Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, sibirnaya napsal:

Nemci maj radi, kdyz je proste pohladis, japka sou studeny cumaci..

Tak to náhodou vím. Seděla jsem půl roku s Japoncem v kanceláři, sami dva, čelem k sobě. Za tu dobu jsme si řekli 120x Good mornig! a See you tommorow! a jedenkrát, když jsem začali okolo oken houkat hasiči a já jsem mu oznámila, že nám v chemičce hoří, tak řekl: "Really?"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak tohle má jen Mazda a Renault. Asi i někdo jinej, ale nevím. Určitě bude mít oboje nějaký výhody a nevýhody. Jak znám Němce, bude v tom hrát nějak roli bezpečnost.

A to jako když zastavim u pumpy a jdu si koupit cigára, tak mi to manželku zamkne v autě? Vona se tam pohne a začne řvát alarm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, dawe009 napsal:

Co vím, tak tohle má jen Mazda a Renault. Asi i někdo jinej, ale nevím. Určitě bude mít oboje nějaký výhody a nevýhody. Jak znám Němce, bude v tom hrát nějak roli bezpečnost.

A to jako když zastavim u pumpy a jdu si koupit cigára, tak mi to manželku zamkne v autě? Vona se tam pohne a začne řvát alarm..

Tak to nevím, člověče. Asi ne, já v Mazdě nechávám haranta s mobilem, když jdu nakoupit, a neřve to. Tak to asi pozná, že tam někdo zůstal uvnitřa nezamkne se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Laika napsal:

Tak to nevím, člověče. Asi ne, já v Mazdě nechávám haranta s mobilem, když jdu nakoupit, a neřve to. Tak to asi pozná, že tam někdo zůstal uvnitřa nezamkne se.

Nebo nemáš alarm s čidlem pohybu uvnitř :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Laika napsal:

A to si jako myslíš, že budu vědět, když nevím, jak se zamyká auto, jo? :D

 

Ale docela rychle ses chytla na ten klitoris zase.. Prostě jsou věci důležitý a věci podstatný. Čert vem kliku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, uff napsal:

Presne, nechapu, ze to u koncernu nejde ani nastavit. Provozuju Mazdu jako druhy auto a uz ta z roku 2006 to mela, sluzebak pak velice casto zustava odemknutej. Kdyz ses holt zvyklej, ze auto premejsli a odejdes... 

Tak určitě :) Nastavit to nejde jenom u koncernu a auto přemejšlí... Že já sem lezu dycky 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, dawe009 napsal:

Tak určitě :) Nastavit to nejde jenom u koncernu a auto přemejšlí... Že já sem lezu dycky 🤦‍♂️

Tak za mne teda VW má uživatelské nastavení zdaleka nejpřívětivější, než jiné značky, které jsem poznala, včetně té Mazdy a i vč. třeba BMW. Co se týká vlastností výbavy, služeb infotainmentu, ale třeba i rozmístění a množství šuplíčků, přihrádek (indukční nabíječka 💌), USBeček, držáků na kafe, vůbec celkově vnitřní ergonomie interiéru... třeba u Mazdy nechápu, proč má na tom prostředním panelu (tam kde je u normálního auta 2xkafedržák a velký kastlík na voňavky) takový ten velký otočný ovladač - duplicitně to samé, co mám v okolí volantu. Jednak to tam překáží, nemám kam dát nápoje a navíc to má jiné rozmístění, než na palubce, takže bych se musela učit dvojí logiku ovládání stejných služeb - nač to?

Ale i takové ty detailíčky, jako různé zhasínání, vypínání motoru, rádio že hraje až do otevření dveří (u Mazdy se prostě vypne, když zastavíte), současné plnohodnotné BT připojení nekonečna telefonů... jednoznačně VW.

Ale zase když se na ty auta podívám, že... Magdička je prostě krasavice.

 

Upraveno uživatelem Laika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2020 v 23:21, Bob napsal:

Nasel jsem pri prezuti ve uprostred gumy ve vzorku sroub asi 3 cm hluboko, skrz neni, vyndal jsem ho.

myslite ze je bezpecny na tom jezdit nebo radsi koupit novou gumu?

sem tam jedu dost rychle tak nevim jestli tomu verit

 

Jestli jsi to nevyřešil - oprava knotem by měla být jen dočasná, na dojezd. Zajeď do pneuservisu, pneumatiku sundají a zevnitř dají hříbek a zalepí. Horší by bylo, kdybys pneumatiku propíchnul z boku, to je už na výměnu, to tvoje poškození je běžné a standardní oprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je MB ne? Jestli to mas pojištěny, tak bych se do nějakých “jako” oprav za desítku nepouštěl. Až to budeš prodavat, tak se na to přijde stejně a nebude se to líbit. Navíc v téhle době je dobrý nechat vydělat servis, at se kola ekonomiky točí :) A spoluúčast bude beztak nižší než ta oprava v garáži..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, umyti nepomohlo. Ale to je jak s hodinkama, sramy tomu slusi a ten prvni boli nejvic ;)

Samozrejme prehanim. Je smutne, pokud ti to nekdo takto ojel na parkovisti a ani tam nenechal na sebe kontakt. Na druhou stranu takovyhle sram asi bylo jen lehke otreni a nepozorny ridic(ka) si toho ani nemusel vsimnout. Tim samozrejme nikoho neobhajuju. Preju pevne nervy s resenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...