Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 9. 10. 2020 v 17:33, Maxel napsal:

Bohužel netušim, co to je. Už jsem to tak koupil a ex-majitel si to nepamatuje.
Láska bude vědět emoji23.png

Asi máš recht, než to zku*** sám, ať to udělá někdo jinej.

Radku, zkus dvorního mechanika ve Stratosu, třeba by věděl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem pojišťovák a nejde o mytí - mě když se něco podobného stalo naposled, na infolince chtěli abych si to nechal na místě nafotit + zaprotokolovat od policajtů a likvidátor Koop chtěl vidět protokol, aby (prý) to mohlo být bez malusu. Jak jsem koupil tak prodávám, nakonec se mi do jejich tabulkového rozpočtu na lak schovaly i komplet brzdy, takže si nestěžuju :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do servisu jedu v pondělí. Jezdím do lokálního a půjčují mi vždy auto zadarmo. Takže to do pondělí přetrpím. A ohledně fotek a PČR jsem jednal dle instrukcí servisu.

A jo @gas sere mě to i když je to starej Ford. Ale starám se o něj a donedávna to byla voňavka. Tu promáčklinu mám furt někde vzadu v hlavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle těžko posoudit, jestli je to opravdu 200 K, protože tady neuvádíš výčet výbavy a ani cenu, ale i  kdyby to byla pravda, tak snad již jeden údaj by to mohl trochu vysvětlit, 10:1, a pokud to vztáhneme na konkrétní modely, tak to bude někde 23:1

P.S.: a to v tom prvním poměru jsou i užitkové verze

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tominius napsal:

Naprostá spokojenost, dokonce si s autem v dnešní době pokecám 🤣 ... srovnatelná výbaba ve škodovce +200tis, toto vážně nechápu  proč, ale je to škoda :)

 

Rozdíl poznáš po 150 tis km +. ( Mnohokrát odzkoušeno).  Francouze už nebrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Dali napsal:

Rozdíl poznáš po 150 tis km +. ( Mnohokrát odzkoušeno).  Francouze už nebrat. 

hmmm, a vidíš, já najezdil na Peugeotu skoro půl mega a bez problémů .- tedy pominu-li rozsypanou elmag spojku sahary, kdy jsem asi půl roku jezdil s dodatečně namontovanou vrtulí z bavoráku připojenou přes tlačítko, než mi tenkrát Domanský sehnal nějakýho technika z UH, který už s tím měl cosi do činění, když dělal auta nějaký africký ambasádě. Opravili to a byl klid. Dodnes mne mrzí, že jsem to auto dal pryč 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít dnešní auto v tomhle segmentu víc než těch 150000 km bude asi nerozvážnost a s tím je potřeba to kupovat 🙂 Jedno jaká národnost, stejně se to ani v těch kterých zemích, ze kterých je značka, většinou nevyrábí. To mě dycky baví - francouz, ital, němec, japonec ... 🙂

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz mel čecha, itala, francouze, švéda, brita, němce... a nejlepsi auto ze vsech byl Citroen XM. Sest let naproste pohody a luxusu. Nemam proto rad tyhlety nazinazory, toho nebrat, toho brat, ten se rozpadne. Hlavne kdyz argumentuji prodejci koncernu, nebo hyundaie. A maji vzdy 150 fundovanych a statistickych dat. Jako kdyby stali na prodejni ploše. 

Trochu tolerance hoši,  nejste nejchytrejsi a jedini, kteří znaji pravdu. Pochvalte design a poprejte stesti pri vyberu konkretniho kusu, nejsou to v globalu o nic horsi auta nez ty z vaseho salonu. Je to pekny auto. A cenove prijemny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mozna jo, i kdyz Octa 4 se zrovna moc nepovedla, zrovna vim o trech novych ve firme co se zbláznili. Ale nesoudim, problemy ma dneska kazdej, od proslavene Toyoty pocinaje. Jen si zde nehrajme na vsevedy co jedini vi jak se toci zemekoule.

Zvlast pokud se nekdo zivi prodejem konkretni znacky. O to vic by si mel na gentlemanskem foru davat pozor. Pokud tedy nema toto forum jako nastroj na rekrutovani novych zakazniku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...