Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pánové, co mi poradíte...? Kikoti u nás opravují ulici, chystají se asfaltovat... Nevím, jestli se před finišerem dává nějaká penetrace nebo co to, ale projel jsem včera po té vyfrézované cestě a mám zajebané celé auto až na zrcátka. Černé cákance, jako asfalt... Na bílé auto super. Jak to nejlíp z toho dostat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš tankovat obyčejnou (neprémiovou) naftu, tak určitě ano. VIF je za pár korun a určitě smysl má. Pokud budeš jezdit na prémiovku, ta v sobě aditiva má (prý...), tam to smysl už moc nedává. Ale pokud dodatečně zaditivuješ každou pátou nádrž, nic tím nepokazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lloffass napsal:

Benzínu se trochu bojím... Zkusím nějaký ten odstraňovač, ale asi mě teda čeká práce na několik odpolední 😞

Ja pouzivam tohle: https://www.ahifi.cz/sonax-odstranovac-asfaltu-300-ml.html?gclid=Cj0KCQiAhs79BRD0ARIsAC6XpaXHO-5AAFnGFrddefvpsZ7ZPOYKccM9RI1odTmpcPb958VRc4XpGYEaAsTiEALw_wcB 

Za hodinu hotove cele auto, 15 cm pruh odspodu temer souvisla vrstva. Jen striknes, pockas chvilku a setres. Jen si nachystej dostatek hader...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, lloffass napsal:

Pánové, co mi poradíte...? Kikoti u nás opravují ulici, chystají se asfaltovat... Nevím, jestli se před finišerem dává nějaká penetrace nebo co to, ale projel jsem včera po té vyfrézované cestě a mám zajebané celé auto až na zrcátka. Černé cákance, jako asfalt... Na bílé auto super. Jak to nejlíp z toho dostat? 

Pokud je to asfalt, tak zkus obyčejné sádlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad nafta, ja nedam dopustit na naftu od KM, tu bez bio. Auto je stary kram a malo hodne za sebou uz ked som ho kupil, ale ta nafta mu proste robi dobre po vsetkych strankach, hlavne za studena a v zime. Vyskusal som si s tym uz aj statie na dvore 7 mesiacov a potom prvy start v zime v januari a bez zavahania na prve prevalenie. Palivovy filter si menim sam rok co rok a aj tam je vzdy na prvy pohlad vidiet jak casto som jazdil na KM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...