Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, mAra_ napsal:

Jede jak blázen, vysoké, krásné, omaj....Zase jsem z něj měl radost jak z nového vozu..

Za jedny peniaze dvakrát radosť z nového auta... Kde inde to dnes dostaneš? :)

Hlavne nech ti už vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Tak dnes jsem si převzal wranglera z opravy. Jako jó, jsem nesmírně nasranej , že od dubna auto v servisu....

Muzes se, prosim, trochu rozepsat, jake jsou moznosti kompenzace nahrad za auto v zaruce, ktere stravilo pul roku v servisu?
Co vyrobce? Co dealer? Co nahradni auto? Co pojistovna? 
Proste realne zkusenosti...diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to snadné.

Vůz jsme kupovali na firmu. Na odstranění závady dle zákona nemají třicet dnů (jako u fyzické osoby), ale " dobu nezbytně nutnou" což může být cokoli.

Vůz jsme kupovali ve Zlíně, ale já bydlím v Liberci a zde jsem ho i servisoval. Tedy jsem neměl nárok na náhradní vozidlo. Ale po měsíci, co jsem tam byl řvát, mi ho dali.

S tím jsem chvíli vydržel. Tak tři měsíce. Pak už jsem si řekl, že je to moc a začal jsem to řešit s firemním právníkem. A dopadlo to tak že jsme na ně (Jeep Zlín) podali žalobu (cca šest měsíců auto v servisu). A cca týden poté se mi ozvali, že dil uz prisel a že vůz bude opravený do týdne.

Proto jsme soud informovali, že žalobu pozastavujeme dokud se neprokáže, že vůz je opravený a funkční (řekli jsme 5 měsíců). Takže teď se uvidi jestli to odstranili. Jestli ne, žaloba běží dál a nemusí se začínat od znova.

Jinak dnes mi slečna co mi předávala vůz řekla, že Jeep Zlín už zažaloval Jeep Liberec, že kdybychom to jako vyhráli, tak oni to platit nebudou 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mAra_ napsal:

Je to snadné.

Vůz jsme kupovali na firmu. Na odstranění závady dle zákona nemají třicet dnů (jako u fyzické osoby), ale " dobu nezbytně nutnou" což může být cokoli.

Vůz jsme kupovali ve Zlíně, ale já bydlím v Liberci a zde jsem ho i servisoval. Tedy jsem neměl nárok na náhradní vozidlo. Ale po měsíci, co jsem tam byl řvát, mi ho dali.

S tím jsem chvíli vydržel. Tak tři měsíce. Pak už jsem si řekl, že je to moc a začal jsem to řešit s firemním právníkem. A dopadlo to tak že jsme na ně (Jeep Zlín) podali žalobu (cca šest měsíců auto v servisu). A cca týden poté se mi ozvali, že dil uz prisel a že vůz bude opravený do týdne.

Proto jsme soud informovali, že žalobu pozastavujeme dokud se neprokáže, že vůz je opravený a funkční (řekli jsme 5 měsíců). Takže teď se uvidi jestli to odstranili. Jestli ne, žaloba běží dál a nemusí se začínat od znova.

Jinak dnes mi slečna co mi předávala vůz řekla, že Jeep Zlín už zažaloval Jeep Liberec, že kdybychom to jako vyhráli, tak oni to platit nebudou 😄

 

Tak to je mi moc líto, doufám, že ti to auto vynahradí, Mně dělá radost pořád, je to můj nejlepší mazlík a to jsem měl už lecos na 4 kolech. 

Dostat dneska něco z USA je strašnej opruz. Já čekám už skoro půl roku na pevnostní přední nápravu, aby mohli udělat ještě nějaké úpravy a nasadit kola 35".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím jezdím normálně trasu Liberec Zlín. V rámci cestování na silnici jsem koupil verzi Sahara . A nechal jsem ji jak je. 

Samozřejmě, že by se mi líbily větší kola, pevnostní nárazníky, a tak, ale takhle jak je , tak je to pohoda právě na té cestě. 

Já jsem moc spokojený. Jen kdybych neměl tu zkušenost s tím servisem. Ale to už je snad ta mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pasu po ojetině 3,6V6, tam počítám motorový potíže nebudou. Jasně, že Rubicon Unlimited v pětidvířku je nejvíc, ale asi skončím s kompromisem. Dal jsem si na to čas, až se objeví ten správnej, nijak nespěchám. Díky Máro a ať už Tě netrápí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Americkej napsal:

Hele kluci a co tak nějakej rychlejší dlouhej dálniční přesun? Dá se to vydržet? Jako chápu, že je to primárně auto na jiný určení, ale sem tam je potřeba i pocestovat. Začíná mi ležet v hlavě čím dál neodbytněji...

Mám ho jako 2. auto na víkendy. Delší cesty s ním nejezdím. Do Krušných hor to mám asi 100 km a to dávám vpohodě. Po dálnici 110- 120, ale Wraník když je potřeba dá i 140 - 150. Pokud není silnice rozbitá, tak se dá mluvit o pohodlném cestování. 

Krušné hory zatím nejsou Krkonoše turistů tady není tolik a na jaře a na podzim nikdo. Takže si to užívám na lesních a polních cestách a občas nějaký drsnější terén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Americkej, nemam sice jeepku jako kluci, ale rekl bych, ze proti memu kostitrasu je jeep pohodlna kara... A nemam problem dat 1300km v kuse po dalnici jako presun... Okolo 120kmh rychlost, takze se domnivam, ze s jeepem to bude uplne na pohodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho jako 2. auto na víkendy. Delší cesty s ním nejezdím. Do Krušných hor to mám asi 100 km a to dávám vpohodě. Po dálnici 110- 120, ale Wraník když je potřeba dá i 140 - 150. Pokud není silnice rozbitá, tak se dá mluvit o pohodlném cestování. 
Krušné hory zatím nejsou Krkonoše turistů tady není tolik a na jaře a na podzim nikdo. Takže si to užívám na lesních a polních cestách a občas nějaký drsnější terén.
A kam jezdis do krusnejch, prave jsem okoli komari vrch a cinovec a ukrutne se mi tu nelibi. Nemyslim offroad, myslim turistika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dali napsal:

Mám ho jako 2. auto. Po dálnici 110- 120, ale Wraník když je potřeba dá i 140 - 150. Pokud není silnice rozbitá, tak se dá mluvit o pohodlném cestování.

Já ji mám jako první auto. Proto jsem sáhl po verzi Sahara. A jízda po dálnici..  nad 130 slyším hučení od hard topu. Nad 150 hluk v kabině = zesílím rádio. Nad 170 ještě víc rádia 🙂

když moc fouká, tak boční vítr je nejvíc limitující faktor. Občas zjistíš, že víc jak 120 to nejde.

Edit: jezdí to jak kačena. Houpá se to ze strany na stranu. Podvozek je vyloženě měkký. To je daň za to, že když sjedeš z cesty tak můžeš pokračovat v klidu dál.

libi se mi jejich motto když zapinas navigaci: Maybe lost, but never stucked.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TLD napsal:

Americkej, nemam sice jeepku jako kluci, ale rekl bych, ze proti memu kostitrasu je jeep pohodlna kara... A nemam problem dat 1300km v kuse po dalnici jako presun... Okolo 120kmh rychlost, takze se domnivam, ze s jeepem to bude uplne na pohodu

Kazdy mame iny sposob ako trpiet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam jezdis do krusnejch, prave jsem okoli komari vrch a cinovec a ukrutne se mi tu nelibi. Nemyslim offroad, myslim turistika
Flaje, Novodomske rašeliniště, Mednik a štola, Vápenka Kovářská, KNO a zámek, v létě akvapark, Boží Dar, Abertamy, štoly Johannes a Mauricius - to jen tak z hlavy namátkou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...