po ty se drzim cca 16 km. Odbocim abych si to zkratil pres vesnice.. Napojim se na prutah po kterym jedu asi 50 km , po ceste je usekovy mereni takze tam jedu fakt opatrne. Pak na konci na chvilku sjedu na dalnici po nejakych dvou kilometrech ale zase sjedu . pak uz jen dva kruhace a jsem v praci.  A odpoledne jedu naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Dantechno napsal:

110kw.  Palubak to pise. Ale najel jsem nejakych 900 nez se rozsvitilo oko, teda tady spis cara. Kolik to je presne v realu nevim , me staci ze nemusimcasteji na pumpu.

Trasa: vyjedu z garaze , pak doprava nahoru kolem zahradek, na hlavni .. Po ty se drzim cca 16 km. Odbocim abych si to zkratil pres vesnice.. Napojim se na prutah po kterym jedu asi 50 km , po ceste je usekovy mereni takze tam jedu fakt opatrne. Pak na konci na chvilku sjedu na dalnici po nejakych dvou kilometrech ale zase sjedu . pak uz jen dva kruhace a jsem v praci.  A odpoledne jedu naopak.

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, neuromancer napsal:

Pre-crash systém musí být úplně luxusní záležitost :lol2: To je o život takové auto.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ja sem obycejnej Franta uzivatel. Zatim me nic uplne nenasralo.

Pekne se mi v tom jede vypada to hezky - libi se mi. Jsem spoky. Kdyz me to nikde nenecha ve stychu tak si myslim , ze to bude cajk.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, African napsal:

Pre-crash systém musí být úplně luxusní záležitost :lol2: To je o život takové auto.... 

No dneska jsem s ni prijel po 1000km, byla to sluzebni poolovka, takze jsem se v tom moc nehrabal. Parkrat mi to v krizovatce nebo pri dojezdu do kolony zapipalo, ale nastesti nebrzdilo. Urcite se tam da nastavit i citlivost jako to mam doma na O3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Dantechno napsal:

Nevim ja sem obycejnej Franta uzivatel. Zatim me nic uplne nenasralo.

Pekne se mi v tom jede vypada to hezky - libi se mi. Jsem spoky. Kdyz me to nikde nenecha ve stychu tak si myslim , ze to bude cajk.

Da se tam v navigaci vyhledat i ulice? Ja do toho cumel 5 minut a nic, tak jsem vytahl radsi telefon 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, 323GT napsal:

U Focusu MkII se rozsviti hladove oko pri dojezdu 80 km, ne? Na nulu jsem jel 8 km. :) 

Na tom mým už při 80 km dávno svítí 🙂 myslím, že je to okolo 130 - 140 km, přesně teď nevím (mám 1.6 TDCI). 

IIoffasss - přesně, ten volant strašně vošklivej a toho teď budou cpát do všech modelů,  jak se mi O IV docela líbí zvenku, tak interiér se moc nepoved, já jsem konzerva a displeje v autech já nerad, ale zase musím přiznat, že po přesednutí z nového Golfu na mě ta Octávka působila vevnitř hodnotněji 

Dantechno - s tím servisem jsi mě překvapil, jezdí k nám obchoďačka, co si v listopadu dovezla Kamiqa, jezdila s tím měsíc, pak se prý zbláznili asistenti a s autem to cukalo že se s tím nedalo jezdit, nakonec to stálo v servisu asi 3 měsíce, než se povedlo tomu softwaru domluvit, tak jsem čekal že už to bude vychytaný

Upraveno uživatelem honzyk
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, honzyk napsal:

Na tom mým už při 80 km dávno svítí 🙂 myslím, že je to okolo 130 - 140 km, přesně teď nevím (mám 1.6 TDCI).

Hm, třeba je to u benzínu jinak. Mám 1.8. Vždy při dojezdu 80 se rozsvítí kontrolka a na displeji se začně odpočítávat dojezd. Párkrát jsem holt až do této fáze došel. Ale u aut s katalyzátorem je lepší se vyhnout jízdě s malým množstvím paliva.

Upraveno uživatelem 323GT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, třeba je to u benzínu jinak. Mám 1.8. Vždy při dojezdu 80 se rozsvítí kontrolka a na displeji se začně odpočítávat dojezd. Párkrát jsem holt až do této fáze došel. Ale u aut s katalyzátorem je lepší se vyhnout jízdě s malým množstvím paliva.
Jj, presne tak aj na ff2 1.6 benzin. A tusim aj na mondeu mk4 2.0 duratec to tak robi. A to ma 70l nadrz, takze by mohol aj skor.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upozornění na málo paliva má drtivá většina aut nastavena na 100km, ale nutno dodat že to počítá podle údajů v palubním počítači, podle daného vzorce. Tedy podle následného stylu jízdy, rychlosti, nákladu, větru, kopcovitosti terénu může být dojezd výrazně méně nebo taky o dost více. Nedy nejde jen o auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...