Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Foundryman napsal:

Všem je jasný, že to byla DEZA, ale ta patří do Holdingu, takže asi nic...

Teď koukám na Reportéry ČT a už je mi to jasný taky.. Před tím jsem to moc nestudoval, jenom zahlédl v médiích.. Ale hezky to pan ministr, bývalý manager v Agrofertu, vyřešil. Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, dawe009 napsal:

Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

Nepatří to sem, každopádně Kocourkov je slabý slovo, člověku je z toho fakt zle, nejsem nějakej ekolog, ale tohle je fakt prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: taky jsem se tak tesil "na to lesteni". Zacal jsem rano: umyt wapkou, pak dvoukyblikova metoda, dekontaminace (guma clay + lubrikant) - tady uz jsem zacinal velkou kapotu XC70 lehce nenavidet... pak zase voda se samponem, wapka, lestenka a nakonec vosk. Druhy den okna, kola, venkovni plasty a interier vc. udrzby kuze.

Treti den jsem jen lezel a proklinal detailingovy forum, kde jsem vsechny ty dobry rady nasel 😁

Tak drzim palce, at ti to nadseni vydrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, antitomas napsal:

African: taky jsem se tak tesil "na to lesteni". Zacal jsem rano: umyt wapkou, pak dvoukyblikova metoda, dekontaminace (guma clay + lubrikant) - tady uz jsem zacinal velkou kapotu XC70 lehce nenavidet... pak zase voda se samponem, wapka, lestenka a nakonec vosk. Druhy den okna, kola, venkovni plasty a interier vc. udrzby kuze.

Treti den jsem jen lezel a proklinal detailingovy forum, kde jsem vsechny ty dobry rady nasel 😁

Tak drzim palce, at ti to nadseni vydrzi

Vidím to úplně stejně a upřímně se už trochu těším na to, až nadšení z nového vozu opadne :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, dawe009 napsal:

Teď koukám na Reportéry ČT a už je mi to jasný taky.. Před tím jsem to moc nestudoval, jenom zahlédl v médiích.. Ale hezky to pan ministr, bývalý manager v Agrofertu, vyřešil. Tvl my žijeme v takovým Kocourkově až to bolí..

Toto stojí za přečtení

https://denikreferendum.cz/clanek/31851-otravila-becvu-deza-jine-vyklady-nedavaji-smysl-urady-zatloukaji-a-klamou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, antitomas napsal:

African: taky jsem se tak tesil "na to lesteni". Zacal jsem rano: umyt wapkou, pak dvoukyblikova metoda, dekontaminace (guma clay + lubrikant) - tady uz jsem zacinal velkou kapotu XC70 lehce nenavidet... pak zase voda se samponem, wapka, lestenka a nakonec vosk. Druhy den okna, kola, venkovni plasty a interier vc. udrzby kuze.

Treti den jsem jen lezel a proklinal detailingovy forum, kde jsem vsechny ty dobry rady nasel 😁

Tak drzim palce, at ti to nadseni vydrzi

Zapomněl jsi zmínit, že 4. den začalo pršet 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 12 minutami, M3maniac napsal:

kočka👍 jakej motor

Děkuju, 335i Jenom trochu škoda tý barvy, tak hezkej tvar, ale v černý zaniká...

 

před 8 minutami, Maxmillian napsal:

A hele, kamos! Tak to muzeme dat nekdy sraz az bude pekne 😉

Jsem pro, jo a chci jaro! Teď hned!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Americkej napsal:

 

Děkuju, 335i Jenom trochu škoda tý barvy, tak hezkej tvar, ale v černý zaniká...

 

Jsem pro, jo a chci jaro! Teď hned!

Super, motor taky spravnej! Barva se da resit foliemi 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...