Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, milhauszn napsal:

Ahoj,
vcera jsem mel na garancce NX a pujcili mi na den RX 450h.
No jede to rychle, vykon to tak nejak ma, ale proste pres 2 tuny tahat do jakekoliv zatacky je divne. Asi jsem z predchozi A4 rozmlsany.
Fakt jsou tu lide kterym to prijde jako zajimave svezeni? Preprava z A do B po dalnici asi ok, ale tot vse.
No asi me ty krabice nikdy za srdce nechytnou, ale s NX jako firemni ted budu muset nejake roky vydrzet.c9357c65f415b5d4be67a0429938c431.jpg

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk
 

Auuúú 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, African napsal:

Vrzání různých plastů za jízdy je jedna z věcí, kterou nedávám. Samozřejmě že to jde přehlušit rádiem, ale ne vždycky...asi bych trval na reklamaci.

Zkoušel jsem již dvakrát reklamovat, ale nic. Dle souseda, co pracuje v té prodejně, Škoda uzná reklamaci tak u jednoho aut ze třiceti. Servis s tím prý nic neudělá,  reklamaci musí uznat výrobce. Ukazoval mi nového Kodiaqa RS a madla vrzala, sice to nebylo tolik, ale zvuk tam byl.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, milhauszn napsal:

Fakt jsou tu lide kterym to prijde jako zajimave svezeni? Preprava z A do B po dalnici asi ok, ale tot vse.

Nie každý hľadá „zaujímavé“ zvezenie. Na podobný typ jazdy som kandidát napríklad ja - je tam ticho, nič nevibruje, netrasie, auto ťa ničím neobťažuje ani neštve. Príde mi to ako zaujímavé auto, keby som nebol taký zasratý šetrílek, tak by som ho kúpil namiesto RAV4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie každý hľadá „zaujímavé“ zvezenie. Na podobný typ jazdy som kandidát napríklad ja - je tam ticho, nič nevibruje, netrasie, auto ťa ničím neobťažuje ani neštve. Príde mi to ako zaujímavé auto, keby som nebol taký zasratý šetrílek, tak by som ho kúpil namiesto RAV4.
Ticho ocenim take, kdyz jsem dele v aute. Mozna to je jen tim ze to bylo jen jeden den, ale neustale tam clovek ma pocit tech nabranych kilogramu navic.
Vrzani se nekonalo, to mi pripomina ze na NX kdyz opru koleno o dvere, tak to polstrovani se malinko pohne a vrza :-)

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se teda nejdřív ptal jinak pánové a to bez jakékoliv urážky...už někdo zažil Škodovku, která by alespoň nějak nevrzala? :D Sorry, fakt nic ve zlém, ale taková prostě neexistuje, proto to ani nevyreklamují, to je regulérní vlastnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, chci se zeptat, oslovil jsem gumaře s dotazem na ceny, a protože mám atyp rozměr pneu, tak mi doporučil Nexeny na zimu. Já měl zato, že je to nějaká čísnká jebka, ale prý se to dává na koncerny, je to pravda nebo je to zase nějaká pohádka? Díkec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, chci se zeptat, oslovil jsem gumaře s dotazem na ceny, a protože mám atyp rozměr pneu, tak mi doporučil Nexeny na zimu. Já měl zato, že je to nějaká čísnká jebka, ale prý se to dává na koncerny, je to pravda nebo je to zase nějaká pohádka? Díkec.
Dělá se to teď nově pro celou Evropu v Žatci. Původem z Koreje, srovnatelné s Kumho nebo Hankook. Žádná špička, slušný průměrný standard. Za podobnou cenu bych se ohlížel jinde, osobně. Jinak, na koncern se dávají třeba i Conti z Rumunska a Barum z Ruska, to bych nebral jako měřítko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Sphinxx napsal:

Chlapi, chci se zeptat, oslovil jsem gumaře s dotazem na ceny, a protože mám atyp rozměr pneu, tak mi doporučil Nexeny na zimu. Já měl zato, že je to nějaká čísnká jebka, ale prý se to dává na koncerny, je to pravda nebo je to zase nějaká pohádka? Díkec.

http://www.nexentire.com/cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Xenomorfus napsal:

Nemáš náhodou ten atyp rozměr na své 850-ce? ;-).

Tam taky, ale je to cenově v pohodě únosné, tam mám Goodyear. Na jaře budu řešit letní. Tohle je pro 80.

před 1 minutou, Frostie napsal:

Dělá se to teď nově pro celou Evropu v Žatci. Původem z Koreje, srovnatelné s Kumho nebo Hankook. Žádná špička, slušný průměrný standard. Za podobnou cenu bych se ohlížel jinde, osobně. Jinak, na koncern se dávají třeba i Conti z Rumunska a Barum z Ruska, to bych nebral jako měřítko

Aha, tak to nechci ... jezdím s ní hodně a potřebuji fakt dobré obutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za vysvětlení.

Jestli to podle tabulek chápu správně, tak pokud mám v TP zapsanou hodnotu 215/55 R16 90V , tak je možné zakoupit 215/55R16 XL 97 H s dodržením rychlosti do 210 km/h u H? Jde mi o to, jestli může být zátěžový index vyšší než předepsaný v TP (v mém případě 90 -> 97).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...