Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Co jsi poptával za model? Dělal sis vlastní konfiguraci či chtěl skladovku?
Tak hlavně, ty to bereš jako hotovou věc. Sleva se liší model od modelu, dealer od dealera, a jak sám naznačuješ, na tebou konfigurovanou výbavu, barvu a motorizaci nemusíš dostat třeba slevu žádnou nebo minimální, na rozdíl od skladovky, ležící delší dobu u dealera.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Frostie napsal:

Tak hlavně, ty to bereš jako hotovou věc. Sleva se liší model od modelu, dealer od dealera, a jak sám naznačuješ, na tebou konfigurovanou výbavu, barvu a motorizaci nemusíš dostat třeba slevu žádnou nebo minimální, na rozdíl od skladovky, ležící delší dobu u dealera.

Hele právě na skladovky jsou menší slevy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Se tady přehrabuji fotkama, trochu vzpomínám a našel jsem našeho mazlika z JAR, super nesmrtelná kára  👍 Jo a taky našeho milovaného pejska, jaj to byl pan hlídač, potřeboval bych stejného už pomalu i tady v ČR :D

Jj👍🇿🇦 👍

P.S. V únoru jsem byl v JAR naposled, jel bych okamžitě, až bych brečel, listopad jsem zrušil, tak snad na jaře😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- neni to treba, je to druhe, treti auto pro zabavu

- kouzlo to ma diky pocasi od jara do podzimu

- nejezdis v breckach a soli 

- nepotrebujes zimni gumy

- pres zimu si fandove na aute udelaji servis a vylepseni
 

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mém případě je to přesně tak, jak píše @Murphy97

- vůz je jen do hezkého počasí, pokud je ošklivo, tak mě to ani s ním nebaví, pokud nemůžu sundat střechu, tak to pak není ono :) 

- mám to jako třetí auto, tedy zimní gumy na to nekupuji a pojistku na vůz mám sezónní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JR_2010 napsal:

Ona vás Laika jen tak škádlí, určitě taky neběhá v závějích v lodičkách, ale bere si tradiční důchodky.

Nene, neškádlím, já mám taky cabrio jako druhé auto, ale když zrovna nemám čím jezdit, tak s ním jezdím i v zimě. Třeba když jsem na podzim prodala kombíka a nové "normální" jsem měla až v létě, tak jsem s ním normálně furt jezdila. Ale známí co kabriolety mají, tak to mají často jako jediné-celoroční. Pravda, že hlavně holky. :)  Tak mne zajímalo, jak to mají kluci. :)

BTW: kdy na jaře sundáváte? Pro mne je hranice 14 stupňů. Ono to sice celkem slušně topí, ale není to ta radost...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...