Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, M3maniac napsal:

Hoši ono bohužel to jde poslední dobou s kvalitou nejen aut z kopce... Nikdo z výrobců dnes nechce aby vám auto sloužilo spolehlivě 20 nebo 30let, nikdo nechce aby vám telka fungovala 15 let atd atd. Kdysi byly i francouzské auta velmi kvalitní, staré peugeoty 205D byly nesmrtelné , staré rencky 5,19 nebo 21 to samé a dokonce i xm byl ve své době hodně luxusní kočár co něco vydržel, ale ve svém okolí mám dva lidi co koupili citroena a oba brutálně zklamaní, obě auta koupené jako nové v čr, jedno auto se dokonce vrátilo prodejci po xx poruchách během prvního roku. Před cca 3mi lety mě kamarád poprosil, že chce pro známou sehnat v reichu pažouta do 100 tkč, autu kleknul motor přesně po 100 tkm. Takže se bez mučení přiznám, že frantíky posledního desetiletí taky nemusím. Jenže dnes se rozsype klidně vw s 30tkm, takže si člověk moc nevybere. Kdysi motor v sanitce (T4) vydržel klidně milion km, dnes má VW ( T6) ve 160.000 km 5.motor !!! trochu ostuda.

Ja mel 407 2,0HDi- kupoval jsem ho jako funglovku- po 60000 km jsem se ho velice rad zbavil do AAA- uz jsem si zacal tykat s automechanikem v Olfinu HK jak se v nem neskutecne srala elektronika - za ty tri roky jsem tam byl s ruznymi problemy ( parkovaci senzory, nesklapela se zrcatka, prestal fungovat palubni PC...) celkem 8x...

Ale jednu vec mu nemuzu uprit- nejpohodlnejsi sedacky co jsem kdy v aute mel- kam se hrabe Passat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Navazka napsal:

Ja mel 407 2,0HDi- kupoval jsem ho jako funglovku- po 60000 km jsem se ho velice rad zbavil do AAA- uz jsem si zacal tykat s automechanikem v Olfinu HK jak se v nem neskutecne srala elektronika - za ty tri roky jsem tam byl s ruznymi problemy ( parkovaci senzory, nesklapela se zrcatka, prestal fungovat palubni PC...) celkem 8x...

Ale jednu vec mu nemuzu uprit- nejpohodlnejsi sedacky co jsem kdy v aute mel- kam se hrabe Passat...

... a ja zase 607 2,2HDi 440.000 km bez problémov ..., teraz 508 2,0HDi 145.000 km a tiež bez problémov súčasne s 307cc 2,0i 165.000 km ... a fakt pohodlné .A srdcovka bola 605 SRTi a 406 coupé tie dodnes lutujem že som predal ...musím ale uznať že pravidelne servisované v autorizovanom servise ..., mal som aj iné zvučné nemecké ale tie radšej no comment ... asi tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, AKUC napsal:

... a ja zase 607 2,2HDi 440.000 km bez problémov ..., teraz 508 2,0HDi 145.000 km a tiež bez problémov súčasne s 307cc 2,0i 165.000 km ... a fakt pohodlné .A srdcovka bola 605 SRTi a 406 coupé tie dodnes lutujem že som predal ...musím ale uznať že pravidelne servisované v autorizovanom servise ..., mal som aj iné zvučné nemecké ale tie radšej no comment ... asi tak .

605 a 406 ? Phe, já měl 505 GTi 😄  Prodej byl můj nejhorší životní krok 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, redd napsal:

Ty kola působí strašně divně, jsou hrozně malé vůči celému autu.

Žirafa také působí divně a přesto je to milé zvíře :D Je to na šestnáctkách, možná proto, ale mě to vyhovuje...prvních tisíc za námi a baví nás to moc :guitar: Už by to chtělo ale haldy sněhu a hurá na hory..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola jsou normální, pokud s tím African navzdory převisům a nízké světlé výšce hodlá opouštět silnici. Problém je že všechny tyhle "silniční SUV" jsou už tak nesmyslně přerostlé almary (notabene při tom co za zcvrklej kafemlejnek si tohle vozí pod tou nafouklou, přes metr vysokou a metr a půl dlouhou haubnou), že i 20" by na tom vypadaly jako vypůjčené z kočárku... :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žirafa také působí divně a přesto je to milé zvíře  Je to na šestnáctkách, možná proto, ale mě to vyhovuje...prvních tisíc za námi a baví nás to moc :guitar: Už by to chtělo ale haldy sněhu a hurá na hory..... 
Afri, jaký máš psaný v TP max rozměr kol?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady Škoda Octavia v reálném crash testu moc neobstála. Vám všem, kdo tu vlastníte Volvo, to jen potvrzuje dobrou bezpečnost těhle aut. Jinak zatáčka záludná, ale snad pro toho, kdo to tam nezná a ještě jede od Klatov....proč k tomu došlo v tomhle případě bude nejlíp vědět řidič oktávie. 

https://plzensky.denik.cz/nehody/vazna-nehoda-zkomplikovala-dopravu-mezi-koksinem-a-dehtinem-20201015.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, milomac napsal:

Tak tady Škoda Octavia v reálném crash testu moc neobstála. Vám všem, kdo tu vlastníte Volvo, to jen potvrzuje dobrou bezpečnost těhle aut. Jinak zatáčka záludná, ale snad pro toho, kdo to tam nezná a ještě jede od Klatov....proč k tomu došlo v tomhle případě bude nejlíp vědět řidič oktávie. 

https://plzensky.denik.cz/nehody/vazna-nehoda-zkomplikovala-dopravu-mezi-koksinem-a-dehtinem-20201015.html

To už říkal pan Vaculík ze Světa motorů - jak zaprší tak jsou pangejty plný jedničkovejch oktávek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Geodet napsal:

To už říkal pan Vaculík ze Světa motorů - jak zaprší tak jsou pangejty plný jedničkovejch oktávek.

Presne tak, to jsem se desne smal. :D Vaculik je fakt legenda, ty jeho videa jsou genialni.

At vite o cem je zac:

https://www.youtube.com/watch?v=D6x-Jx1E4Vg&ab_channel=autocz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...