Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, African napsal:

Tak je dobře že se aspoň někdo občas najde že některé ty fíčuriny občas využije, když za ty auta všichni platíme takové prašule navíc a myslím to v dobrém ;) Z mého okolí dá se říct že většina vždycky žasne nadšením, má to tohle a tamto, tohle to umí, první dva tři měsíce nadšené mačkání čudliků a pak to nějak samo opadne a už se jenom jezdí, tak jako dřív. Já měl to samý, všechno pěkně vyzkoušet, no a proto dneska už vím že toho moc nepotřebuji, třeba omezovač rychlosti jsem u každého auta vyzkoušel přesně jednou, všude stejný tak jak píšeš, a tím to haslo. Ale každý to máme samozřejmě po svém, to je úplně v pohodě, hlavně když jezdíme tolerantně a bezpečně vůči svému okolí :cheers:

JJ, některé věci asi jsou zbytečné, třeba ty různé vyhřívátka lecčeho, upozorňovaní na překročení rychlosti podle přečtené značky mi vyloženě dralo nervy, čáry taky...největší blbost je pro mne skleněná střecha, kterou jsem vždycky dostala jako "bonus", jakože "lepší výbava", přitom to je kravina, která jenom zvyšuje cenu a hluk.

Ale zrovna tempomat používám od nepaměti, od prvního vyzkoušení, to už si nepamatuju, kdy bylo, ale dávno. A s adaptivním jezdím tak 8 let a to je pro mne stejně převratně užitečné, jako jako pořízení vysávacího robota do domácnosti (nemyslím manžela). 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v Praze, tam máme takový vymoženosti, jako značky, který se mění (a nemluvím o těch svítících, ale o těch lamelovejch), představuju si to tak, že jeden den tam je 40, pak se mrkne někdo na magistrátní účet, pošle mejl kuncákovi, ten klepne do klávesnice, otočí to na 30 a druhej den rozesílá výzvy k platbě. Potom je ten tempomat  na dvě věci,  ještě ve spojení s tím, když jedeš za mým kolegou, za kterýho si dopisuju kvůli této vychytávce s magistrátem každou chvíli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

_African

 

Tak letos jsme Pec navštívili po 25 letech. Konečně, protože jsme tam dlouho nebyli, dlouho se chystali a konečně korona rozhodla, ale už tam zase 25 let nemusím. Hnus, co tam s tím udělali. Zřejmě za to mohou nostalgické brýle, které jsem si nesundal, ale co tam postavili, to na horách nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Lidoma napsal:

_African

 

Tak letos jsme Pec navštívili po 25 letech. Konečně, protože jsme tam dlouho nebyli, dlouho se chystali a konečně korona rozhodla, ale už tam zase 25 let nemusím. Hnus, co tam s tím udělali. Zřejmě za to mohou nostalgické brýle, které jsem si nesundal, ale co tam postavili, to na horách nemá co dělat.

Tak asi nezbývá než souhlasit, proto se v centru nikterak moc dlouho nezdržuji. Děcka mě vždycky ukecají na bobovku a pak hned hurá do kopců ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem jel s kamarádem zkontrolovat jeho nové vozítko. Chtěli jsme jet 911, ale objevil se mi tam takový - nepěkná věc. Jak v garáži šíbuju s autem kvůli motorce, nechal jsem klíčky v zapalování a díky tomu se baterka úplně vymrtvila. Dokonce jsem nemohl ani vyndat ty klíčky ze zapalování. Nakonec jsme to s kamarádem zvládli přes pojistky oživit, ale byl to mazec.

Abyste věděli, pro co jsme jeli, tak pro tohle
9825266954f64ce53832597616a5c5a3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další kapitola tématu "Kdo čím nejezdí"

Dneska jsem byl v Jeepu Liberec nahlásit jim výsledek jejich opravy. A zároveň náš právník informoval Jeep Zlín, že auto opět nepojízdné.

 A ze Zlína mi volali, že zítra si pro vůz jedou, ať ho za žádných okolností nedávám do Liberce. Že přijedou s náhradním vozem který mi tu nechají. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...