Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 12. 11. 2020 v 19:42, mAra_ napsal:

No ono těchhle motorů u nás  moc nejezdí... Každý tam má naftu co znám. Takže těžko říct jestli je to problém jen u mě, nebo je to špatný koncept.

Jinak nádrž je na klíč 😄 tím to nebude.

Buď v klidu, ja znám podobné trable i u nafty. Za mě Jeep 👎 a to Wrangler designově miluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bob napsal:

Nasel jsem pri prezuti ve uprostred gumy ve vzorku sroub asi 3 cm hluboko, skrz neni, vyndal jsem ho.

myslite ze je bezpecny na tom jezdit nebo radsi koupit novou gumu?

sem tam jedu dost rychle tak nevim jestli tomu verit

 

Hmm, co tam udelat diru skrz a tu pak zalepit? Mozna blba uvaha, ale na takhle opravovanych pneu jsem zadny problem nikdy nemel, na napul deravych jsem jezdit asi nezkousel. Ikdyz ono je to cely asi blbost, zadny pnuti v tom miste stejne nebude, jediny co by se mohlo stat je ze se to nejak teplotou vykurvi, takze ja bych volil udelani poradny diry a nasledne zalepeni. Je to v miste kde to jde a dal bych to neresil.  Pokud by to bylo nekde na kraji, tak by to bylo na vymenu no, ale takhle imho vyhozeny prachy.

 

edit: otazka je jeste jakych rychlosti dosahujes, ja vetsinou neprekracuju 220, ale vetsinou nepospicham no.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2020 v 23:27, eskimak napsal:

To som radsej nezmienoval. Lebo podla vyhlasky to musis mat v zornom poli vodica. Podla zakona ale nesmies nic co odvadza pozornost mat v zornom poli vodica. Zjednodusene: ako na psychiatrii...

Tak ted jste mi osvetlili zahadu proc predchozi majitel vylepoval na sklo kolecko s 210km/hod. Hned jsem to strhaval a kroutil hlavou, co to je za podivnou frajerinku. Co se tu clovek nedozvi... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, zceyee napsal:

Hmm, co tam udelat diru skrz a tu pak zalepit? Mozna blba uvaha, ale na takhle opravovanych pneu jsem zadny problem nikdy nemel, na napul deravych jsem jezdit asi nezkousel. Ikdyz ono je to cely asi blbost, zadny pnuti v tom miste stejne nebude, jediny co by se mohlo stat je ze se to nejak teplotou vykurvi, takze ja bych volil udelani poradny diry a nasledne zalepeni. Je to v miste kde to jde a dal bych to neresil.  Pokud by to bylo nekde na kraji, tak by to bylo na vymenu no, ale takhle imho vyhozeny prachy.

 

edit: otazka je jeste jakych rychlosti dosahujes, ja vetsinou neprekracuju 220, ale vetsinou nepospicham no.

No max sem tam 180-200

jo to me taky napadlo, nevim jak je ta guma pod vzorkem silna. 
Jen k tomu nemam uz 100% duveru, tak me napadlo jestli se tady v tom nekdo neorientuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesli si objevil šroub 3cm hluboko a nemáš to skrz, tak máš pravděpodobně traktor a je to jedno😃

Teď váženě. Opravuju si díru sám leta knotem a vždy drží, je to na to dělaný. Druhá varianta je hříbkem, ale to v pneuservisu. Obě varianty jsou s dírou skrz, kterou si sám provrtáš, potažmo ten pneuservis. Ani jedný varianty se neboj. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ony ty gumy snesou hrozný věci, často se až při přezutí zjistí že tam je něco vraženého skrz, a jezdí to normálně, někdy ani tlak neuniká. Já bych volil opravu v servisu, nestojí to moc a je to jistota. Ten knot se používá jen jako nouzovka ale taky obvykle drží bez problémů navěky. A pokud jseš opatrnej, pak ji dej na zadní nápravu, tam ztráta tlaku nemá tak zásadní vliv na bezpečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi.

Když jsem se naučila Mazdu, potkal mně ten VW a všecko znova. :(

Takže: keyless, nezamyká se. Odemyká bez problémů, ale zamykat musím čudlíkem na klíči. Co dělám blbě?

 

A ještě dotaz k adaptivnímu tempomatu: v CCčku mi šlo nastavovat rychlost po 1 km skrz ty plácačky pod volantem. Tady je to na volantu (pod volantem je teda taky něco, ale tam jsem se ještě nedopracovala, myslím, že tam je ale jen řazení) a jde mi to jen po desítkách km. Je tam vůbec možnost volby po jednotlivých kilometrech?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Laika napsal:

Ahoj chlapi.

Když jsem se naučila Mazdu, potkal mně ten VW a všecko znova. :(

Takže: keyless, nezamyká se. Odemyká bez problémů, ale zamykat musím čudlíkem na klíči. Co dělám blbě?

 

A ještě dotaz k adaptivnímu tempomatu: v CCčku mi šlo nastavovat rychlost po 1 km skrz ty plácačky pod volantem. Tady je to na volantu (pod volantem je teda taky něco, ale tam jsem se ještě nedopracovala, myslím, že tam je ale jen řazení) a jde mi to jen po desítkách km. Je tam vůbec možnost volby po jednotlivých kilometrech?

 

 

+ a - resp doprava a doleva je to o desítky. Res a set resp nahoru a dolů je o jednotky.

Keyless je divný..pokud jako prejedes prstem nebo ho podrzis na té prohlubni na klice a nezamkne se, ale když chytnes za kliku a odemkne se (tzn. keyless je v infotainmentu zapnutý, jinak by nešlo ani jedno), tak holt je to asi rozbitý a musíš do servisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, dawe009 napsal:

+ a - resp doprava a doleva je to o desítky. Res a set resp nahoru a dolů je o jednotky.

Keyless je divný..pokud jako prejedes prstem nebo ho podrzis na té prohlubni na klice a nezamkne se, ale když chytnes za kliku a odemkne se (tzn. keyless je v infotainmentu zapnutý, jinak by nešlo ani jedno), tak holt je to asi rozbitý a musíš do servisu :)

Moment!

To musím udělat nějaké čárymáryfuk na klice, aby se zamklo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, dawe009 napsal:

No musíš přejet prstem po tý ďouře, jinak to auto neví, že chceš zamknout :)

 

Díky, zkusím to, auto by mělo být v pořádku,takže to asi bude ono.

Ale třeba ta Mazda zamyká, jakmile vylezeš z auta s klíčem a odejdeš dva metry od auta. Protože je to holka, tak je chytrá a ví, že když se vzdaluješ s klíčema, tak ji opouštíš, tudíž zamkne.  Logický.

(A když se dlouho nevracíš, tak vymění zámky. :D )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...