Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Klucí, mám prosbu: máte někdo Audinu A6, r.v. asi 2013..? Můžete mrknout do velkýho techničáku, jaký jsou povolený rozměry kol? Chci koupit nový, ale techničák nemůžu najít. Je mi jasný, že dřív nebo pozdějc bych ho měl vypátrat, ale pro teď jsem kapituloval... Díík.

Moc by som sa nedržal to čo tam majú ostatný - resp. Na SK to zapisujú krížom krážom, neviem ako to je u Vás v CZ ...

Ale pozri na nete tam máš minimálne tu istú šancu ako TU od kolegu.

PS - ja na mojej A6 (2011) to mám aj z vnútornej strany od dvierok nádrže, myslím že tam je to štandard umiestnené.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lion napsal:

No podle vyhlášky tam máš mít nálepku, to snad víš ne??

No teď zrovna nemám u sebe malý techničák (jestli je tam uvedený pohon), ale dokud tam tu nálepku nebudu mít, tak nikdo nebude vědět, že mám CNG. Ale od roku 2012 nálepky LPG ani CNG nemám nalepeny a nikdy mi na to nikdo nic neřekl, ani policie při kontrolách a ani stanice STK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, musím si tu pobrecet... Od ledna mi po ránu v zimě blbě startoval Wrangler... Dal jsem to opravit, vyměnili svíčky a jen tak se v tom postourali... Dobré..

Pak zima nebyla. V dubnu jsem to tam zavezl znova.( No po ránu zase mrzlo) A co myslíte... Je to tam do teď. Prej spálené ventily a musí se vyměnit hlava. A na tu se čeká a čekat a čeká.... Už to řeší firemní právník. Ale tak šíleně jsem nasranej......

Od dubna nemám auto....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, mAra_ napsal:

Hoši, musím si tu pobrecet... Od ledna mi po ránu v zimě blbě startoval Wrangler... Dal jsem to opravit, vyměnili svíčky a jen tak se v tom postourali... Dobré..

Pak zima nebyla. V dubnu jsem to tam zavezl znova.( No po ránu zase mrzlo) A co myslíte... Je to tam do teď. Prej spálené ventily a musí se vyměnit hlava. A na tu se čeká a čekat a čeká.... Už to řeší firemní právník. Ale tak šíleně jsem nasranej......

Od dubna nemám auto....

Tak to naštve, držím ti palce ať to dobře dopadne. My to samé řešili před léty s MB, takže vím jaká je to pakárna :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Hoši, musím si tu pobrecet... Od ledna mi po ránu v zimě blbě startoval Wrangler... Dal jsem to opravit, vyměnili svíčky a jen tak se v tom postourali... Dobré..

Pak zima nebyla. V dubnu jsem to tam zavezl znova.( No po ránu zase mrzlo) A co myslíte... Je to tam do teď. Prej spálené ventily a musí se vyměnit hlava. A na tu se čeká a čekat a čeká.... Už to řeší firemní právník. Ale tak šíleně jsem nasranej......

Od dubna nemám auto....

To je fakt mrzute.

No mam napad. Co tak si spravit naladicku kupou nejakeho parozia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Denjl napsal:

Golf v cng je pecka...

 

 

 

 

před 20 hodinami, Lion napsal:

Kuncak7: stk je u tovární zástavby co dva roky a cng může do garáží

Díky za názory.

 

před 9 hodinami, mAra_ napsal:

Hoši, musím si tu pobrecet...

Tak to je síla tedy, ať to dobře dopadne, asi bych byl taky naštvanej, po tak krátké době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Hoši, musím si tu pobrecet... Od ledna mi po ránu v zimě blbě startoval Wrangler... Dal jsem to opravit, vyměnili svíčky a jen tak se v tom postourali... Dobré..

Pak zima nebyla. V dubnu jsem to tam zavezl znova.( No po ránu zase mrzlo) A co myslíte... Je to tam do teď. Prej spálené ventily a musí se vyměnit hlava. A na tu se čeká a čekat a čeká.... Už to řeší firemní právník. Ale tak šíleně jsem nasranej......

Od dubna nemám auto....

Držím palce, ať to dopadne a hlavně se to neopakuje. Záruka by snad měla být 5 let?   Starší verze JK byla docela spolehlivá u té novější netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej pak vedet jak to dopadlo. Kamarad si ted koupil kratkyho rubicona, tusim ze vzal diesel ale zeptam se ho. Skoda ze v Evrope se neda koupit klasicky Pentastar V6. 

Nicmene jinak ten 2.0L Turbo je dost slibny a taky by to byla asi moje volba, i kdyz idealne jako mild-hybrid, ktery se prodava v US. Divim se ze zrovna v Evrope ten mild-hybrid nenabizi. Dost to chvali, ze v nizkych otazkach je ta pomoc znat a dobra odezva na plyn. 

Tak at to dobre dopadne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Liqid napsal:

Co vybrat kolem 300k? Pro přítelkyni na kratší cesty, cca 40 km denně.  Větší kufr kvůli dovolence, benzín a manuál. Koukám zatím po Golf a Leon. 

Před nedávnem jsem řešil to samé, chtěl jsem 1,4tsi ( golf, okta atd ) ale v automatu, nakonec kvůli nespolehlivému 7kv padla volba na 1,8tsi 132kw v Octavii Combi 3 .. 

Místem pecka a jede to hezky, sehnal jsem i parádní výbavu, tak je paní spokojená :) Uznávám, že 1,4 by stačila, ale teď už by prý slabší nechtěla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Liqid napsal:

Prémii raději ne a Škodu prý nikdy :D ale děkuji za tipy.

Jo to říkala taky, chvíli i hudrovala, ale teď si píská :D 

Já koukal po všem a čekal co se první objeví dle požadavku, byla to hold škodovka :) Ale podle mě je to stejná pakáž, takže je to jedno, jde jen o design :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...