Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, moco napsal:

Nemám kde. tady u nás. U rodičů to můžu nechat, ale to zase musím řešit v jiném městě, ale nedokopu se k tomu, teď mi přijde bába tepovat sedačku, tak jsem ji chtěl zneužít na auto...při nejhorším ji jen zneužiju no 🙂 a auto nechám na lepší časy, nechci zase, aby se mi po tomto aktu mlžily okna zevnitř, to raději ty sedačky nechám tak a přejedu to mokrou houbičkou.  

Zneužij ji na tý sedačce a pak si to po tobě uklidí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 8. 2020 v 20:43, moco napsal:

Nemám kde. tady u nás. U rodičů to můžu nechat, ale to zase musím řešit v jiném městě, ale nedokopu se k tomu, teď mi přijde bába tepovat sedačku, tak jsem ji chtěl zneužít na auto...při nejhorším ji jen zneužiju no 🙂 a auto nechám na lepší časy, nechci zase, aby se mi po tomto aktu mlžily okna zevnitř, to raději ty sedačky nechám tak a přejedu to mokrou houbičkou.  

V drogerkách se prodává tzv. "suchá pěna" na čalouněný nábytek. Je to perchloretylen ve spreji, nastříká se to na povrch, může se to i rozetřít, za pár minut to uschne. Může se to pak vyluxovat - ale ani nemusí. Dá se tím i v nouzi vyčistit flek od kafe na bílé košili (prudké brždění s kelímkem v ruce).

Zkus se po tom podívat, jsou různé, třeba teď máme takový vysoký cyklámenový sprej s názvem "karpet ....cosi....", ale určitě ti prodavačka poradí.

Tím jsem samozřejmě ale nechtěla nijak překazit zneužití baby, to může klidně proběhnout i se sprejem v záloze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Laika napsal:

V drogerkách se prodává tzv. "suchá pěna" na čalouněný nábytek. Je to perchloretylen ve spreji, nastříká se to na povrch, může se to i rozetřít, za pár minut to uschne. Může se to pak vyluxovat - ale ani nemusí. Dá se tím i v nouzi vyčistit flek od kafe na bílé košili (prudké brždění s kelímkem v ruce).

Zkus se po tom podívat, jsou různé, třeba teď máme takový vysoký cyklámenový sprej s názvem "karpet ....cosi....", ale určitě ti prodavačka poradí.

Tím jsem samozřejmě ale nechtěla nijak překazit zneužití baby, to může klidně proběhnout i se sprejem v záloze.

 

Díky za tip 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jste dělník obchodu nebo korporátu a nafasovali Octaviu 4, funguje vám infotainment, prosím?

Nestíhám počítat chyby a varování. Na cestě Praha>Brno bylo potřeba 3x zastavit, abych udělala hard reset infotainmentu. Čtvrtý den po převzetí auta přestaly fungovat i parkovací senzory a nouzové brždění, přibylo varování s výmluvnou hláškou "Něco se nezdařilo." Příplatkové mapy Columbus nefungují v podstatě od první cesty, kufru nedovírá občas víko, náhodně se zapíná topení přestože jsem to v nastavení vypnula, Lane assist taky. Jaké dojmy máte vy? Alespoň že jediný motor, který je k automatu v dispozici (2.0 110kw) v pořádku jede.

Největší problém jsou mapy. Adresu na Vinohradech nabízí na Praze 1 (tam není), u některých cílů není možné zvolit Start navigace (ta možnost tam prostě není), jindy se mi mapy v displeji nad tachometrem rozmazaly do obrázku nízkého rozlišení stylu Minecraft apod. Příchozí hovor mi shodil celý Carplay a telefonování vlastně nefunguje vůbec. Slovy klasika, už ma to vytáča. :) Modlím se, aby to dojelo aspoň do servisu. Na Oktávě 3 byla navigace nejvyšší kvality, která mě dovezla do každé díry a okamžitě se mohlo po vložení klíče jet, tady čekám věčnost než naběhne infotainment a než mohu na lagujícím prostředí vypnout stopstart dotykem. Občas spadne i Spotify a to už je konec. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla jsem golf jako náhradní vozidlo nedávno a mapy stály taky za..., ale aspoň ten zbytek fungoval. Tohle nemá obdoby. :D 

Jinak trénink na elektro to je, protože pravidelně zastavuju na delších trasách, abych resetovala infotainment. V týdnu jde do servisu. 

před 6 hodinami, Vladar91 napsal:

Skodovka se snazi byt jako Tesla :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...