Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ale jooo, to je fer. Na druhou stranu je rozdil, kdyz zapomenes odemknout osahanim tlacitka, protoze te to tukne a sahnes a kdyz zapomenes zamknout. To pak sedis v restauraci a rikas si, jestli je ten notas v kufru fakt v bezpeci. Tak u me Mazda lehce vede. ;) Ale VAG je samo ve spouste veci o parnik dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda paranoidní a nedokážu si představit, že vystoupím a jdu pryč a spoléhám na to, že se to zamkne. Stejně bych na to ještě z balkonu mačkal tlačítko. Takhle vystoupím, vzadu si vezmu tašku, zabouchnu, pohladím kliku, slyším cvaknout zámky, vidím a slyším, jak se sklápí zrcadla a prostě vím, že je zamknuto a jdu v klidu pryč a už to neřeším. Ale je to samozřejmě jen o zvyku.

Jo a co je super, jak máš na kufru dvě tlačítka na zavírání. Jedno zavře kufr hned, to druhé počká, až si sebereš věci a vypadneš a teprv až seš pryč, tak se to zavře..to používám často, furt chodím domů jak vánoční stromek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle (karta v kapse, zabouchnu, jdu) jsem měl v několika Lagunách. Skvělá věc.
Za tři roky se mi ani jednou nestalo, že bych přišel k odemčenýmu autu.

Teď mam v BMW takovej zvláštní half-keyless, odemknout se musí kličkem, ale k startování už může zůstat v kapse.
Moc nechápu logiku. Každopádně (v tomdle) vzpomínam na rencka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Maxel napsal:


Teď mam v BMW takovej zvláštní half-keyless, odemknout se musí kličkem, ale k startování už může zůstat v kapse.
Moc nechápu logiku. Každopádně (v tomdle) vzpomínam na rencka emoji2.png

Tohle bude celkem běžný, podobnej ovladač jsem dostal k servisnímu Fordu, to auto mohlo bejt tak 7 - 8 let starý, startuješ čudlíkem, ale abych se dostal do auta musím hledat klíč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je kokotina jakýkoli keyless. Máme služební octu s keyless a cupru klasickou. Stejně ten klíč v octě potřebuješ někam položit, v létě ho v kapse mít nechceš. Takhle se většinou válí v držáku na nápoje a zabírá místo. V cupře je v zapalování a tam mi vyhovuje.

Zavírání kufru měla prímový Honda Accord - normálně se zavíral tlačítkem na klíči. Takže když jsem nebo nesl, měl jsem v dlani klíč a zavíral i s nákupem v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v autě nevyndavam z kapsy žádný klíče ani v létě. Ta malá krabička nebo placka mi v kapse fakt nepřekáží. To už by mi vadily spíš klasický klíče od bytu a kanclu, ale ani ty v autě nevyndavam a neválím.

Ale vyndavam mobil, ten mi teda v autě v kapse vadí.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, uff napsal:

Ale jooo, to je fer. Na druhou stranu je rozdil, kdyz zapomenes odemknout osahanim tlacitka, protoze te to tukne a sahnes a kdyz zapomenes zamknout. To pak sedis v restauraci a rikas si, jestli je ten notas v kufru fakt v bezpeci. Tak u me Mazda lehce vede. ;) Ale VAG je samo ve spouste veci o parnik dal

Všechno má dnes řešení😉

587643650_Screenshot_20201124-093357_KODAConnect.thumb.jpg.168f360b57bed4fbc9cc15fdd571b5da.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, bandicoot napsal:

To vypadá, že za chvíli bez connected smartphone nedojedeš ani s tříděnym odpadem.

Copak auto, ale ovládání telefounem třeba pračky, myčky, vysavače, to je teprva masáž :D Samozřejmě každého věc a různé fíčuríny v autě taktéž, už jsem si  prošel za ta léta střídání aut taky dost a už jsem vcelku dost vystřízlivěl, mé auto prostě musí mít v této době velký prostor, automat, čtyřkolu, klímu, pár těch hvězd v bezpečnosti a víc je mi úplně šumák. Výše řešený třeba bezklíč jsem měl v předchozí micině,  teď ho nemám v nové a nevidím v tom vůbec žádný rozdíl, ale já jsem tak trochu divoch no... :lol: Ba naopak si stále myslím, že čím víc fíčurín, tím větší tendence auto má že se vysype. Kamarád s námi jel pomalu za mega s Sharanem v plný palbě na výlet, krásně se na to všechno koukalo, než se mu ty postraní elektrické dveře nezavřeli a  už jsme scháněli igelit, aby dojel dom. A tím jeho trable tenkrát teprva začali, nakonec ho vrátil nějákým způsobem, myslím že to řešil i soudně jako tady Mara Wranglera a dnes pokud chci kamoša jen trochu vytočit, stačí před ním vyslovit magické slůvko VW SHARAN :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...